Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ja mam komentarze z pierwszej połowy zapisane na swoim telefonie Xiaomi
4
@APTAPT Neto był dobry bramkarz
3
@misterio Wiadomo, że nie, ale czasami muszę wyrzucić co o takich ludziach myślę, tak jak oni tu siedzą cały mecz, żeby co minutę narzekać.
40
Jakim trzeba być zjebem żeby przy karnym siedzieć tu żeby napisać, o pewnie Yamalowi wyciągnie, wy to macie nasrane we łbach niektórzy. Kibice, którzy tu siedzą i czekają, żeby się do czego dowalić, żal patrzeć.
5
@clyde Jak nie masz wcale fiutka, to znaczy, że małego fiutka też nie masz, więc jak obalona? Wszystko dalej jest logiczne, wszystko się zgadza.
@NeroTFP1 Gdyby Flick był na Titanicu to ten by nie zatonął, kocham go.
70
Wszyscy którzy sieją złe nastawienie przed rewanżem z Newcastle w którym prowadzi nas potężny Flick mają małe fiutki.
Jest to oficjalna i niepodważalna informacja.
1
@AmigoBlancos Był geniuszem, sory ale jak masz nieograniczony budżet, co okienko przychodzi nowy zawodnik za wielką kasę, a w najważniejszych meczach sezonu grasz takie gówno, to nie możesz być nazywany geniuszem
17
@PIWOSZ89 Chyba cię cycki swędzą
16
Cofam półfinał z Interem, gramy z PSG zaległy finał po meczu z Newcastle.
26
Patrzę na te parszywe mordy i nie rozumiem jak to możliwe, że tak wielu ludzi na świecie ich wielbi. Przecież to zgraja przychlastów bez kręgosłupa moralnego i szacunku do rywala.
32
Guardiola tak żeś się zesrał w tym dwumeczu, że żal patrzeć. Co sezon transfery jak z jakiejś Fify, co chwila nowy grajek, na papierze dwie drużyny z tego zlepisz, a potem sraka w LM.
1
@KamQiX Warto dodać, że czerwoną kartkę dostał Ronald Araujo, który nie nadaje się do gry w FC Barcelonie.
Pozdrawiam
12
Niesamowite jak wiele drużyn paraliżuje wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu, nie mówię tutaj tylko o Bodo. Jako kibice Barcelony już to widzieliśmy nie raz, ostatnio Atletico z nami, Galatasaray z Juve, można mnożyć i mnożyć tych przykładów.
Jest jakaś blokada w głowie i tak jakby uwaliło 80% umiejętności tym grajkom. Galata na luzie wali Juventus na dziurę, a w rewanżu mając jednego więcej nie mogli wymienić 3 celnych podań.
8
@Gibbon_FCB U nas się latami wspominało remis w grupie z Realem 3:3 xd
7
Może wymianka ze Sportingiem Araujo za Araujo?
5
@PIWOSZ89 Dla jakich? Dla takich co ograły City, Atletico, dwa razy Inter i ten wspaniały Sporting 3:0?
9
@PIWOSZ89 Chyba ty
2
@Kgorecki2500 W następnym Leon przyjmuje dawkę eksperymentalnego leku, który odmładza go o kilkadziesiąt lat i znów ma 27 lat jak w RE4 @Bolton
1
@marcin62 Ja patrzę z perspektywy kogoś, kto nie grał w oryginał i dla mnie gra mega spoko, ale jak wycięli dużo zawartości, to faktycznie lipa.
19
@Kgorecki2500 14,20 za godzinę, chore stawki. Potem @Kessie czyta takie rzeczy i się buntuje, bo myśli, że to norma. Weź mu potem wytłumacz, że 14,20 to zarabiają urzędnicy wysokiego stopnia, bankowcy, spece komputerowi.
6
@Popitek12 @Kessie @Comentateiro i ja, tak wyglądały moja drużyna gdybym został zaproszony do teleturnieju "Awantura o kasę".
12
@Popitek12 Popieram
19
@NeroTFP1 Do dziś bawi, że Probierz dostał największe pochwały za to, że elegancko się ubiera i poszedł podać rękę Koemanowi xd
9
@mekston Dzisiaj
41
Rano - Bastoni może odejść za 50 milionów.
Teraz - Inter nie chce go sprzedawać, Bastoni może odejść tylko w przypadku gigantycznej oferty Barcelony.
Tyle warte te wysrywy w połowie marca. Zaraz wypije 0,7 l i wstawię 3 plotki transferowe, które będą tak samo wartościowe jak większość tych "newsów".
1
@AmigoBlancos Myślę, że City wygra, ale za mało na awans, jakieś 2:1,3:1,3:2
5
@Safrani Zimno było, to wygląda na mniejszego jak jest zmarszczony
23
To ja - typ niepokorny
Nikt nie wie, co we mnie tkwi
Ten sam, choć niepodobny
Kochanie, proszę, wybacz mi
0
@Spacedragon Kac Vegas
2
@escarabajo Klub który ma własną drużynę B w Ligue 1