7

Szwagier Laporty & Laporta & Hansi Flick vs Xavi & Font & Messi
Walka 3 vs 3 Camp Nou 11 marca 20:00 musisz tam być

5

@LAMC_10 Wpisywał w internecie frazę "Kessie" jak ten okradł jego mieszkanie i wyskoczyło fcbarca.com

14

@Aragorn33 Czy można mieć do niego pretensje o ten fakt? Zyskał właśnie mój szacunek.

15

5

@Filipem @Azi Nie interesuje mnie kto zaczął, macie sobie podać ręce.

22

Xavi mówi o tym, że Laporta zablokował powrót Messiego w 2023 roku, co właściwie jest czymś pozytywnym, bo ten etap powinien być zamknięty. Trzeba było zrobić krok naprzód i przeżyć kilka kompromitacji po jego odejściu, żeby się podnieść i mieć taką pakę jak dzisiaj.

Messi dalej pudrowałby trupa, a Xavi jak dla mnie za dużo gada i nie podoba mi się jaki robi teraz szum wokół klubu, zwłaszcza, że oczywiste jest, że dzisiaj żaden kandydat nie ma nawet 1 procenta szans z grubym.

5

@Azi Jako drużyna gramy ładnie i ofensywnie dzięki nastawieniu Flicka, mecze są dynamiczne i dużo się w nich dzieje. Wiadomo, że to nie są już czasy gdzie mieliśmy multum wirtuozów, ale mówię też o szybkości gry i nastawieniu.

28

@Criss18Barca W Barcelonie się gra ładnie w piłkę i mecze mają być przyjemnością, z Flickiem to jest, z Xavim było męczenie buły i przepychanie kolanem 1:0.

Może Xavi wygrałby więcej gdyby drużyna nie siadła psychicznie, ale pewne jest, że dalej te mecze wyglądałyby do dupy.

1

@Criss18Barca Nie można tyle pieniędzy dać ludziom

7

Kupiłem, 47 złotych, napiwek 3 złote. To jest dużo pieniędzy, ale kupiłem, bo mnie stać na takie rzeczy, ja mam pieniądze.
https://zapodaj.net/images/857348558d625.jpg

16

@Pawlak1992 8 lat to jest uj

2

@FcPortoFan1999 Taki czyli jaki?

6

Możecie się śmiać ze mnie i z moich typów, ale dzisiaj postawcie gigantyczny kurs na zwycięstwo Cracovii i Milanu, bo naprawdę jest to taki moment, w którym wierzę, że ten kupon mi wejdzie. Zjednoczmy się dzisiaj i postawny dużo pieniędzy.

5

Kiedyś byłem inny ale się zmieniłem

19

Byłby ktoś skłonny wyłożyć 1000 złotych na eksperyment w którym sprawdzamy jak bardzo powiększe kapitał na superbet w ciągu miesiąca?

6

@BezglutenowyPedri No przydałby się Pedri do pary z Pedrim.

Gdzieś tam wspominamy o pomocnikach, to warto wspomnieć przy okazji, że De Jong jest przepłaconym słabiakiem, wykorzystującym Pedriego do własnych korzyści i jest twarzą naszych największych kompromitacji w ostatnich latach.

3

@KRISU77 Zmień na Cracovia wygra na wyjeździe i wszystko się zgadza.

1

@fart Myślę, że ta słabość wyjdzie jak przyjdzie nam się mierzyć w Lidze Europy, gdzie poziom będzie wyższy. Ten poziom się za bardzo nie zmienił, jedyne co się zmieniło, to fakt, że nie płacimy za szrot od 500 tysięcy do miliona, tylko teraz jesteśmy w stanie wyłożyć nawet 3-4 miliony na stół, ale dalej płacąc za szrot, chyba to po prostu inflacja xd

1

@FcPortoFan1999 Ja się smucę jak widzę całą tą ligę już, naprawdę nie wiem jak ty na co dzień możesz oglądać to bagno, bo ta liga to parodia futbolu.

W Europie awansowaliśmy w rankingu dzięki Lidze Konferencji, ale ta liga oprócz przebłysków jest naprawdę paskudna i niemiłosiernie nieatrakcyjna. To, że ten bezbarwny Lech walczy dalej o mistrzostwo jest najlepszym podsumowaniem naszych rozgrywek.

3

@BorzyKrzys Żałosna jest ta Ekstraklasa, lider od 4 meczów nie może wygrać meczu, Lech męczy bułę i nie może wygrać z Widzewem, który też jest niemiłosiernie słaby, a wydał wielką kasę jak na polską ligę.

