9

Michał Gajdek : Sosnowiec to bezpieczne miasto, zła opinia o nim jest przesadzona.

Michał Gajdek po spędzeniu jednego dnia w Sosnowcu:
https://zapodaj.net/images/939ba411280cc.jpg

9

W poprzednim sezonie napisałem, że nikt nie zasługuje na mistrzostwo, bo jesteśmy gównem, a nie ligą. Dzisiaj napiszę dokładnie to samo, gdybyśmy nie byli tacy żałośni, to takiego Frederiksena dziada już dawno by w Lechu nie było.

Ale jesteśmy takim żałosnym tworem, że ten dziad gra dalej o mistrzostwo Polski, a Legia w najgorszym sezonie od lat jak wygra z trzy mecze z rzędu to może grać o puchary xd. W tej lidze najczęściej mecz ma 20 minutowy dobry fragment do oglądania, a później jest kopanie się po czole i paraolimpiada, to jest scenariusz 90% spotkań ligi.

2

@Frimpong Tłumaczysz się jak Slot po porażkach, on nie wiedział, że United zagra bez Sesko, ty nie wiedziałeś, że Lucek puszcza kontry jak Yamal podania

15

@Frimpong Jak tam Isak za 150 milionów euro?

0

@Azi Tak, ale trenerzy też się czasami mogą mylić, mimo, że mają większą wiedzę od nas i tu nie mówię akurat o De Jongu, ale pierwszy do głowy przychodzi mi Endrick "Bobby Chartlon", który jak wchodził dawał fajne zmiany, a i tak był przyspawany do ławki kosztem Gonzalo.

Teraz nie mogę osobiście patrzeć na Balde, bo mam wrażenie, że chłopak stoi w miejscu już bardzo długo i się w ogóle nie rozwija. De Jong jest dobrym piłkarzem, ale strasznie męczy mnie, że wygląda jak człowiek bez charakteru, któremu się nie chce walczyć, a Gavi jest jak pitbull i za to ma moją sympatię.

I ci powiem, że City z Realem to jest definicja braku charakteru, Real to wygrał mentalnością, bo City Guardioli jest wykastrowane jak De Jong i nie umie radzić sobie w trudnych momentach identycznie jak Holender i nasz kochany Ronald Araujo.

9

Bernal w formie, Gavi będzie pomalutku wprowadzany więc De Jong będzie mógł być powoli wprowadzany na swoją docelową pozycję środkowego rezerwowego ławkowego.

2

@sebasarna Mi się nie tłumacz, sąd najwyższy rozpatrzy twoją apelację i tam będziesz się tłumaczył. Ale między nami mogę ci powiedzieć tylko, że słabo widzę twoją przyszłość na tej stronie po takich słowach.

11

@sebasarna Za takie teksty ban z miejsca powinien być

2

@Ilka Widzę w tym znak na celny strzał Fermina na kuponie z Newcastle, dzięki

@FcPortoFan1999 Notuj partnerze, bo na to stówę wyłożysz jako inwestor.

8

Ale namieszaliście z tymi dniami już kur.. nie wiem który jutro będzie, a już wiedziałem wcześniej

2

@RafiVeB Nie wiem, ja nie mam średniego wykształcenia, @macio_944 chyba ma

3

@Jakchcesz Bo środek miesiąca to łatwo, dodajesz jeden do czternastu na następny dzień i wtedy będzie piętnaście. Trudniej jest jak jest koniec miesiąca np trzydzieści jeden i wtedy to się zeruje i nie możesz dodać tego, tylko znowu od jednego zaczynasz.

To już ciężej, bo miesiące mają różne końce, ale do tego dwudziestego ósmego możesz dodawać w ciemno, potem są schody i trzeba analizować, no to już bardziej skomplikowane jest ogólnie, to już bez średniego wykształcenia raczej nie policzysz tego.

13

Jutro gramy z Sevillą o 3 punkty, to będzie mecz Barcelony i to będzie 15 marca, bo dzisiaj jest 14 marca, to jutro będzie 15 marca.

3

@LAMC_10 Bo w życiu każdego fana Porto musi się pojawić pewien Lucek, który wprowadzi pewnego fana na inne tory, tu nie ma przypadków, tak chciał wszechświat. Ja przegram kupon, ale wracam zawsze z nową energią i nadzieją, ja przegram, żeby później wygrać więcej.

11

@FcPortoFan1999 Dobra niech stracę Oskar, dawaj blika 1000 złotych, ja daję wiedzę, ty jesteś inwestorem i dzielimy zwycięstwa z kuponów 50/50, razem będziemy niepokonani. Ja mam 27 lat, ty masz 27 lat, ty oglądałeś mecz Radomiak vs Legia, ja też, nie wierzę w przypadki, wierzę, że los daje nam znaki i nie można ich ignorować.

1

@FcPortoFan1999 no 1,50 musi być, mniejsze to już żal klikać.

1

@FcPortoFan1999 Nie no ale Benfica 1,27 to dajcie spokój, takich rzeczy to się nie gra

1

@FcPortoFan1999 Weźmiesz za to odpowiedzialność, weźmiesz odpowiedzialność za kupon Cracovia i Benfica?

1

@FcPortoFan1999 Nie no 1,34 kurs na Arsenal którego nie znoszę, to się nie klei

16

Dobra nie przejmujcie się, ja wam ułoże kupon na jutro

2

@FcPortoFan1999 A kto miał słupek? Czarny, wiesz o co mi chodzi, to jest niewiarygodne. A widziałeś czemu Piątkowski leżał na ziemi i musiał mieć założony bandaż? Bo czarnoskóry uderzył go głową w głowę.

11

Czarni z Radomiaka leżeli, symulowali, czarny Nsame miał piłkę meczową i spartolił mi kupon, czarny Mendy gra dwa mecze i znowu ma kontuzje, czarny Vinicius jest utrapieniem piłki nożnej. To już nie jest moje widzimisie, to są brutalne fakty.

1

@FcPortoFan1999 Tym, że jest wysoki i niesamowicie gówniany pod względem technicznym jak na taki poziom

7

Do boju Legio ma

25

Zadzwoniłem przy 2:1, że więcej bramek ma nie być w meczu Motoru i więcej bramek nie było. Tam coś babka sapała, że o uj mi chodzi, że to infolinia Orange i że jestem pijany, ale zadziałało i to jest władza.

2

Termalica i Motor, nie będę się mieszał kto ma wygrać, możecie zremisować, ale pamiętajcie o jednym, w tym meczu mogą paść maksymalnie 3 bramki i ani gola więcej, dobrego meczu wam życzę.

17

@draxidox Może i brzydki, ale chociaż biedny

2

Komentarz usunięty

1

@paweldunajecfcb To trzeba usiąść na spokojnie

3

Ja Legii nie lubię, to jest oficjalna informacja, ale dzisiaj jest kurs 3,40 na to, że wygrają i zdobędą przynajmniej dwie bramki, czy to wejdzie czy nie? Kto wyjdzie na środek sali i weźmie odpowiedzialność za ten typ? Kto ma powiązania z wróżbitą Maciejem i zna temat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?