2

@Ilka Widzę w tym znak na celny strzał Fermina na kuponie z Newcastle, dzięki

@FcPortoFan1999 Notuj partnerze, bo na to stówę wyłożysz jako inwestor.

8

Ale namieszaliście z tymi dniami już kur.. nie wiem który jutro będzie, a już wiedziałem wcześniej

2

@RafiVeB Nie wiem, ja nie mam średniego wykształcenia, @macio_944 chyba ma

3

@Jakchcesz Bo środek miesiąca to łatwo, dodajesz jeden do czternastu na następny dzień i wtedy będzie piętnaście. Trudniej jest jak jest koniec miesiąca np trzydzieści jeden i wtedy to się zeruje i nie możesz dodać tego, tylko znowu od jednego zaczynasz.

To już ciężej, bo miesiące mają różne końce, ale do tego dwudziestego ósmego możesz dodawać w ciemno, potem są schody i trzeba analizować, no to już bardziej skomplikowane jest ogólnie, to już bez średniego wykształcenia raczej nie policzysz tego.

13

Jutro gramy z Sevillą o 3 punkty, to będzie mecz Barcelony i to będzie 15 marca, bo dzisiaj jest 14 marca, to jutro będzie 15 marca.

3

@LAMC_10 Bo w życiu każdego fana Porto musi się pojawić pewien Lucek, który wprowadzi pewnego fana na inne tory, tu nie ma przypadków, tak chciał wszechświat. Ja przegram kupon, ale wracam zawsze z nową energią i nadzieją, ja przegram, żeby później wygrać więcej.

11

@FcPortoFan1999 Dobra niech stracę Oskar, dawaj blika 1000 złotych, ja daję wiedzę, ty jesteś inwestorem i dzielimy zwycięstwa z kuponów 50/50, razem będziemy niepokonani. Ja mam 27 lat, ty masz 27 lat, ty oglądałeś mecz Radomiak vs Legia, ja też, nie wierzę w przypadki, wierzę, że los daje nam znaki i nie można ich ignorować.

1

@FcPortoFan1999 no 1,50 musi być, mniejsze to już żal klikać.

1

@FcPortoFan1999 Nie no ale Benfica 1,27 to dajcie spokój, takich rzeczy to się nie gra

1

@FcPortoFan1999 Weźmiesz za to odpowiedzialność, weźmiesz odpowiedzialność za kupon Cracovia i Benfica?

1

@FcPortoFan1999 Nie no 1,34 kurs na Arsenal którego nie znoszę, to się nie klei

16

Dobra nie przejmujcie się, ja wam ułoże kupon na jutro

2

@FcPortoFan1999 A kto miał słupek? Czarny, wiesz o co mi chodzi, to jest niewiarygodne. A widziałeś czemu Piątkowski leżał na ziemi i musiał mieć założony bandaż? Bo czarnoskóry uderzył go głową w głowę.

11

Czarni z Radomiaka leżeli, symulowali, czarny Nsame miał piłkę meczową i spartolił mi kupon, czarny Mendy gra dwa mecze i znowu ma kontuzje, czarny Vinicius jest utrapieniem piłki nożnej. To już nie jest moje widzimisie, to są brutalne fakty.

1

@FcPortoFan1999 Tym, że jest wysoki i niesamowicie gówniany pod względem technicznym jak na taki poziom

7

Do boju Legio ma

25

Zadzwoniłem przy 2:1, że więcej bramek ma nie być w meczu Motoru i więcej bramek nie było. Tam coś babka sapała, że o uj mi chodzi, że to infolinia Orange i że jestem pijany, ale zadziałało i to jest władza.

2

Termalica i Motor, nie będę się mieszał kto ma wygrać, możecie zremisować, ale pamiętajcie o jednym, w tym meczu mogą paść maksymalnie 3 bramki i ani gola więcej, dobrego meczu wam życzę.