0

@Fabik87 Wszystko umiem

4

@AmigoBlancos Ma 82 lata, to już i tak ledwo chodzi dziadek jakiś, niech se gada farmazona, co on kogo obchodzi

8

Ferran 50 milionów, De Jong obojętnie może gratis iść, byle odszedł cieciu, Araujo też, no ale dajmy, że ktoś nabierze się i da za nich po 20 mln. 90 milionów mam i bierzemy napastnika Guirassy, damy im 60 mln za niego albo ryzykujemy z Igor Thiago, żaden nie jest idealny ale jest deficyt napastników, decyzja musi być. Ewentualnie Marcus Thuram, Lewandowski niech siedzi na ławie sezon jeszcze. Tu jakiś z nich trzech przyjdzie, duży, silny, brązowy, to jest potrzebne. No chyba, że serio Haaland powie, że tam mu się nudzi granie u łysego, co już się gubi w zeznaniach Guardiola bodajże, ale to wiadomo trochę fantasy, to z przymrużeniem oka ten Erling.

Do tego środkowy obrońca, może być Senesi, nie czaruj się jeden z drugim, że będzie jakiś Bastoni, bo takie bajki to se możesz na dobranoc opowiadać dzieciom. Lewy obrońca jak ktoś da 30-40 za Balde, to trzeba brać, bo to też nie ma sensu, on się rozwija, ale jak grasz w EA FC 26, bo w realnym życiu, to on się 3 lata temu przestał rozwijać. Nie wiem kogo brać, może Grimaldo? Cancelo w obronie ci nie pogra, ale w ataku chociaż pogra za grosze, a ten Balde to się nadaje na tik-toka do tańca już tylko.

No i tak trzeba tę kadrę ułożyć, napastnik, stoper, to jest must have po angielsku, a po po polsku to jest potrzebny. Lewy obrońca wysoki priorytet. A jak ktoś się odezwie, że mu na prawej obronie potrzebny ktoś, to mu powiem, żeby się zastanowił czy on wie, co jest pięć, bo Kounde jest top i on wróci do formy, mi nie gadaj, że jakiś Pedro Porro fajniejszy czy Dumfries, bo Jules do formy wraca i tamci mu mogą ubrania z najnowszej kolekcji Armaniego nosić najwyżej, bo to jest super obrońca.

6

Gdzieś tam wam powiem, że widzę tu Ferran coś by chciał grać ale on chce a nie może ledwo biegnie jak mój stary po 24 piwach dał se ksywę Rekin i myśli, że błyszczy to jest chore. Grasz chopie w Barcelonie, a nie w Sandecja Nowy Sącz, włosy zapuścił i myśli, że błyszczy wieśniak to jest tragedia.

Ja nie mówię, że ja trzeźwy jestemz bo to jest kwestia dyskusyjna, ale wchodzę tak jak teraz siedzę pod mostem i gram lepiej od niego, szanujmy się, dziadek Lewandowski ledwo chodzi i tak lepiej od młodziana takiego będzie grał, jeszcze mu żona tańczy baciatę z Hiszpanem w rytmie disco, dwójka dzieci na głowie. On zmęczony po tym jak mu dwie złote piłki zabrali, a i tak lepiej zagra od Torresa.

Ja ci Flick mówię jasno, 50 milionów lato transfer do Aston Villa albo Aston Martin i Rekin odpływa, póki można go sprzedać i nabrać innych i kupujemy napastnika, bo to nie może tak wyglądać. Flick ty mówisz wprost na konferencji, że mu brakuje szczęścia i pewności siebie? On zarabia miliony, młody Hiszpan, ma w składzie Pedriego, Yamala wybitne chłopaki młode, piłkę jaką chce mu zagrają. I jemu szczęścia brak i pewności siebie, ja wychodzę z siebie jak takie rzeczy słyszę, wyszedłem z siebie, stanąłem obok i mi ręce opadły po tym co przeczytałem.

3

@Czyhrynski Trochę boli, że "nasi" Grimaldo i Cucurella są w topce lewych obrońców, a my gramy słabym Balde

5

@tomek8756 Trochę szacunku, @Sulimo ma godność i ja też, więc wykup jak człowiek film z oficjalnej strony za 19,99 zł, a nie żebraj o darmową kopię.

42

@Sulimo "Czas Seniorów" krótkometrażowy film pornograficzny dla fetyszystów starszych kobiet i mężczyzn.

Młody @Sulimo wystąpił w swoim debiucie u boku światowej klasy weteranów czyli 163 letniego @Comentateiro i 88 letniej Madame Krysi zbierając bardzo pozytywne noty na portalach dla dorosłych. Średnia ocena jego występu to 7,5 w skali od 1 do 10. Docenia się jego pozytywne wejście w branżę i mówi się o jego dużym potencjale.

3

@EzioAuditoreDF Dowiedzieli się, że masz kupon i się ugadali.

5

@clyde Jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji, ma kontrakt do 2027 roku, więc albo dostanie ogromną podwyżkę której oczekuje, a która na 99% będzie przepłacona albo w końcu odejdzie, więc sytuacja win-win.

18

Dla was Vinicus to najbardziej obrzydliwy piłkarz w historii futbolu, który wykorzystuje poważny temat rasizmu do swoich gierek boiskowych dzięki czemu jest bezkarny. Dodatkowo wyśmiewacie jego nieudane próby sztuczek i narzekacie na to, że co mecz symuluje szukając penalti.
Dla mnie też taki jest, również wyśmiewam te nieudane próby, symulki i dlatego się lubimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?