14

Flick niech trenuje ile będzie miał chęci, a później Fabregas, tego sobie i Państwu życzę.

3

@Kapitan hawk Ładne profilowe

5

@Zoker To prawda, ale jednak bolą te miękkie karne dla Realu i brak kartek za nurkowanie, bo te patałachy są już w tym mistrzami, a nie ma konsekwencji za 4 wywrotki, za piątą jest penalti i gra gitara

4

@clyde Piwo dzisiaj, na jutro mam piwo chyba jeszcze

8

@michaleu Absolutnie obrzydliwy film dokumentalny, który trzeba obejrzeć pomimo odruchów wymiotnych, aby zrozumieć prawdziwą naturę tego czegoś nazywanego przez niektórych Viniciusem.

5

@Kubsoleon A na jakie inne pożegnanie liczysz? Jego rozdział w Barcelonie jest zamknięty, jedynie pożegnalny mecz towarzyski.

17

@DrDNA
Strona Realu to miejsce, które powstało, aby wspierać osoby z niepełnosprawnością intelektualną w odnalezieniu się w nowym środowisku.

Ich misją jest wspieranie pełnego uczestnictwa osób z niepełnosprawnością intelektualną w życiu społecznym online poprzez edukację, dostępność oraz tworzenie bezpiecznego środowiska sprzyjającego rozwojowi i wzmacnianiu poczucia sprawczości.

19

@Popitek12 Czyli klientów przyjmujesz u siebie w mieszkaniu, dzięki czemu oszczędzasz na dojazdach. Popitek zawsze krok przed nami.

1

@Kgorecki2500 Czytałem coś o tym, do tego widziałem, że gra nie będzie posiadać wyborów, tylko fabuła jest z góry napisana. I jestem zajebiście zawiedziony, bo na początku były krzyki, że ma to być pełnoprawne RPG.

0

@Popitek12 Tak, żył kiedyś taki człowiek

6

Gavi powoli wróci do formy i lecimy Gavi-Pedri-Olmo/Fermin, a De Jong cieciu ławka

5

@PatrychoO Jakbym miał wybrać, to chyba jednak randka z Dodą, chociaż ciężkie się wylosowało

5

@Kgorecki2500 Daj se spokój z tym pudełkiem

14

@baczekk13 Zostawcie tego Kounde w spokoju, Porro może mu włosy czyścić najwyżej.

5

Szło dobrze, jeszcze cztery i by wygrali

5

@macio_944 Zimny browar na podwórku wchodzi jak złoto w lipcu, otrząśnij się trochę Maciej, bo bredzisz tutaj.

19

@Litman Jóźwiak to klasyczny polski skrzydłowy, nie robi goli, nie robi asyst, nie robi zagrożenia, ale kiedyś był młodym talentem i babcia mówi, że kawaler.

6

@Batys Pożycz młody 20 złotych do piwa wujkowi

18

Mamy środek lutego, nie wiadomo kiedy wrócimy do zasady 1:1, ale pojawiają się jakieś super newsy o tym, że Alvarez za którego trzeba będzie zapłacić ponad 100 milionów będzie grał dla Barcelony. Tak dokładnie ten Julian Alvarez, który ma kontrakt do 2030 roku.

Jak miałem 10/11 lat, to newsy transferowe obserwowałem w gazecie "Bravo Sport", dziś w 2026 roku czytając takie rzeczy dochodzę do wniosku, że rzetelność tamtych informacji była dokładnie taka sama jak ta w obecnych czasach. Różnica jest taka, że tam płaciłem kilka złotych za gazetkę i miałem jeszcze plakaty i karty, a teraz po prostu opłacam internet.

10

@Arden LGBT i rasizm, największy rak obecnej piłki nożnej

11

@Kgorecki2500 Aż dziwne, że grubas Laporta paczki ciastek nie ruszył, jak to z Barcelony.

39

Łapcie, bo to wam się przyda jak będziecie chcieli założyć konto:
https://zapodaj.net/images/dbb9b36d4a27d.png

7

Ale to Serie A dostaje w ryj w europejskich pucharach, tu chyba Sosnowiec United by z nimi zamieszał

0

@esem91 Ja też, ale nie wierzę w takie duże kwoty, które są sobie rzucane od buta w tych newsach

4

@Encore Jak widzę takie rzeczy w lutym, to widzę w nich tylko gówno news na zapchanie tablicy na Twitterze, to samo jest z Martinem i rzekomych 30 milionach od Milanu.

1

Wolves? Wierzę, że dzisiaj coś urwą

18

Wczoraj kupon za 20 złotych na superbet postawiony, kwota ta została przegrana ale w zamian otrzymałem zwrot w bonusie 20 złotych.
Wnioski? Zarobiłem 20 złotych, które mogę zainwestować w dzisiejszy kupon, w którym jak przegram znowu dostanę zwrot 20 złotych, bo jest promocja na LM.

Wnioski? Zarobię w sumie 40 złotych.

25

Ja chcę tylko grać w piłkę, wyzywać innych, faulować ich, prowokować, symulować, wymuszać karne, ale żeby oni tego nie odwzajemnili, bo mi będzie przykro wtedy i będę płakał

32

2/3 składu Realu jest ciemnej karnacji, ale rasizm dotyka tylko jednego człowieka, kurtyna

2

@Pedri16Future xdddddddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?