Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Narzekacie całe życie wieśniaki
1
@Katalończyk 99 No ja wiem, że w takich mniejszych ligach mogą się dziać cuda, ale ani Real ani Barcelona nie jest w stanie wypuścić czegoś takiego z rąk. Gadanie o walce do końca to dzisiaj czysta kurtuazja.
12
@R10MatiG Nie trzeba, nikt nie straci takiej przewagi jeśli nie nazywa się Arsenal. Arbeloa powie, że walczą do końca, Flick z szacunku i ogłady też powie, że trzeba walczyć dopóki nie mają zapewnionego mistrza. Bo publicznie w wywiadach się takich rzeczy nie mówi. Nie da się tego stracić i każdy o tym wie
17
Ale ciśnienie zeszło po tym Atletico, wiadomo, że i tak to są dwa super sezony, znowu zgarniemy ligę i jest zajebiście. Ale ten niedosyt po Atletico jak dla mnie większy niż po Interze.
5
@Kessie To niezła tam faza, jak 91 letnia sąsiadka Konstancja jest dla niego zbyt młodą azjatką
6
Dzwoniła ta Chelsea nie ukrywam, ale czy mi się będzie chciało to nie wiem, słabo znam ten niemiecki, z jakimś tłumaczem by czeba było tam lecieć
34
@clyde Piwo kochana
9
@NeroTFP1 Przekaz w szkole jest prosty:
- Znęcacie się nad słabszymi? Dobrze, ale nie róbcie tego na naszych oczach
3
@Krzyniu No tak możesz, że błagamy na kolanach Ter Stegena, żeby łaskawie się zgodził na jakiekolwiek wypożyczenie, przy którym i tak płacimy dalej kupę hajsu xd. Araujo jest takim samym zgniłym jajem, które se wkręca w łeb, że jest kozakiem, do tego ma pensje jak z bajki, której nikt inny mu dzisiaj nie da.
4
@Konradowskyy Maresca jeszcze ich jakoś trzymał w ryzach, za jego kadencji ładnie nam wklepali w LM, teraz to wygląda żałośnie
4
@macio_944 Moja kochana
9
@Aragorn33 Roman 0,7l dygnął przed nagrywkami i ja to szanuję.
2
@Criss18Barca Chodzi o takie nieoczywiste transfery, że przychodzi Mathieu rudy palacz i się okazuje kozakiem. Albo kaleka Luuk de Jong + stary Auba skłócony z całym Arsenalem i nagle w Barcelonie pokazują, że umieją jeszcze grać w piłkę.
Ter Stegen i Pedri to byli młodzi sprowadzeni za fajne pieniądze, no ale tu były nadzieje od początku, że oni wejdą na najwyższy poziom.
0
@Bzyczekk Torres kosztuje oficjalnie 50 milionów, ale po tym sezonie zostaje mu rok kontraktu, czyli albo przedłuża albo sprzedaż za maks 20/25 milionów, dobranoc
14
Jedenastka transferów Barcelony z ostatnich kilkunastu lat, które znacznie przerosły oczekiwania, to byłaby paka
Bravo
Cancelo - Mathieu - Inigo Martinez - Adriano
Eric Garcia - Seydou Keita - Ivan Rakitic - Paulinho
Aubameyang - Luuk de Jong
3
@Kgorecki2500 Ubisoft jest na dnie tak jak BioWare, jedyne co mogą zrobić, to remake, bo nowych gier robić już nie umieją
1
@Chimera Dla ciebie Pan Lucek, na Orlenie razem piwa nie piliśmy żebyśmy się tak spouchwalali.
6
Myślę, że sprzedaż Balde i wykup Cancelo to byłby złoty deal. Mi się wydaje, że to lato to będzie ostatni moment, żeby ktoś się nabrał na niego i wyłożył dużą kasę, którą można byłoby wydać na np stopera.
Jak dla mnie ten gość stoi w miejscu od dwóch lat, przestał się rozwijać, zawodzi w ofensywie, w defensywie nigdy nie był dobry, najgorsze, że nawet nie widzę żeby mu się chciało biegać. Wraca odpad z Arabii po kontuzjach Cancelo, randomowe wypożyczenie, którego nikt się nie spodziewał. I nagle się okazuje, że ten wrak ma dwa razy większe zaangażowanie i ambicje od wychowanka klubu.
2
@Derean Kylian Mbappe był darmowy, taki darmowy, że dostał około 100 milionów euro za podpis, Real ma taktykę sprowadzania piłkarzy, którym wygasają kontrakty, ale też muszą ładować w takie transfery dużą kasę, żeby wyłożyć im premie.
3
@FcPortoFan1999 Bądźmy poważni, finansowe fair play jest dla klubów z Włoch, Hiszpanii i biedniejszych zespołów. Nie dotyczy ono City, Chelsea, PSG i innych takich drużyn.
4
@kamilop Tam się szykuje licytacja za niego poważna, więc my to sobie możemy popatrzeć na niego z daleka jedynie, wysłać zaproszenie na FB, napisać co tam młody i tyle. To szczyt naszych możliwości jak przyjdą kluby z Premier League albo PSG.
2
@Sysia11 Żaden klub z Włoch nie wyłoży ponad 100 milionów na jednego piłkarza.
6
@Cochise Ma rację w niektórych sytuacjach, ale prowadzi to w tak odpychający sposób, że nie da się go lubić. To jest człowiek, któremu chciałbyś strzelić w ryj jak do ciebie gada.
9
Nie Robercik, tyle ile dostałeś oferty tyle masz przyjąć albo się pożegnamy, tu nie ma pola do negocjacji, jesteś gorszym piłkarzem niż rok temu i dostaniesz mniejsze pieniądze. Nie jesteś już w ścisłym topie napastników, ja nie będę z tobą dyskutował, albo bierzesz albo USA, Włochy
1
@Derean No tak, ale specjalnie ich tu nie wymieniłem, bo jednak ta pierwsza trójka wzięła najważniejsze puchary LM i Ligę, to FA CUP czy LE szału nie robi na taki klub wielki, nie oszkujmy się.
18
City, Chelsea, Liverpool, Arsenal cała ta czwórka wydała gigantyczne sumy w ostatnich latach, tylko, że pierwsza trójka miała swoje sezony, gdzie grali dobrze, ładnie i wygrywali puchary. Arteta przepalił miliony, żeby grać archaiczną kopanine i zaraz się okaże, że nawet to mu nie pomoże w wygraniu czegokolwiek, tego sobie i Państwu życzę.
2
@The Game 10 Jak gra Arsenal to zawsze
19
Ja kiedy czytam jak wszyscy na LR się jednoczą i wyzywają Arsenal za ich grę:
https://zapodaj.net/images/54be07e7b9c73.jpg
0
Komentarz usunięty
6
Mam wrażenie, że Donnarumma był lepszym bramkarzem jak był młodziutki niż dzisiaj jak jest już w pełni ukształtowany