0

@mekston Jutro wszyscy jesteśmy kibicami Jagielloni i Realu, kurs na Real ponad 2,0

5

Fabian Hurzeler, szkoleniowiec Brighton & Hove Albion, nie krył frustracji po minimalnej porażce 0:1 z Arsenalem w środowym meczu Premier League. Niemiecki trener był oburzony rzekomym marnowaniem czasu przez liderów ligi, co jego zdaniem miało miejsce przez całą drugą połowę.

Decydującego gola dla Kanonierów zdobył Bukayo Saka już w dziewiątej minucie, ale mecz był często przerywany z powodu interwencji medycznych dla bramkarza Davida Rayi i innych przerw.

Przed meczem Hurzeler zwrócił uwagę na czas, jaki Arsenal poświęca na wykonywanie rzutów rożnych. Po porażce na Amex Stadium ponownie skrytykował drużynę z północnego Londynu:

- "Tylko jedna drużyna próbowała grać w piłkę.
Czy kiedykolwiek widzieliście w Premier League bramkarza, który upada trzy razy? Powinniśmy skupić się na naszej grze, nie możemy kontrolować takich rzeczy. Mówiłem o tym przed meczem."

2

@Kgorecki2500 Bieda nędza zmieszana z biedą

0

@Rifek Pielgrzyma nie liczę, Araujo się nie nadaje do gry. Jedyni wartościowi stoperzy to Cubarsi i Garcia.

7

Absolutna głupota, Barcelona teraz powinna szukać na rynku dwóch solidnych środkowych obrońców, np Senesi i ktoś jeszcze, a nie przedłużać kontrakt z inwalidą piłkarskim.

2

Wiara w Brighton jest niezmienna, Arsenal traci punkty, nie godzimy się na takie granie

2

@escarabajo Przepraszam, ale jednak jest to tak istotny post, że chce żeby ludzie go utrwalili w głowie.

1

@Transu96 Jedno i drugie się łączy, De Jong bez niego jest mierny

40

Najlepsze ksywki piłkarzy wymyślone przez LR?
"Męczennik" jest już klasyką, swego czasu rządziła "Sztanga" Busquetsa, z ostatnich cenię "Pielgrzyma" czyli Araujo.

3

Użytkownik @Blue9 cytuje:
"Się okazuje, że naszym największym wzmocnieniem jest wypadnięcie Fankiego de Żonga ze składu, który zawala ważne mecze nie nadążając w obronie..."

Jak ktoś nie widział jego komentarza, to widzi teraz, absolutna prawda, Bernal na stałe do składu w trybie natychmiastowym, De Jong ławka, może wejść z Oviedo

9

Dzisiaj Brighton urywa punkty Arsenalowi i okej

10

Real pomocników nie ma, Guardiola płaci za naszego Nico Gonzaleza krocie, a my se wyciągany od buta następnego chłopa Bernala i mamy wywalone jajca

32

Najważniejsze, że w takich meczach wyglądają jak psy spuszczone ze smyczy i chcą rozj.. rywala, za Flicka to było, jest i będzie. I dlatego mają szansę wygrać tą LM.

3

@Roobo Daj se luz, będzie 6:1

7

@bartekvisca Ferminator go zdominował na tę chwilę

9

Jakbyście mieli wybór awans Barcelony do finału pucharu Króla ale Barcelona wygrywa LM czy brak awansu do finału pucharu, ale Barcelona nie wygrywa LM, to co byście wybrali?

7

Barcelona vs Girona z debiutem komentatorskim @Comentateiro , jak dla mnie klasa
https://streamable.com/dapxym

1

@Kgorecki2500 @marcin62 no ale na PS5 to nie przejdą takie myki

14

@lucas/catalan Na szczęście nie przeszedł testów człowieczeństwa i transfer upadł.

0

@marcin62 @4drian0 No to pasuje, chociaż jakaś promocja by się przydała, 339 złotych dużo kasy.

3

@clyde @Kgorecki2500 to w tym nowym Resident Evil 9 główną postacią jest ta Grace? Mam nadzieję, że Leona będzie dużo, bo nie ukrywam, że na tym seksownym policjancie najbardziej mi zależy, narazie ogrywam czwórkę.

Tam latać jakąś płaską dechą mniejsza przyjemność, co innego napakowany Leonardo.

29

Jeśli ktoś nie zauważył, ominął tą informację to pragnę was uświadomić, że Real Madryt przegrał wczorajszy mecz ligowy z Getafe i ma 4 punkty straty do FC Barcelony.

Warto też odnotować, że wczoraj bandyckiego faulu dopuścił się niejaki Antonio Rudiger uderzając kolanem w szczękę rywala i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.
Pozdrawiam

1

@PepGardiola A to nie wiem, ale jeszcze rano było 8,50, obecny to jest już abstrakcja przy wyniku 0:4 z pierwszego meczu.

3

@macio_944 Dobra nie stawiam awansu, kurs 6,50 to ich chyba Bóg opuścił

7

@kanver_ No bez przesady z tym wakatem, Ishak skończy zaraz 33 lata, jeszcze 2,3 lata minimum pogra na najwyższym poziomie, czy Haaland będzie chciał tyle czekać?

3

@macio_944 Stawiam awans Barcelony

9

Dzisiaj musimy walczyć z tak wielkim zaangażowaniem jak Real walczący o karnego

9

Haaland, Vitinha, Nuno Mendes, Saliba, Gvardiol, limit zwiększony, kobiety, wino, hawajska dla każdego

1

@EzioAuditoreDF To strzeli pięć, sześć, co za problem?

15

No penalti, no party

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?