2

@Faro Nie ma lepszej drużyny od Barcelony Flicka na tej planecie

2

@TR3YWAY Przecież Alaba to cieć malinowy, jego kontuzje ich nie osłabiają

26

Info o Raphinhi: Raphinha żyje i ma wszystkie nogi

8

@D10SLEO W Polsce to jeszcze młodzian

14

7

Pier.. przerwa na reprezentacje zawsze coś się tam odwali, grają o jakiś puchar sołtysa i męczą jeszcze bardziej tych piłkarzy, se w dupę wsadź ten mundial Ancelotti stary grzybie z nadwagą.

11

@Vegeta88 Mądra decyzja

38

Tak grałaby Polska gdybym był selekcjonerem:
https://zapodaj.net/images/21569a43851d7.png

To ustawienie w którym gramy typowymi bocznymi pomocnikami, którzy biorą czynny udział w rozgrywaniu. Pozwoliłoby to nam na dużą kontrolę w środku pola, a defensywe zabezpieczyłby topowy defensywny pomocnik.

Z taką jakością z przodu trzeba balansu w defensywie, bo ta ofensywna trójka jest w stanie sama tworzyć sytuację i niewiele im trzeba, każdy z nich ma ten pierwiastek magii.

19

@urbipl Jakby był taki dobry, to by strzelał jeszcze przed narodzinami Pietuszewskiego

25

W sumie prawdopodobny jest scenariusz gdzie Szwecja będzie grać i nas cisnąć, ale wciśniemy jakiegoś farfocla i pojedziemy na mundial, to będzie klasyk.

Na końcu na konferencję wyjdzie Urban powie, że jest piłeczka i grają chłopaki i będzie dobrze.

3

@Rifek Jak mecz oglądałeś to co ci mam streścić, pracę?

4

Janek Urban: No co jest Robert, jest piłeczka i grają chłopaki. Tam plana miałem taktycznego, żeby tam Piotruś łupał z daleka no i co parę razy strzała zrobił i ta jedna co wpaść miała to wpadła.

7

@lucjan Tata szykuj się na drugą

3

Tu nie chodzi o to, że Pietuszewski ma być wybawieniem kadry, nowym Yamalem i uj wie kim. Tu jest chłodna analiza, z jednej strony on, który z buta robi liczby w lepszej lidze od Austriackiej i od początku jest ważny.

Po drugiej stronie Filip Rózga, który w gorszej lidze jest rezerwowym i nie ma żadnych liczb.

1

Żeby nie kontuzja to bym tam stał obok Roberta Lewandowskiego

12

@Kgorecki2500 Skupmy się na meczu, to co robicie dzisiaj z @Kessie zostaw dla siebie.

4

@PatrychoO No to są niedorozwinięci umysłowo

2

@Kinginiesta Wiem, autoroktetka, coś do mnie masz to wyjdź do mnie kur za pół godziny, a nie takie przytyki

8

Jan Urban stary erotoman i beton, gra Szymański i Rózga zamiast Pietuszewskiego.

8

Arbeloa: Zabrałem Luckowi pieniądze, które pożyczył mu @macio_944 , do tego przegrałem na jego koncie kilka tysięcy złotych na superbet, biorę odpowiedzialność na siebie. Proszę Macio o to, żeby pożyczył jeszcze 200 zł Luckowi

8

Arbeloa: Chciałbym przeprosić wszystkich za problemy zdrowotne Kyliana, to moja wina, biorę odpowiedzialność na siebie

0

@addept Po co ta hiperbola, ci mówię, że źle się to ogląda, odkładając na bok tych juniorów, to kobieca piłka to słabe widowisko.

1

@APTAPT Liczy się, ale ogląda się to ciężko. To bardziej przytyk, że twoim argumentem jest profesjonalizm i większe pieniądze u kobiet niż juniorów, co nie przekłada się na poziom widowiska, bo jest on naprawdę słaby.

To się po prostu beznadziejnie ogląda, jak na co dzień masz styczność z męską piłką i tyle.

2

@APTAPT Niby profesjonalne, a i tak od tych juniorów by dostały po ryju z 8:2 jak nie lepiej.

5

@Ilka Widzę, niestety Pan z wąsem ma zakola

58

Artykuły na fcbarca.com gdyby @Kessie został głównym moderatorem strony:
https://zapodaj.net/images/6599f67d60725.png

9

@Adran360 Oczywiście Widzew go weźmie tylko jak spadnie, jeśli się utrzyma to rusza po Raphinhe/Yamala

0

@Frimpong Ty tam uja miałeś, a nie karty

13

Przeglądasz LR i nagrody się sypią, bajka. Już trzecia taka oferta dzisiaj.
https://zapodaj.net/images/22b31f66eed6a.jpg

1

@Chimera Nie, ale w wolnym czasie zapoznam się z tym dziełem artystycznym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?