6

Mówiłem, że Karol robi robotę, nikt mnie nie słuchał

8

Szansę na awans dalej są, ale Urban do spółki z Lewandowskim możecie sobie durnie ręce podać, bo najlepszy napastnik w kadrze mój stary leży nieprzytomny pod ławką, a gdyby nie wy, to teraz pakowałby 3 gole Szwedom, gratuluję

0

@Szczygiel06 Bez płesady

1

@Czyhrynski W ostatnich 9 ligowych meczach Yamal schodził 5 razy w okolicach 80 minuty, w tym raz zagrał 26 min z Sevillą. No sory ale przy ciągłych kontuzjach Raphy młody gra dużo, bo po prostu jest naszym najlepszym zawodnikiem wraz z Pedrim i ciągnie ten wózek.

9

Gdyby nie konflikt mojego starego z Lewandowskim, to by było grane. Ale Robert to mały człowiek, który nie umie przyjąć na klatę krytyki i zablokował ojcu powołanie

6

Ale ten Karol Świderski to jest taki cieciu malinowy, Urban otrząśnij się, jak on w słabej Greckiej lidze kręci bąki.

18

"Bastoni przedkłada inteligencję i przewidywanie nad agresję; Nie jest typem krzykacza - raczej inteligencja, spokój, jakość"

Araujo w szoku

6

Rozlany alkohol
Za tych, co nie mogą
Wypiłem do dna
Tracę świadomość
Mógłbym tak robić co dnia, lecz nie wypada
Jeśli zabawa to zbrodnia, proszę mnie skazać

13

@Elprofesorxx Tak, światem rządzi zawiść, chciwość, zazdrość i brak empatii.

7

@Arden Z jego zachowaniem to ciężko byłoby na niego patrzeć, niesamowicie parszywa morda, topowy prowokator

38

Jak wyglądałyby okładki popularnych gier gdyby @Kessie grał w nich główną rolę:

https://zapodaj.net/images/fe0020e6b01ca.jpg

2

@Kgorecki2500 Widzę, że wyrzuty sumienia cię pokonały, jak zdecydowałeś się zaczynać od nowa

23

Jakiś random chłop do mnie podszedł jak leżałem pod Orlenem i mordę darł śpiewając Run to the Hills, miałem go wyzywać na solówkę, ale dał mi do ręki browara to posłuchałem jak ryczy, kiwać zaczął głową, to też kiwałem.

8

@clyde Słabo wygląda, ale plus, że można dzieci kopać

0

@kodi77 Coś tam można pograć niby, ale to też nie jest jakas gra super rewelacja, to tam chodzisz będziesz chodził, dzieciaki można se kopać to na plus albo babę wziąć tak fajnie i ją klepać po ryju i to są duże plusy na pewno tej gry. Ale niby fabuła słaba, ale świat ten tego fajny, no ogólnie są plusy, są minusy.

https://streamable.com/ya25kr

1

@Zoker Ja im nie ufam, bo te mordy napuchnięte zrobili w nowej wersji tym postaciom, to jest niepoważne

1

@addept No i trzeba wypić przed tym od 8 do 12 piw, wtedy masz ten luz, ona piękniejsza

8

@Chimera Nie każdy wróci żywy z tej wojny, ale zwycięzcy zyskają wieczną chwałę

61

Rashford ma większą stopę od Raphy, a redakcja zrobiła artykuł, w którym napisali, że buty Brazylijczyka są za duże na Anglika. Tyle warte są wasze artykuły, przestańcie się ośmieszać i oddajcie stronę w ręce @Kessie

3

@blakkudium Tak mi na tobie zależy, że zrezygnowałem z ukradnięcia twojego portfela ( było to kłamstwo).

7

@FcPortoFan1999 Szykuj 500zł na wtorek przyjacielu, nie żartuje z tym boostem na Polskę.

29

Teksty na które poderwałem @clyde :

Wciągasz mnie jak superboost po kursie 3,0 na awans Polski na superbet.

Twój tata jest producentem cukru? Nie? Bo wyglądasz jakbyś miała nadwagę od słodyczy, znaczy, że taka słodka w sensie, że tam wiesz o co chodzi.

Założę się, że masz na imię Incognito, bo widzę w tobie filmy, które wpisuje przed spaniem z papierem obok.

8

@Popitek12 Czyli jednak kupiłeś te batony proteinowe z Lidla, Popitku nie wiesz co czynisz, to cię zniszczy

16

@Cryptolis Ty no ale on i tak te błędy będzie popełniał, bo jest głupi xd

4

Kante na 1:2 i Chelsea jeszcze walczy, @blakkudium trochę cię odciąże z tymi powtórkami
https://streamable.com/ajaah5

23

@Frimpong Idzie tam kogoś normalnego poznać, czy sami napaleńcy?
https://zapodaj.net/images/fa35b53f177a8.jpg

4

Widzę, że są nieścisłości co do ksywki Araujo, LR jest podzielona między apostołem a pielgrzymem, trzeba znaleźć wspólną wersję. Ja sam preferuję pielgrzyma.

12

2

@July_6_BcN Pożycz 10 zł to pójdę

1

Odwołuje skoki jest to oficjalne, rozejść się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?