3

@Piotrek1993 Przecież ten Arsenal jest cienki, na rożne tylko umie grać i przetrzymanie piłki.

12

@clyde Pożycz 50 zł na Juventus, bo mi się karta zacięła, że tam w sensie blik nie działa, bo pieniędzy nie ma na koncie zarejestrowanych, bo one jadą i nie dojechały jeszcze do banku. Jak będą dojechane, zaksięgowane, to ci od razu oddaje po paru dniach na konto spowrotem przelewem wiesz o co chodzi.

50 zł pożyczysz, to jeszcze zarobisz 20zł, bo będziesz na -50 najpierw, a potem przelew pójdzie po tygodniu niezwłocznie do ciebie i będziesz mieć przelane 15 zł za te 3 tygodnie, to będziesz na plusie 15 złotych w sumie.

2

@Cyzix O tamtych słowach zapomnij, a zapamiętaj moje nowe słowa o Arsenalu

13

@FcPortoFan1999 Bo jestem romantykiem futbolowym i drużyny grające w tak beznadziejny sposób nie mogą wygrywać wielkich trofeów.

Oni zrobią kupę i mistrzostwa nie wygrają, zapamiętaj moje słowa.

21

Boli mnie serce, Arsenal nie wygra tego mistrzostwa, bo sprawiedliwość ich dosięgnie powiadam wam

17

Całe szczęście, że od razu gol na 1:1, przecież Chelsea przekręcona na karnego chwilę wcześniej. Ten Arsenal nie może wygrać mistrzostwa, obrzydliwie gra.

1

Rice w piłkę ręczną gra

1

@messi564 Tępić takie zespoły trzeba i wyzywać na każdym kroku

3

Jagiellonia 4:0 Legia deklasacja

7

Widać zmęczenie Legionistów pucharami, Jagiellonia taka cwana, bo sobie odpoczęli dwa dni

1

@kuz W takiej formie jakiej są Lewandowski i Ferran, to nie rozumiem, czemu nie ma próby tego Rashforda na szpicy, nie mówię, że z Atletico, ale myślę, że powinien dostać szansę z jakimś średniakiem ligi na tej pozycji, bo nasze dziewiątki są na dzień dzisiejszy bardzo mierne.

2

@Krzyniu Kadra jest zregenerowana po kilku kontuzjach, Flick spokojnie wprowadził Pedriego spowrotem, to trzeba ich lać po mordzie a nie kalkulować. Kalkulować to może Atletico w lidze, gdzie dawno nie grają o mistrza i została im jak co roku gra o top 3, a nie Barca. To jest mecz o finał pucharu, a nie 1/32 z 4 ligowcem.

0

@FcPortoFan1999 No ale musisz kogoś lubić/nie lubić

0

@FcPortoFan1999 Za kim ty w sumie jesteś w tej Ekstraklapie? Bo dużo meczów oglądasz, ale nie kojarzę kto skradł w Polsce twoje serce Oskar.

5

@draxidox Takie żarty to trochę przesada jak dla mnie

4

@Szczygiel06 Grubas niby coś tam z ultrasami kosę ma, bo mu hot dogi wykupywali na stadionie i zamiast się z nimi dogadać, to woli zapraszać jakiś turystów Chińczyków z aparatami czereśniaków i dopingu nie ma, a klub na tym cierpi

1

@kaamil1910 Mądrego to aż miło poczytać

3

@JordiAlbion Getafe razem z nimi do 4 ligi

5

Najbliżej Bernabeu oprócz Atletico jest Rayo Vallecano. Ja bym oddał cały majątek mierd temu klubowi, wszystkich piłkarzy i stadion. Wtedy Rayo sprzedaje te najgorsze mordy za granicę, powiedzmy, że jakiegoś Gonzalo Garcie na ławkę zostawią.

Reszta sprzedana, za te pieniądze kupują innych piłkarzy klasy światowej ale niezainfekowanych wirusem madryckim i tworzą zespół, który będzie z nami rywalizował z kulturą. A Real Madryt dostaje odprawę 20 milionów euro na podstawowe potrzeby i zostaje zdegradowany do 4 ligi hiszpańskiej, stadionem się zamienią z Vallecano.

