4

Komentarz usunięty

7

@Sysia11 Daj se luz

1

@esem91 No to jak ziomek tak powiedział, to temat zamknięty, zwykły faul bez kartki, rozchodzimy się. Ja idę spać, dobranoc.

10

Ale co Marcus nam obniżył cenę transferu to jego, teraz łatwiej się będzie negocjować

1

@Derean Przegraliśmy przez czerwoną, tak byśmy dalej prowadzili grę i by coś wpakowali, przy czerwonej było widać, jak ciężko jest stworzyć jakąkolwiek sytuację i ile ich to kosztuje siły.

Przed czerwoną ładnie grali i akcje były bardzo płynne, naturalne, po niej nie szło się przebić przez ten mur Fermin, Olmo i przede wszystkim Yamal szarpali ile się tylko da przez ten autobus Atletico.

9

Dobrze, że Cubarsi odbębnił klątwę czerwonej w pierwszym meczu, to mamy z głowy. Yamal robił co mógł, szczęście, że nie dostał kartki, bo byłoby po zawodach, a tak jeszcze jakieś szanse są.

3

Araujo po hat tricka

31

Wyczuwam delikatną złą energię przed meczem, więc usuwam ją, tworząc aurę obronną dla FC Barcelony:

Barcelona ich leje dzisiaj na piz.. ostro Yamal, Pedri la zabawa, Rashford tryb Liga Mistrzów, Maldini, Garcia, Cancelo dryg, Lewy stary dziad, ale on ma ten luz.

Będzie strata bramki, to idą na pełnej i gol, gol, Simeone skacze z mordą, to nic nie da, on jest drugi w kulach, Flick jest pierwszy, to by nic nie dało, on se może tylko poskakać.
Pozdrawiam

7

@Jonyx Kounde i Yamal na lewą stronę, do odważnych świat należy

17

@marcin62 Te patałachy jak gówno grają, to muszą dodać idiotyczne porównanie nie mającego żadnego przełożenia w rzeczywistości.

Tak samo zaczepiali Barcelonę, tą samą, która od lat ma problem z przeprowadzeniem jakiekolwiek transferu. Nieważne jak słaby będzie ten Real, to zawsze będzie miał potencjał na ten ćwierćfinał LM i top 2 ligi ze względu na indywidualności. I właśnie ta słabość Realu jest widoczna dzisiaj w tej końcowej fazie, w ćwierćfinale, gdzie już indywidualności nie przepchną tego dalej.

W lidze zawsze Real będzie w top 3, bo ma skład lepszy od 17 pozostałych drużyn naszej ligi i tam im ten Mbappe, Vincius, Valverde przepchną te mecze, ale weryfikacja następuje z Bayernem, Barceloną, PSG itp.

4

@Jakchcesz daj numer do niego

40

Bayern wygrywa 2:1 na Bernabeu, Arbeloa mówi, że żyją, Rudiger, że sami im dwie bramki podarowali. Jak Neuer bronił, to uratował dupę Niemcom, jak Bayern marnował, to się frajerzył.

Kibice Realu pełni nadziei po kolejnym słabym meczu u siebie, w którym znowu taktyką było granie na dwóch szybkich napastników. Kibice na LR pełni obaw, bo Bayern mógł wygrać wyżej, Real może odrobić.

Gdybyśmy my zagrali z Bayernem takie spotkanie u siebie, to wy byście ukrzyżowali naszą Barcelonę, powiedzieli, że z na wyjeździe dostaniemy bęcki i z taką grą to nie mamy czego szukać w LM. Wy lepiej bronicie Realu niż jego kibice, Real dostanie na dziurę na Allianz Arena i tyle. Oni jak grają atak pozycyjny to wyglądają jakby grali w okręgówce.

11

@BezglutenowyPedri Po co ci zdjęcie przerobione przez AI

7

@Laminedependencia Odklejenie tak same jak na LR, Real dostał bęcki na własnym stadionie, zagrał takie samo gówno jak w całym sezonie, a wszyscy dookoła farmazonią jakby oni wygrali właśnie mecz dwoma bramkami przynajmniej xd.

0

@APTAPT Nie wiem, jeśli to prawda, że czekał to może i się go dało wyciągnąć, no ale tu bazujemy na plotkach.

