4

@Frimpong Nie twoja sprawa

0

@TR3YWAY Absolutnie obrzydliwe to śniadanie

8

@Danny Gaucho Ty już wiedziałeś przed meczem, my nie wierzyliśmy
https://streamable.com/y256il

17

@July_6_BcN Wyślij zdjęcia swoich stóp, to dopasuje do ich figury najbardziej optymalne skarpety i buty do obecnej pogody. W podstawówce byłem designerem modowym i ubierałem innych uczniów, którzy cenili moją wiedzę.

8

Wczoraj usunięte, więc dzisiaj wersja family friendly.

Barcelona 2026/2027, Bracia Araujowiec jak ja ich kurde nienawidzę.
https://zapodaj.net/images/8d2a13be9b19a.png

20

@Faro Ty te gorące dyskusje to kolekcjonujesz jak @Kessie rowery

1

@Bykunn Kurde no ktoś musiał zająć to miejsce tuż za top 5, ale moim zdaniem to jest ogromna przepaść między właśnie tym 5 a 6 miejscem pod względem ligi.

0

@Bykunn No właśnie nie można tak powiedzieć, bo w La lidze, Bundeslidze i Ligue 1 jest bardzo dużo dobrych drużyn, które na tle Premier League oczywiście wypadają blado, ale na tle takiej ligi portugalskiej to jest przepaść.

Porównaj sobie wartości drużyn z miejsc 4-10 z Ligue 1 i z ligą portugalską i nie ma o czym dyskutować.

4

@Bykunn Ale też trzeba uczciwie powiedzieć, że masz tam 3 bardzo mocne drużyny, reszta to jest poziom Lecha Poznań czy Jagielloni i taka jest prawda.

47

Położyć się do świeżo wymienionej pościeli, coś pięknego, następny taki moment za 6 lat.

12

Komentarz usunięty

3

@Karol145 Oni to 1:0 chcieli dowieźć jeszcze przed czerwem, gówno grają totalne, a w tym składzie naprawdę masz dużo jakości. Wiadomo, nie jest to jakaś Hiszpania, ale obrona i środek pola jest top, nieco gorsi napastnicy, ale skład mają fajny.

0

@A4ron Setki? Ile ty Araujo dzisiaj wypiłeś

25

Bastoni robi Araujo i Włosi odpadają, stary dziadek Edin Dzeko pojedzie na wózku inwalidzkim do Stanów Zjednoczonych razem z kilkunastoma randomami, piłka nożna jest posrana.

11

Dobra Włochy za taką grę to wyp.. z mistrzostw, niech jedzie dziadek Dzeko na wózku inwalidzkim.

0

@KrychaFCB Co ma do tego Skorupski, który jest kontuzjowany? Tak to on by grał. Oprócz Grabary jedynym rywalem do składu był Kochalski, któregoś trzeba było wybrać.

21

Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze

6

Mówiłem, że Karol robi robotę, nikt mnie nie słuchał

8

Szansę na awans dalej są, ale Urban do spółki z Lewandowskim możecie sobie durnie ręce podać, bo najlepszy napastnik w kadrze mój stary leży nieprzytomny pod ławką, a gdyby nie wy, to teraz pakowałby 3 gole Szwedom, gratuluję

0

@Szczygiel06 Bez płesady

1

@Czyhrynski W ostatnich 9 ligowych meczach Yamal schodził 5 razy w okolicach 80 minuty, w tym raz zagrał 26 min z Sevillą. No sory ale przy ciągłych kontuzjach Raphy młody gra dużo, bo po prostu jest naszym najlepszym zawodnikiem wraz z Pedrim i ciągnie ten wózek.

9

Gdyby nie konflikt mojego starego z Lewandowskim, to by było grane. Ale Robert to mały człowiek, który nie umie przyjąć na klatę krytyki i zablokował ojcu powołanie

6

Ale ten Karol Świderski to jest taki cieciu malinowy, Urban otrząśnij się, jak on w słabej Greckiej lidze kręci bąki.

18

"Bastoni przedkłada inteligencję i przewidywanie nad agresję; Nie jest typem krzykacza - raczej inteligencja, spokój, jakość"

Araujo w szoku

6

Rozlany alkohol
Za tych, co nie mogą
Wypiłem do dna
Tracę świadomość
Mógłbym tak robić co dnia, lecz nie wypada
Jeśli zabawa to zbrodnia, proszę mnie skazać

13

@Elprofesorxx Tak, światem rządzi zawiść, chciwość, zazdrość i brak empatii.

7

@Arden Z jego zachowaniem to ciężko byłoby na niego patrzeć, niesamowicie parszywa morda, topowy prowokator

38

Jak wyglądałyby okładki popularnych gier gdyby @Kessie grał w nich główną rolę:

https://zapodaj.net/images/fe0020e6b01ca.jpg

2

@Kgorecki2500 Widzę, że wyrzuty sumienia cię pokonały, jak zdecydowałeś się zaczynać od nowa

23

Jakiś random chłop do mnie podszedł jak leżałem pod Orlenem i mordę darł śpiewając Run to the Hills, miałem go wyzywać na solówkę, ale dał mi do ręki browara to posłuchałem jak ryczy, kiwać zaczął głową, to też kiwałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?