53

Hustle Hard 304 co przypłynął na pontonie z Maroka i zapomniał pijany założyć gumki zrobił najlepszego piłkarza młodego pokolenia ostatnich lat, tak rodzą się legendy.

2

Jakby Balde bronił dostępu do Lewiatana wczoraj zamiast ochroniarza Bronka, to zamiast dostać wpier.. i mandat od policji wyniósł bym skrzynkę piwa i jeszcze portfel Balde niezauważony.

2

Żebym nie był wypity to bym mógł zagrać w ataku dzisiaj a że jestem wypity to bym mógł zagrać na tym ataku w sumie

2

Powiem krótko, jak Balde będzie cieciował, to daj Cancelo, Lewandowski już ledwo chodzi, Torres nie wie co jest pięć, to dajesz Rashforda chłopie.

Ty mi powiesz, że Torres strzela, on nawet dzisiaj może strzelić się nie zdziwie, ale przyjdzie LM to on tam obsrany jest, to samo co De Jong czereśniak

1

@Herato Kurde, gdyby nie było 1,2 i 3 podpowiedzi, to by pasował mój sąsiad karzeł Andrzej

15

@Kessie Daj se spokój z tym kasztanem

0

@Fantastyczny Chłopiec Rapha jest, a De Jong jest słaby, twój błąd.

3

@Criss18Barca Byle dzieci z tego nie było

4

@ZuczekFCB1899 Czyli karny dla Realu się należy

6

@Kgorecki2500 Mogę cię wziąć, @AssisMoreira sos premium od serca pewnie wleciał dla klientów.

5

@fart nie chwaliłeś się, że wywiad dałeś:
https://streamable.com/xvd033

2

@Kozinho. Chociaż ochroniarz się dowiedział, że De Jong jest słaby

18

Kontuzja De Jonga jest przykra, ale to otworzy oczy Hansiemu jak zaczniemy dominować genetycznie resztę Bernalem i Pedrim. W tym czasie może jakieś minuty złapie Gavi i Flick może w końcu zrozumie, że De Jong jest słabym piłkarzem, który wykorzystuje Pedriego do pudrowania siebie i z nim nigdy nic nie wygrasz.

Fajnie ci pogra z Levante, ale w LM będzie dalej całe życie mierny, słaby, bez ambicji i trzeba to powtarzać zawsze i wszędzie, czy jesteś na LR czy robisz zakupy w Lidlu i mówisz do starszej kobiety o nim, prawdę jej wykładasz na tace. Ona mówi, że nie wie o co chodzi, to jest wytłumacz, bo każdy musi to wiedzieć, że on jest słaby!

Już podjęli tą idiotyczną decyzję o nowym kontrakcie, to niech gra z tą Mallorcą, Levante, Oviedo czasem, ale wyznaczmy granice, że dobra wychodzisz na drużyny na swoim poziomie, ale w LM na pełnej kur.. trzeba grać i tam już grać nie będziesz, bo jesteś słaby i bez ambicji i tak mu trzeba powiedzieć w twarz, bo on czasami myśli, że jest dobry na 1 skład, to jest dramat.

14

Gram w Rush solo i przegraliśmy 5:2. Miałem ocenę 6,6, bo grałem na obronie i grałem taktycznie, oczywiście EA zaniża wtedy ocenę...
A jakiś klaun stał na sepię cały mecz, strzelił te dwa gole, ale w ogóle się nie cofał i czekał cały mecz jak kasztan na ataku. Napisałem mu co myślę, pewnie dostanę bana ale mnie uruchomił.

0

@APTAPT Arsenal się zesra jak zawsze

37

I wtedy ja mu mówię grubasie zapłać temu Negreirze, on załatwi najlepszy koszyk, a Real dostanie najgorszy i on tak zrobił

26

Oficjalnie! Finał Ligi Mistrzów Bayern Monachium vs FC Barcelona odbędzie się 30 maja 2026 roku w Budapeszcie.

45

Czy to nie jest rasizm, że Vini dostał City zamiast Sportingu?

12

Vini i Arbeloa, miłość od pierwszego karnego:
https://zapodaj.net/images/dba10fbb599aa.jpg

7

@blakkudium Real, całe życie kradnie

18

Lech za Frederiksena jest jak @Comentateiro , wygląda jak stare bezwartościowe próchno, śmierdzi, ledwo chodzi na balkoniku, ale jakoś się trzyma i wygrywa po gównianej grze.

2

@Kgorecki2500 Żal patrzeć, takie soczki to się w przedszkolu pije

4

Abramowicz nie wraca do Polski, jego obywatelstwo zostaje odebrane w trybie natychmiastowym

3

@FcPortoFan1999 Bo wypiłem piwo i mnie nosi, oddaj portfel

4

Żebym ja tam grał to już by 4:0 było, tak trzeba się męczyć jeszcze

2

@Andi18 Z tą Legią to cię poniosło kolego

3

Niby osłabienie a jednak wzmocnienie, coś takiego jak my z De Jongiem teraz.

2

@Hosh Całe szczęście Lech się nie nabrał na tego herbatnika

3

Fiorentina? To już przeszłość

11

@lajcior
1. Piwo
2. Piwo
3. Kupony
4. 20 zł za lodzik u @Kessie
5. Piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?