0

@kamyk_23 27 w kwietniu, ale alkohol zrobił swoje

12

Ale by sobie obejrzał taką Barcelonę Koemana i główkę Luuka De Jonga w ostatniej akcji meczu, to była drużyna, kiedyś to było...

5

@macio_944 Ja ten mecz z Sociecad traktuje jako reset, nie da się wszystkiego wygrywać. A Real? Gra takie gówno, że będą jeszcze te punkty tracić, po prostu, po ludzku.

62

Grubasie kup Niemcowi dziewiątkę i stopera i Flick miażdży każdego na tej planecie

9

Ten sędzia jest taki niedorozwinięty, że by nie zauważył jakby @Kessie mu gwizdek ukradł

1

@Roobo To prawda z tym pierwszym strzałem, ale szczęściu trzeba pomóc, bez tego strzału nie byłoby tego przypadku. Wiem, że to czasami człowiek chaos, ale to też nie jest ktoś na kim będziemy opierać drużynę jak Yamal. To jest istotny zmiennik i jak dla mnie wywiązuje się z tego pięknie.

Nam właśnie brakowało takich strzałów, przez wiele lat chcieliśmy wejść z piłką do bramki i z tego robiła się często paraolimpiada. Czasami jest potrzebny taki chłop, co dostanie piłkę na 20/25 metr i po prostu przypi... z daleka, Anglik to ma.

37

@Roobo Przyjacielu napisałeś, że gówno jest ze strzałów Rasha a oddaje ich mnóstwo, a dzisiaj dosłownie po dwóch jego uderzeniach mamy gola + setkę Yamala, dlaczego tak napisałeś kolego?

Marnuje setki, ale trzeba docenić ile on robi zamieszania przy tych strzałach z dystansu, to są właśnie te konkrety, które on nam po prostu gwarantuje jak jest na boisku.

8

@kanver_ Lewy z wolnego strzelił ostatni raz w 1989 roku

6

Dlatego właśnie ktoś taki jak Rash to jest idealny piłkarz numer 12,13 pierwszy do wejścia z ławki. Możecie się srać, że będzie tracił, czasami braknie skuteczności, ale to jest konkret zawodnik. Jeśli mądrze podejdzie do kwestii obniżenia wynagrodzenia, to trzeba go brać, 25-30 mln za takiego zmiennika to dobra cena.

Też gra w Barcelonie to jest dla takich piłkarzy wyraźny boost do motywacji, widać to po przykładzie chociażby Auby, który grał tu chwilę, a mówi, że to był najlepszy czas w jego życiu. Myślę, że tu mamy podobną historię.

2

@Arden Vini wycofany oficjalnie, bo tam trzeba kamerę umieć obsługiwać i trochę czytać

8

Taką Legię aż chce się oglądać

16

Jako, że do meczu Barcelony zostało 30 minut, to pragnę pozdrowić kibiców Realu przeglądających tą stronę i zaprosić ich na prawdziwe widowisko.

Porzućcie na chwilę szarą, brzydką, nudną rzeczywistość, do której jutro wrócicie oglądając 20 prób wywalczenia penalti i na to jedno popołudnie usiądźmy razem poza podziałami i zachwycajmy się genialną piłką Pana Hansiego Flicka. Człowieka, który wlał wiele miłości i nadziei w trudnych nowoczesnych czasach, w których piłka na całym świecie skupiła się na taktyce i nudnych do bólu defensywnych schematach zapominając przy tym o widowisku.

28

No to jak Barcelona się wycofuje z Superligi, to muszę stwierdzić, że Mbappe chyba wygra z tym Realem jeszcze jakiś puchar, wezmą teraz tą Superligę.

37

Człowiek niby z wiekiem dojrzalszy, bardziej opanowany, spokojniejszy. Ale jak widzisz te mordy wredne Viniciusa, Mbappe i 10 wywrotek w polu karnym na mecz, to jednak ciśnienie podniesione, z tego się chyba nie wyrasta.

4

Dzisiaj mam czutkę, że United kolejny raz wygra i pokaże dominację.

9

@kanver_ Mi to tam pasuje taki stan rzeczy jaki jest, Mbappe strzela gole, ale bez trofeów + rozbita drużyna białych

2

@Kapitan9 Co ty, chłop by się zaraz połamał, przy naszej wąskiej kadrze trzeba jakiegoś konkret zdrowego chłopa

25

@pt9 Już nie musisz odpowiadać wieśniaku z jakiego miasta jesteś, @Kessie się dowiedział.
https://zapodaj.net/images/4b4dfff3c99f1.png

5

@pt9 z jakiego jesteś miasta

4

@Kamiloza91 Po co nam on potrzebny, nam trzeba klasycznej dziewiątki, środkowych obrońców, ewentualnie lewego obrońcy i jest skład kompletny.

Lookman ani to dziewiątka, ani skrzydłowy, na dziesiątkę to masz dwóch kozaków Fermin/Olmo, w naszej sytuacji są inne priorytety, on nim nie jest.

Nawet jakbyśmy mogli sobie pozwolić na niego w tym okienku, to nie widzę żadnego sensu, żeby przy tak skonstruowanej kadrze wydawać pieniądze na Lookmana, zamiast jakiegoś stopera, to byłby transfer ala Griezmann/Coutinho, no przychodzi ale uj wie gdzie będzie grał.

23

@Angela i @Kessie czyli jak stworzyć romantyczną relacje, ale z jasno postawionymi granicami.
https://streamable.com/tf8vlx

7

Ja to też mam zwidy po tym 16 piwie, bo dałbym sobie rękę uciąć, że 10 minut temu odpowiadałem na komentarz @Kapitan hawk , ale to niemożliwe, bo jest brak takiej dyskusji.

9

@Arden Ci powiem szczerze, że analizowałem ostatnio sytuacje kontraktową Roberta Lewandowskiego, sprawdziłem jego zarobki, widziałem, co mówił o nim Flick, Laporta. Zwracałem uwagę na to, jak Robert reaguje na ty pytania odnośnie przyszłości i doszedłem do wniosku, że albo przedłuży albo nie.

8

@Czyhrynski A potem ci wychodzą jakieś przygłupy i napiszą, że Yamal jest zbyt samolubny, abstrakcja. Ten chłopak napiepsza tyle kluczowych podań, że to jest niepojęte.

5

@NeroTFP1 Masz rację, tylko chciałbym cię prosić o szacunek do ludzi, którzy wydają pieniądze na alkohol i nie mieszajmy tych dwóch spraw. Można mieć czujnik gazu i wydawać fundusze na alkohol, nie podawajmy alkoholu jako przykład trwonienia pieniędzy, bo jest to krzywdzące dla tych osób.

15

Widzew już świętował sukces, ale dzięki zawziętości Tebasa i zjednoczenia całej La Ligi udało się ich wyprzedzić w wydatkach na transfery. To jest liga, to jest jedność, to jest jakość.

16

@fejkenq to chcesz te 20 zł?

16

Rozmowa @Frimpong z córką:

Tatusiu jakie to uczucie słuchać na treningu zajebistej męskiej muzyki?
- Nie wiem kochanie, słucham Taylor Swift w drodze na gimnastykę artystyczną.

9

@tadzik447 Znajdź Boga w swoim życiu

7

Chcecie mi powiedzieć, że Eto'o odszedł z Barcelony z powodu konfliktu z Guardiolą, po czym przyszedł Ibrahimović, który odszedł po roku z powodu konfliktu z Guardiolą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?