17

@draxidox Może i brzydki, ale chociaż biedny

2

Komentarz usunięty

1

@paweldunajecfcb To trzeba usiąść na spokojnie

3

Ja Legii nie lubię, to jest oficjalna informacja, ale dzisiaj jest kurs 3,40 na to, że wygrają i zdobędą przynajmniej dwie bramki, czy to wejdzie czy nie? Kto wyjdzie na środek sali i weźmie odpowiedzialność za ten typ? Kto ma powiązania z wróżbitą Maciejem i zna temat?

1

@Sekstet2009 Z Xavim nie wymyśla, o Messiego mi chodziło. Tak czy siak jedzie na tym samym patencie, co za pierwszym razem, ale z o wiele mniejszą mocą.

4

@BORO_12 To dobrze, że PSG o niego pytało kilka lat temu, maszyna ruszyła

3

@gaucho104 @macio_944 i mi pożycza na kupony, ja trochę przegrywam, ale nie jestem na minus, bo mu nie oddaje, a jak czasem wygram, to jest czysty zysk. Ale on też jest na plus, bo on ma dużo pieniędzy, więc jest to taka pętla, gdzie wszyscy są zadowoleni i nie ma przegranych.

0

@Pedri16Future Usłyszałem same fakty

6

@Fog_W_1899 Widziałem jak kiedyś małe chore dziecko zbierało na jedzenie. Deco je przytulił, dał mu 1000 euro i odszedł. Potem przyszedł Alemany, napluł dziecku w twarz, skopał je, zabrał mu te 1000 euro, powiedział, że będzie na obiad dla Simeone, następnie odszedł.

Edit - Choć jeśli spojrzymy na to z drugiej strony medalu, to Alemany zarobił dla klubu dodatkowe 1000 euro, pokazał, że jest biznesmenem. Życie nie jest czarno białe, wszystko jest do analizy.

4

Wczoraj miałem stawiać Lecha, ale zasnąłem i nie zdążyłem, obudziłem się, postawiłem coś innego i wygrałem. To musi być znak z góry, że trzeba zmienić taktykę.

Pomyślcie nad kuponem jaki chcecie zagrać, idźcie spać i obudźcie się w trakcie trwania meczu z kuponu, wtedy wymyślcie nowy kupon i prawdopodobnie wygracie pieniądze.

1

@escarabajo Ok masz rację, może tak być, że Messi nie chce brudzić sobie nazwiska i robi coś poza światłami reflektorów. Ale tak czy siak Font bajeruje ludzi tym samym co wcześniej.

Różnica jest taka, że wtedy Messi i Xavi to był jakikolwiek argument, słaby ale był, a dzisiaj to nie ma żadnego sensu.

20

Font opowiada cały czas bajki, jeszcze większe niż populista Laporta. Swoją kampanię opiera na wymyślonej współpracy z Messim i Xavim, gdzie sam Messi nie chce się mieszać i unika tego tematu w mediach ( bardzo mądrze w przeciwieństwie do Xaviego). Jakieś farmazony o jego powrocie, Messi to temat zamknięty w Barcelonie.

Ostatnio kolejne informacje, że Font chce rozmawiać z City o potencjalnym pierwszeństwie przy zakupie Haalanda jeśli ten będzie chciał odejść, co to w ogóle co za bzdury xd. Wisienką na torcie jest to, że popiera go obrzydliwy Bartomeu, który sam doprowadził ten klub do ruiny.

Przy pierwszym podejściu facet opierał kampanię na Messim i Xavim trenerze. Dzisiaj powrót Messiego nie ma sensu, a Xavi trenerem już był i nie wyszło to idealnie, a on dalej brnie w to samo, dodając jakieś bezsensowne plotki o nic nie warte zapewnienia pierwszeństwa transferu Haalanda. Ten człowiek nie ma żadnego pomysłu na ten klub i smutne jest to, że nasza legenda Xavi turla się w tym gównie razem z nim i wywołuje niepotrzebne zamieszanie, zamiast schować dumę do kieszeni i myśleć o Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?