11

@Kapitan9 Nie mogliśmy go mieć, bo tam ciułaliśmy w lato drobne na rejestrację Garcii i Rashforda do końca okienka, bez przesady z tą największą stratą w historii xdd. Dobry grajek i tyle bez jaj.

28

Jeśli ktoś znalazł 100 złotych na ulicy, to proszę o kontakt, są to moje pieniądze, które dziś zgubiłem. Na banknocie widnieje napis Władysław II Jagiełło, to tak jakby ktoś wątpił w moje słowa.

29

Macie trochę ponure nastroje, to daje wam na zakończenie tego dnia coś co pobudzi wasze zmysły. Przepiękny i zmysłowy Hansi Flick.
https://zapodaj.net/images/b1e84e7ca6f9e.png

69

Szatan stworzył swój własny klub o nazwie Real Madryt i umieścił w nim najbardziej obrzydliwe, parszywe i ohydne mordy świata. W odpowiedzi Bóg zesłał do Barcelony Świętego Hansiego Flicka.

9

Vini już ma takie czucie rywala, że wywala się w doskonałym momencie kiedy zostaje lekko dotknięty. Ćwiczył to długo na treningach i to widać.

3

Panie sędzio dlaczego dostałem czerwoną kartkę?
- Bo jesteś jeb.. debilem Fede, do zobaczenia na parkingu

10

Real Madryt vs Atletico Madryt składy:

Real Madryt: Ukrainiec, Rzeźnik, Bandyta, Hujek, Mini Majk, Black Wood, Parking Boy, Pitarch, Gbuler, Złodziej Pucharu Afryki i Męczennik

Atlético: Musso; Llorente, Le Normand, Hancko, Ruggeri, Giuliano, Cardoso, Koke, Lookman, Griezmann i Julián Alvarez

2

@ViscaelBarca2007 Niestety, ale Guardiola w obecnym momencie gra bardzo zachowawczo i słabo dla oka. Ma na papierze pakę wypchaną po brzegi, a dostaje w ryj od Realu przetrzepanego kontuzjami. To nie jest już to City co 2 lata temu, drugi sezon z rzędu nie wyglądają dobrze.

13

Dajcie tyle pieniędzy Flickowi co mają te czereśniaki nudne Guardiola z Artetą, to on zrobi 4 składy do LM, które awansują do półfinałów LM i grają między sobą. A resztę pieniędzy przeznaczy na biedne dzieci z Afryki, które za kilkanaście lat wyrosną pod jego okiem i zastąpią piłkarzy z tamtych 4 jego zespołów i one będą grały w półfinałach LM.

5

@kamiVeB Przecież oni od kilkunastu meczów w lidze nie wygrali, dla nich nie ma tam słabszych drużyn xd

4

Jaki ten Widzew jest żałosny xd, jak ta Legia ma spaść z takimi rywalami, którzy przez 70 minut nie umieją oddać jakiekolwiek strzału.

5

@Comentateiro Bo w LM trzeba mieć jaja, a City tam ma co najwyżej jajeczka 5 latka. Coś jak my za Valverde, w lidze mistrzostwo luźne, a w LM obsrani, Alba płacze w szatni, Messi sam ciągnie drużynę.

1

@Kapitan9 Niech rywalizują, byle nie wracał na środek obrony, bo jego IQ nie pozwala na grę na tak odpowiedzialnej pozycji, na tej prawej może się przydać

1

@Arden Mają Romero i Van de Vena, ale żadnego nie widzę u nas, jak dla mnie za bardzo elektryczni

15

@Kgorecki2500 U mnie masz 350 na rękę tylko, że za 60 h pracy

2

@Bolton To ja Chelsea będę trenował albo Liverpool, jeszcze się zastanowię.

52

W sumie raz na jakiś czas fajnie zobaczyć mecz z perspektywy kibica Realu, grasz kupsko, bramkarz ratuje ci tyłek, wygrywasz po golu ze stałego fragmentu gry, jedyna różnica, że nie był to karny.

I se tak pomyślcie, że oni to oglądają co tydzień xd

12

Ale by sobie obejrzał takie 1:2 z Rayo z Inakim Penią w bramce i komentarze, że on w sumie nie zawalił, tylko to wina obrony, a on co ma bronić to broni.

12

Pielgrzym przed meczem wymodlił dzisiaj swojego gola i z pomocą Bożą wygrywamy 1:0

2

@lucjan wchodzisz tata

10

@Encore To jest ban Enkor za szerzenie głupoty na LR, prokuratora się tym zajmie

9

@jonmakajola Masz do wyboru odskoczenie na 7 punktów jedynemu rywalowi do mistrzostwa i mówisz, że jak Atletico wygra to też źle, bo dostaną motywację, otrząśnij się

24

Grubasie ty wytrzeźwiej zanim coś powiesz, bo te populistyczne teksty już idą w absurdalną stronę

27

@Arden Nie no zawsze Yamal będzie najbardziej pompowany u nas, już rok temu dla mnie to było chore, że Raphinha był niżej w tej śmiesznej ZP od niego.

8

Jestem Lucek S Kenedy pzezylem katastrofie w Raccoon Cityy. Jestem agent speccjalny mojom misja jest ocalenie ludzkosc pzed wirusem. To dowód to ja:
https://streamable.com/g5n882

10

Jak kto chce prawdziwa mmmma xapraszam pod orlen tu i tu w moment na ten xomemnt walka o pass wagi mojejj

0

@Soetie A no do uzupełnienia to masz rację, mógłby się przydać, ale tak czy siak narazie facet zagadka.

7

@Soetie Narazie to random, który ma fajny okres, jeszcze przed chwilą grzany był temat jego kolegi klubowego Eyanga. Rajovic też jest wysoki i niewiele z tego wynika xd.

My mamy sprowadzić klasowego napastnika, następcę Lewandowskiego, 6 goli w ostatnich 4 meczach, ogólnie w lidze ma tych goli 7...

3

@Chimera Wystarczy słowo, jakiś gest
I nagle wiesz, czego od życia chcesz.
I choć alfabet uczuć znasz
Litera ta.. Taka niezwykła jest.

P jak piwo Wiele imion ma..
P jak piwo Niepozorne tak..
P jak piwo Chodzi drogą swą..
Gdy je mijasz, czemu wtedy odwracasz wzrok?

2. I kiedy pomimo wielu klęsk
Poczujesz, że samotny męczy wiek.
Nie pytaj czy ci dają ktoś
Wystarczy wciąż.. Otwarte oczy mieć.

P jak piwo Krąży wokół nas..
P jak piwo Niepozorne tak..
P jak piwo Te, o którym śnisz
Czy otworzysz, gdy zapuka do serca drzwi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?