Trzeba było wybrać ofensywnego piłkarza lub stopera, tym razem padło na Rasha, ale już się boję cyrków w następnym okienku. Na rynku z darmowych stoperów jest ten Senesi i chyba jego będzie najłatwiej przekonać, ale o nim cicho w kontekście Barcelony.

Mamy nieporadnego Torresa, który się trzyma rękami i nogami Barcelony, a jak on nie odejdzie, to znowu się trzeba będzie męczyć następny sezon. Do tego będzie żebranie do United, żeby spuścili coś z Rashforda, no długie okienko nas czeka.

5

@ProMILs Ten Rashford, co strzelił bramkę w ostatnim meczu ligowym z Atletico nie gra? To nie wiedziałem, sory.

Nie no musiał ktoś przyjść na to skrzydło, Raphinha pół sezonu ma kontuzje, kim byśmy dzisiaj grali bez niego? Robi liczby, to jest elegancki chłopak, a dzisiaj słyszałem, że znowu strzeli gola.

9

@APTAPT Dostał 12 milionów rocznie i 15 milionów jednorazowej premii za podpis, patrząc na nasze finanse i trudności z rejestracjami, to sądzę, że najzwyczajniej świecie nie było opcji go podpisać.

Są duże ciężary tak naprawdę z tymi wolnymi zawodnikami, bo rynek się zmienił, dużo piłkarzy czeka na koniec kontraktu, żeby potem przebierać w ofertach. A Barcelona finansowo nie ma szans z klubami z Premier League, Bayernem, PSG, tu musi zadziałać zawodnik, powiedzieć, że ja chcę tylko Barcelonę i wezmę mniej, inaczej nie mamy szans.

13

1

@arasz1819 Piękne i Arsenal, wybierz jedno.

13

W ogóle czemu według was jak Real marnował swoje sytuacje, to znaczy, że Neuer uratował tyłek Bayernowi. Ale jak Bayern swoje marnował, to znaczy, że się zesrał i nie dowiózł?

16

@Ilka Mats to cieciu, gdzie on do Neuera, Neurowi to on może pięty czyścić.

0

@Dankho94isback
No ale to co, jak Real miał sytuację, to dzięki Neurowi nie strzelił, ale jak Bayern miał, to już żałośnie zmarnował sytuację.

Poza tym wyciągają na wyjeździe zwycięstwo, nie zatrzymywali się w żadnym momencie, cały czas było parcie do przodu, chęć gry w piłkę. Mają rewanż przed swoimi kibicami.

Bayern żadnych błędów City nie powielił, Bayern wyszedł grać swoje i grał swoje. City wyszło grać obsrane, żałosne i bez pewności siebie.

14

Wy to też macie nasrane we łbie, oni wyciągają 2:1 na Bernabeu, a wy mi tu piszecie, że się więcej spodziewaliście po Bayernie. Ja bym zrobił selekcję i trochę tutaj ludzi przeniósł na stronę Realmadryt.pl

1

@Rupert_Haubica Chyba cię cycki swędzą, jak można nie doceniać i nie wierzyć we Flicka po tym wszystkim...

0

@PiotrekBarca2004 Wiesz, to jest typowy mecz Arsenalu. Jedni i drudzy nic wielkiego nie grają i jest wyczekiwanie, każdy ich mecz wygląda praktycznie tak samo. Tu by musiała wjechać jakość jaką ma jakieś PSG np, żeby dostali, bo w obronie są zorganizowani, ale mam nadzieję, że Sporting wyrwie jakieś 1:0.

Taka Barca by ich zmusiła do odważniejszej gry, ale tu byśmy się nadziali na kontry, stałe fragmenty i też coś by nam wsadzili.

11

@PiotrekBarca2004 Jak zawsze, nic nie grają i czekają na rożnego

3

Diaz przed bramką jak Rashford jeździec bez głowy, Diaz po bramce jak Raphinha świetny typ, walczak

10

Czuczameni w rewanżu nie zagra, dobre info

27

Barcelona Flicka już by tu miała 2:2 i by było grane, dzisiaj amatorzy grają

11

Dobra Bayern ich robi dzisiaj, tam utkać mordy ci co piszą, że będzie jak zawsze, Real wygra sratytaty
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?