3

@Chimera Wystarczy słowo, jakiś gest
I nagle wiesz, czego od życia chcesz.
I choć alfabet uczuć znasz
Litera ta.. Taka niezwykła jest.

P jak piwo Wiele imion ma..
P jak piwo Niepozorne tak..
P jak piwo Chodzi drogą swą..
Gdy je mijasz, czemu wtedy odwracasz wzrok?

2. I kiedy pomimo wielu klęsk
Poczujesz, że samotny męczy wiek.
Nie pytaj czy ci dają ktoś
Wystarczy wciąż.. Otwarte oczy mieć.

P jak piwo Krąży wokół nas..
P jak piwo Niepozorne tak..
P jak piwo Te, o którym śnisz
Czy otworzysz, gdy zapuka do serca drzwi?

3

@PatrychoO Jak Flick by mi powiedział, że mam zjeść gówno, to bym się nie pytał po co, tylko bym zjadł. Ufam mu bezgranicznie i kocham go nad życie.

0

@michal26 Podałem od razu ogólne transfery, do obrony to tak jak napisałem Senesi, Grimaldo + ewentualnie Bastoni albo inny stoper. Nie wiem gdzie ma grać żołnierz Eric Garcia, może się okazać, że Flick przywróci go na prawą stronę, gdzie wyglądał świetnie albo dalej będzie grał trochę tu, trochę tam.

Reis myślę, że niepotrzebny, bo ten skład i tak jest już bardzo młody, teraz by trzeba było ogranych chłopów, z młodych to może się zawsze coś wykluć nowego z naszej genialnej szkółki.

Sprzedaż Araujo, Balde, chociaż to jest bardzo życzeniowe myślenie, bo tak szczerze nie wierzę, że pielgrzym odejdzie.

1

@michal26 Out Araujo, De Jong, być może Balde przy dużej ofercie.

Do klubu Senesi, Grimaldo, Thuram, ewentualnie pomyśleć nad kolejnym stoperem, zależy gdzie Flick będzie widział Erica Garcię w dłuższej perspektywie.

Na lewej Cucurella jest topowy, ale ma tak paskudny charakter, że nie chciałbym go w Barcelonie. Nienawidzę takich tanich prowokatorów.

3

@vangoor Nie wiem skąd niechęć do Atletico, dla mnie bardzo ważny zespół w układance naszej ligi. Na Real zawsze się zepną i będą gryźć trawę, nie lubią ich tak samo jak my. Liczę, na to, że wyrwą 3 punkty i dadzą nam prezent, bez Courtouisa czekają ich ciężary w najbliższym czasie.

10

@gumaz Złapali go jak trzepał kapucyna w szatni

5

@LAMC_10 Nie gadaj, jak raz usiadłem to coś pogadaliśmy i ci łyka odstawiłem nawet żubra

12

@Ilka Jak da 5 zł na piwo to ustąpię

4

@Comentateiro Stary erotoman jesteś, zboczeniec, dziad, alzheimer w głowie, w gaciach pielucha wypchana gównem, nie dziwi mnie, że trzymasz z Niemcami dziadu.

Wiem co robiłeś przy zdjęciach czekoladowych chłopców z Bayernu, Olise, Gnabry, Upamecano i wielu innych, nie masz wstydu.

0

@Ignareks Wynika to z tego, że nasza liga jest bardzo fizyczna, mało jest magików, którzy wniosą zespół na wyższy poziom.

Te lepsze zespoły jak grają w pucharach, to zaraz są zajechane, większość meczów to kopanina i gra pod jakiegoś farfocla na 1:0. Jak dla mnie Lech Poznań miał wszelkie narzędzia, żeby się z tego wyrwać, nie wyprzedał się, sprowadził niezłych piłkarzy, ale Frederiksen to zadaniowiec, o mistrza gra jeszcze tylko dlatego, że wszyscy gówno grają, tak samo jak rok temu. Siemieniec jest rozgrzeszony, bo mu wyprzedają co sezon pół składu i są duże braki w kadrze.

0

@marcin62 No widać tu potencjał w chłopaku na topowego piłkarza, De Jong kółeczko pokręci i już swojego sufitu piłkarza bez charyzmy i woli walki nie przebije.

3

@FcPortoFan1999 Co sądzisz o tym, że cała liga rozkłada punkty mniej więcej równo, ale Bruk-Bet jako jedyny został pominięty w tym podziale i dają im najmniej tych punktów?

1

Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny

10

@marcin62 @Kgorecki2500 No to chyba jednak ta gra ma potencjał

0

@clyde Chodziło o opinie o tym kto jest jedynym słusznym GOTY i jest to Kingdom Come 2

0

@marcin62 KC2 brałem w ciemno za 300, bo wiedziałem czego się spodziewać. Baldur Gate 3 jedna z najlepszych gier w historii, też można wykładać pieniądze. Re9 hype ogromny, ale poczekam na zniżkę, bo jednak wiadomo, że to krótsza gierka i trochę szkoda tyle kasy na nią.

7

@Kgorecki2500 Obaj mówimy, że Crimson Desert nie warte 300zł, a @clyde jak zwykle się nie zgadza, z Kingdom Come 2 to samo było. Baba jak to baba, musi się nie zgodzić.

9

@LAMC_10 To po co mi dupę zawracasz

1

@LAMC_10 20zł na kupon i 10zł na piwo

6

@Frimpong Lubisz mnie?

2

@krefi10 Tylko drugą kwestią jest teraz to z kim naprawdę rozmawiamy, a kto jest głupim wymysłem pismaków. W przeciągu kilku dni mieliśmy już 3 wersję gówno newsów o Bastonim.

Pierwszy wariant to Inter sprzeda Włocha za 50 baniek, drugi wariant Inter nie sprzeda go, chyba, że za gigantyczną ofertę. Kolejny wariant Barcelona chce włączyć do transferu Araujo, Ferrana lub Casado

0

@Messibestplayerintheworld Dawać ich trzech w pakiecie

0

@bartekvisca Ja się dziwię, że ludzie jeszcze to gówno oglądają z taką fascynacją

2

@Kapitan9 De Jong zawsze i wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. W słońcu i w deszczu, absolutnie i niepodważalnie, Kounde nigdy

3

@Chimera W tamtym momencie przedłużenie wydawało się naturalne, problem, że dostał pensję na którą nie zasługiwał, bo już w tamtym momencie zaliczał powolny zjazd.

Jak na niego patrzę, to mam wrażenie, że nadaje się do gry tylko wtedy, kiedy zespół jest na fali i wtedy może sobie chłopak gestykulować i udawać kapitana. W trudnym momencie będzie sraka w gacie i idiotyczne wywiady o tym, że wrócimy silniejsi bez żadnej autorefleksji.

4

Fani Realu Madryt po wyeliminowaniu Manchesteru City:
https://streamable.com/pra1vh

3

@FcPortoFan1999 mi oddaj

18

A więc Motor Lublin z walki o utrzymanie po dwóch zwycięstwach przechodzi do walki o mistrzostwo, niesamowita jest ta Ekstraklasa xd

1

Co raz większe przygłupy przy tych rożnych xd @FcPortoFan1999 tak się bawimy w Ekstraklasie
https://streamable.com/2chrjv">https://streamable.com/2chrjv

9

Recnezja Xeimson Deser -
Jest mieczem walka i postać mowi slowami walczysz. Swiat tesz jest i po nim chodzi ze boss walka Muzyka też jes.

Gra jeden mowi ze pogra ale na ogol 300 zl za duzo ale jak ukrasc to pasuje. Jeden pogra drugi nie pogra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?