8

Tottenham od 9 spotkań nie jest w stanie wygrać meczu w lidze, wiecie co to oznacza?

To oznacza, że kiedyś muszą wygrać, a kiedy będzie na to lepsza okazja, jak nie dzisiaj, gdy kurs na nich to 3,80? Włączcie myślenie

2

@KRISU77 Oczywiście, że nie

11

i stało się po zwycięstwie nad Villarrealem, iż Barcelona podniosła głowę swoją i kroczyła ku mistrzostwu ziemi hiszpańskiej.
A prowadził ją Hansi, mąż roztropny, który zna drogi zwycięstwa i nie lęka się burzy.

I byli pośród niej wybrani młodzieńcy Yamal i Pedri perły czyste i skarby bezcenne, w których pokładana jest nadzieja ludu.

A oto powiadano: niechaj Bernal powstanie i zajmie miejsce w środku pola, albowiem Frenkie nie jest tej chwili godzien pierwszego szeregu, gdyż czyny jego nie dorównują oczekiwaniom wiernych.

Niechaj Cancelo, szybki jako wiatr, zastąpi Balde, który stał się bezradny w obliczu przeciwników.

A w ataku niechaj prowadzi Rashford, wojownik śmiały i groźny, albowiem Robert jest już po drugiej stronie rzeki czasu, a lata jego dają o sobie znać.

I Ferran niechaj umocni serce swoje, gdyż ciężar presji bywa dlań zbyt wielki, a pole bitwy wymaga ducha niezłomnego.

I niechaj każdy stanie wedle zasług swoich, aby drużyna trwała w chwale i sile, a sztandar jej powiewał nad wszystkimi narodami.

9

@Rupert_Haubica Miałeś Mbappe, Messi, Neymar i gówno z tego było, moim zdaniem nie ma szans na taki transfer, bo Mbappe za bardzo jest nastawiony na gole i nie zniesie takiej maszyny jak Norweg, który też chciałby postrzelać karne i bić rekordy.

Jak będzie kasa, a on będzie chciał odejść, to ja widzę jedynie kierunek Barcelona, Yamal to jest genialny kreator i bliżej mu do 20 bramek i 20 asyst, niż ładowania samych goli, więc to byłby idealny duet.

7

@gumaz Głupi ale dobry chłopak, lubię go pomimo jego ułomności, ponieważ jest szczerym człowiekiem, a to w dzisiejszym zakłamanym i brutalnym świecie jest bardzo cenne.

Może i nasra ci na kanapę i ukradnie portfel, ale się do tego przyzna uczciwie i ja to cenię.

3

@gumaz @FCB_dimiC Czyli jak czyścił rakietę Vamosowi to opowiadał w przerwach, że masz mniejszego.

3

@Karol145 Trochę z Kompanym przesadzone, bo tam Bayern ma hajs, bezapelacyjnie najlepszą kadrę w lidze, dostaje co chwilę zajebiste transfery do klubu, tutaj nie ma co porównywać tego z pozostałą dwójką, którą wymieniłeś.

Do tego Barcelona/Jaga mają realną konkurencję w lidze, Bayern naprawdę musi się postarać, żeby przegrać ligę z tymi cieciami z Dortmundu.

3

@domin1515 No ja wiem, że to nie jest napastnik na pierwszy skład, często to powtarzam, że to fajny zmiennik i gracz numer 12,13.

Statystyki patrząc na gole/minuty dalej ma bardo dobre, ale on nigdy nie będzie dziewiątką na miarę takiego klubu, stał się trochę "ofiarą" tego, że Lewandowski już nie dojeżdża i gra dużo mniej niż w pierwszych dwóch sezonach. Jakby wchodził sobie na pół godziny i od czasu do czasu wyszedł w pierwszym składzie to by było elegancko, ale jak gra w pierwszym składzie, to widać jego braki.

0

@Krzysztof1987 To nie on, to jego sobowtór.

0

@domin1515 Masz rację, to jest dobry zmiennik i tyle. Ale ta statystyka jest zakłamana, bo w kilku tych meczach nie wystąpił w ogóle, a w kilku zagrał po 10-20 min.

15

Być fanem Borussi to jak być w związku z @Kessie , wiesz, że nic dobrego w życiu już cię nie czeka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?