Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro Nie ma lepszej drużyny od Barcelony Flicka na tej planecie
2
@TR3YWAY Przecież Alaba to cieć malinowy, jego kontuzje ich nie osłabiają
26
Info o Raphinhi: Raphinha żyje i ma wszystkie nogi
8
@D10SLEO W Polsce to jeszcze młodzian
14
@MirusAmisz była koszulka i po koszulce
https://zapodaj.net/images/6935fc96bbe7b.png
7
Pier.. przerwa na reprezentacje zawsze coś się tam odwali, grają o jakiś puchar sołtysa i męczą jeszcze bardziej tych piłkarzy, se w dupę wsadź ten mundial Ancelotti stary grzybie z nadwagą.
11
@Vegeta88 Mądra decyzja
38
Tak grałaby Polska gdybym był selekcjonerem:
https://zapodaj.net/images/21569a43851d7.png
To ustawienie w którym gramy typowymi bocznymi pomocnikami, którzy biorą czynny udział w rozgrywaniu. Pozwoliłoby to nam na dużą kontrolę w środku pola, a defensywe zabezpieczyłby topowy defensywny pomocnik.
Z taką jakością z przodu trzeba balansu w defensywie, bo ta ofensywna trójka jest w stanie sama tworzyć sytuację i niewiele im trzeba, każdy z nich ma ten pierwiastek magii.
19
@urbipl Jakby był taki dobry, to by strzelał jeszcze przed narodzinami Pietuszewskiego
25
W sumie prawdopodobny jest scenariusz gdzie Szwecja będzie grać i nas cisnąć, ale wciśniemy jakiegoś farfocla i pojedziemy na mundial, to będzie klasyk.
Na końcu na konferencję wyjdzie Urban powie, że jest piłeczka i grają chłopaki i będzie dobrze.
3
@Rifek Jak mecz oglądałeś to co ci mam streścić, pracę?
4
Janek Urban: No co jest Robert, jest piłeczka i grają chłopaki. Tam plana miałem taktycznego, żeby tam Piotruś łupał z daleka no i co parę razy strzała zrobił i ta jedna co wpaść miała to wpadła.
7
@lucjan Tata szykuj się na drugą
3
Tu nie chodzi o to, że Pietuszewski ma być wybawieniem kadry, nowym Yamalem i uj wie kim. Tu jest chłodna analiza, z jednej strony on, który z buta robi liczby w lepszej lidze od Austriackiej i od początku jest ważny.
Po drugiej stronie Filip Rózga, który w gorszej lidze jest rezerwowym i nie ma żadnych liczb.
1
Żeby nie kontuzja to bym tam stał obok Roberta Lewandowskiego
12
@Kgorecki2500 Skupmy się na meczu, to co robicie dzisiaj z @Kessie zostaw dla siebie.
4
@PatrychoO No to są niedorozwinięci umysłowo
2
@Kinginiesta Wiem, autoroktetka, coś do mnie masz to wyjdź do mnie kur za pół godziny, a nie takie przytyki
8
Jan Urban stary erotoman i beton, gra Szymański i Rózga zamiast Pietuszewskiego.
8
Arbeloa: Zabrałem Luckowi pieniądze, które pożyczył mu @macio_944 , do tego przegrałem na jego koncie kilka tysięcy złotych na superbet, biorę odpowiedzialność na siebie. Proszę Macio o to, żeby pożyczył jeszcze 200 zł Luckowi
8
Arbeloa: Chciałbym przeprosić wszystkich za problemy zdrowotne Kyliana, to moja wina, biorę odpowiedzialność na siebie
0
@addept Po co ta hiperbola, ci mówię, że źle się to ogląda, odkładając na bok tych juniorów, to kobieca piłka to słabe widowisko.
1
@APTAPT Liczy się, ale ogląda się to ciężko. To bardziej przytyk, że twoim argumentem jest profesjonalizm i większe pieniądze u kobiet niż juniorów, co nie przekłada się na poziom widowiska, bo jest on naprawdę słaby.
To się po prostu beznadziejnie ogląda, jak na co dzień masz styczność z męską piłką i tyle.
2
@APTAPT Niby profesjonalne, a i tak od tych juniorów by dostały po ryju z 8:2 jak nie lepiej.
5
@Ilka Widzę, niestety Pan z wąsem ma zakola
58
Artykuły na fcbarca.com gdyby @Kessie został głównym moderatorem strony:
https://zapodaj.net/images/6599f67d60725.png
9
@Adran360 Oczywiście Widzew go weźmie tylko jak spadnie, jeśli się utrzyma to rusza po Raphinhe/Yamala
0
@Frimpong Ty tam uja miałeś, a nie karty
13
Przeglądasz LR i nagrody się sypią, bajka. Już trzecia taka oferta dzisiaj.
https://zapodaj.net/images/22b31f66eed6a.jpg
1
@Chimera Nie, ale w wolnym czasie zapoznam się z tym dziełem artystycznym.