8

Coraz mniej mamy twardych piłkarzy, futbol promuje pipki, które leżą i płaczą na ziemi po delikatnym dotknięciu, po kontakcie, który często sami sprowokowali. Promujemy błaznów, którzy biegną do sędziego, bo mu rywal w trash talku coś powiedział i on zaraz zejdzie z boiska, bo jest rasizm.

A jak już gramy fizycznie, to tak jak Arsenal, czyli obrzydliwe pchanie się na rywali przy rożnym, gdzie bramkarz jest spychany do granic możliwości, wygląda to wręcz irracjonalne, to jest gówno, to nie jest piłka nożna, tylko jakieś chore gówno.

Dlatego Hansi Flick jako wysłannik Boga musi wygrać LM i uratować futbol, w tym celu dostał lidera Gerarda Martina, który nas poprowadzi, żeby nie było za łatwo, to dostaliśmy też impostora Araujo, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

11

Arsenal w rewanżu pewnie i tak to weźmie lekko, no ale teraz macie porównanie co to znaczy grać wyjazd w LM, wczoraj się dowiedziałem przy 1:0 dla Newcastle, że sezon już na straty spisany.

Chociaż wam to tłumaczyć, to tak jakbym @Kessie tłumaczył, żeby przestał kraść, ale mam jakąś potrzebę w środku, żeby chociaż próbować.

0

@partymaker Są pieniążki są zawodnicy, dla Pana jest emeryt Lewandowski i koślawy Torres Panie Areczku, mocna kadra jest dla zarządu.

5

@TR3YWAY A potem wychodzi po meczu i mówi, że w LM to się gra inteligentnie, kurtyna.

6

Arsenal 0 rzutów rożnych, więc 0 goli, w drugiej połowie maszyna rożnych musi ruszyć

18

Podsumowanie Araujo, ma najniższe piłkarskie IQ w drużynie i mówi w wywiadzie, że trzeba grać inteligentnie w LM xd.

Jak już musi grać i nas męczyć swoją obecnością, to niech pogra w razie potrzeby na tej prawej obronie, bo taki łeb nie może być stoperem, Martin przy nim to Maldini prime.

57

La Rambla w trakcie meczu jest jak kibel podczas awarii wody, gówno się gromadzi, gromadzi i nie idzie tego spuścić.

14

Penalti a favor de Barcelona

6

Ferran sam se sobą walczy

7

Araujo to idiota, tyle mam do powiedzenia

0

@buglikos Nie, Tottenham to drużyna na Ligę Konferencji po prostu. My już pokazaliśmy w Pucharze Króla co możemy z nimi zrobić.

2

@BulaKG Nawet ja taki głupi nie jestem, żeby Tottenham stawiać

5

Ten Tottenham wie, że żyje?

6

Szkoda, że nie da się obstawić ile razy Araujo podniesie rękę w górę w celu sygnalizacji spalonego.

0

@NeroTFP1 Daj se spokój

4

@Destroyer_of_Worlds Ja wiem czy fajna, paczka emerytów i odpadów za duże pieniądze, wystarczy powiedzieć, że Osimhen zgodził się grać tam, bo dostaje 15 milionów za sezon + bonusy. Fajna historia to Bodo z 9 Norwegami w wyjściowym składzie.

5

Ale ta hierarchia jest debilna, w pewnym momencie trójka naszych kapitanów to było trio Ter Stegen, De Jong, Araujo. Teraz zostało ich dwóch, znowu jak są w składzie to są kapitanami, żaden z nich się do tego nie nadaje.

11

Ta obrona nie obroniłaby dostępu do Lewiatana przed wykradnięciem piwa przez żula Mietka

7

Szwagier Laporty & Laporta & Hansi Flick vs Xavi & Font & Messi
Walka 3 vs 3 Camp Nou 11 marca 20:00 musisz tam być

5

@LAMC_10 Wpisywał w internecie frazę "Kessie" jak ten okradł jego mieszkanie i wyskoczyło fcbarca.com

14

@Aragorn33 Czy można mieć do niego pretensje o ten fakt? Zyskał właśnie mój szacunek.

15

5

@Filipem @Azi Nie interesuje mnie kto zaczął, macie sobie podać ręce.

22

Xavi mówi o tym, że Laporta zablokował powrót Messiego w 2023 roku, co właściwie jest czymś pozytywnym, bo ten etap powinien być zamknięty. Trzeba było zrobić krok naprzód i przeżyć kilka kompromitacji po jego odejściu, żeby się podnieść i mieć taką pakę jak dzisiaj.

Messi dalej pudrowałby trupa, a Xavi jak dla mnie za dużo gada i nie podoba mi się jaki robi teraz szum wokół klubu, zwłaszcza, że oczywiste jest, że dzisiaj żaden kandydat nie ma nawet 1 procenta szans z grubym.

5

@Azi Jako drużyna gramy ładnie i ofensywnie dzięki nastawieniu Flicka, mecze są dynamiczne i dużo się w nich dzieje. Wiadomo, że to nie są już czasy gdzie mieliśmy multum wirtuozów, ale mówię też o szybkości gry i nastawieniu.

28

@Criss18Barca W Barcelonie się gra ładnie w piłkę i mecze mają być przyjemnością, z Flickiem to jest, z Xavim było męczenie buły i przepychanie kolanem 1:0.

Może Xavi wygrałby więcej gdyby drużyna nie siadła psychicznie, ale pewne jest, że dalej te mecze wyglądałyby do dupy.

1

@Criss18Barca Nie można tyle pieniędzy dać ludziom

7

Kupiłem, 47 złotych, napiwek 3 złote. To jest dużo pieniędzy, ale kupiłem, bo mnie stać na takie rzeczy, ja mam pieniądze.
https://zapodaj.net/images/857348558d625.jpg

16

@Pawlak1992 8 lat to jest uj

2

@FcPortoFan1999 Taki czyli jaki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?