Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kozinho. Ładny, ale jak chce głos to niech piwo kupi
0
@Kozinho. Przecież rodzina go zostawiła
14
@Jakchcesz Weź mi nie wysyłaj tych zdjęć siurka i tak na ciebie nie zagłosuje, nie tędy droga
34
Dziękuję wszystkim użytkownikom, którzy nominowali mnie do Złotej Piłki oraz innych pobocznych kategorii. Jest mi niezmiernie miło i jestem za to wdzięczny.
Tradycyjnie już przedstawiam wam film na rzecz kolejnej kampanii. Duma rozpiera mnie gdy widzę tak inteligentych ludzi wokół siebie. Do tego świadomość, że tyle osób skorzystało z moich typów i zmieniło jakość swojego życia, to coś niesamowitego.
A na sam koniec życzę powodzenia wszystkim innym nominowanym, w szczególności mojej lewej ręce @Kessie, @macio_944, który pożyczył mi kiedyś 100 złotych oraz @clyde, która niedługo przyjmie moje zaproszenie na pizze, tylko jeszcze udaje niedostępną.
https://streamable.com/owdw6v
6
Panie Alonso czy to prawda, że został Pan zwolniony z Realu?
- Nie, to nie jest prawda, Mbappe powiedział, że chciałby żebym odszedł i przyznałem mu rację, to moja decyzja
3
@mekston Klasyk
https://streamable.com/ehzu56
10
Co widzę, jak LR w 2026 roku dalej wchodzi w dyskusje z @AlexDark00 na temat Lewandowskiego
https://zapodaj.net/images/0ba193acfc709.png
28
@D10SLEO Nie po to płacę za premium, żeby mi filmy usuwali, chyba jej coś na głowę upadło
7
@daniel32778 On jest bezcenny, sprzedasz takiego za 150 mln i kogo kupisz za niego na tym zepsutym rynku? Tyle dał Liverpool za Isaka xd
0
@partymaker No w mediach tak, za dużo go na słynnym Instagramie. Na boisku się ustrzega pajacerki, o czym też często pisałem, jak go broniłem. Ale ostatnio za dużo ma tych nonszalanckich dryblingów, gdzie traci piłkę i powoduje groźne kontry
1
@clyde No ten obrazek zakłopotanego Xabiego jak Mbappe macha łapami z obrażoną miną i pokazuje, że nie robią był bardzo wymowny i pokazał kto rządzi w tym klubie.
44
W sumie to czy ten szpaler był czy nie, to jest mało ważne. Ważniejszej jest to, że Xabi chciał zrobić Barcy ten szpaler, a Mbappe ze swoim przerośniętym ego dal sygnał, że nie robią i ostatecznie drużyna go nie zrobiła...
Różnica pomiędzy Flickiem a Alonso jest taka, że jak u Hansiego się ktoś spóźni na odprawę, to nie gra, a jak Xabi zdejmie Viniciusa z boiska to ten się obrazi. Ci chłopcy z Madrytu nie są gotowi na granie dla trenera i drużyny.
Do tego im dochodzi ciągła walka o lidera, Vinicius zagrał fenomenalny mecz, bo znów się poczuł najważniejszy, zaraz wróci Kylian i znowu męczennik będzie czuł się pokrzywdzony jak go Alonso zdejmie w 70 minucie. Raphinha, Pedri są bezcenni, bo oprócz poziomu sportowego nie mają charakteru obrażonego gwiazdora. Tu trochę problem może być Yamal, bo nie ukrywajmy, że on takie cechy przejawia, ale przy Flicku i harmonii jaka panuje w Barcelonie nie jest to aż tak widoczne jak w Realu.
4
@daniel32778 Co ja jestem?
5
@clyde Na LR nikt taki mi nie przychodzi do głowy, tu panuje harmonia
12
@Faro Miałeś rację, Mbappe zablokował im szpaler, ale Vinicius jednak jakąś cząstkę człowieczeństwa ma i pogratulował w szatni Raphinhii
https://zapodaj.net/images/295d4869ed296.png
8
@Faro Z tym Viniciusem to się za bardzo rozpędziłeś
43
Chciałbym, żeby Joan Garcia oraz Raphinha zrobili sobie dziecko
11
Dzisiaj spójrzmy na ten mecz z innej perspektywy.
https://zapodaj.net/images/74e9a03b096b4.png
8
Gdyby Joan Garcia bronił Titanica to ten by nie zatonął
7
Jakby obrońcy Barcelony bronili strony fcbarca.com przed hakerami, to już byśmy nie mieli gdzie pisać
58
@AlexDark00 Znajdź Boga w swoim życiu
1
@Kozinho. Dzisiaj niestety przegramy, przykro mi
0
@maikeru Ja mam nadzieję na Senesiego z Bournemouth, ma te 185cm i wygląda pewnie, widziałem 3 mecze z nim i mi się podoba, kończy mu się kontrakt. Konate, Guehi u nich sytuacja taka sama, ale finansowo myślę, że nie damy rady ich przekonać. W plotki o Van de Venie też nie wierzę, ze względu na te limity, które nas duszą od lat
0
@maikeru A jak chodzi o twój poprzedni post, to absolutnie się z tobą nie zgadzam, bo wymieniasz Gabbie i Pavlovicia jako przykład wielkich chłopów, którzy by gasili małych Hiszpanów. Obaj panowie są dwie klasy niżej od chociażby Inigo Martineza, który ma 181cm.
W sensie fajnie byłoby zgarnąć jakiegoś stopera, który jest wysoki i silny, ale Araujo spełnia te warunki, ale jego IQ piłkarskie jest tak żenujące, że same jego warunki fizyczne nam nic nie dają. Przede wszystkim brakuje szefa w tej obronie, kogoś od kogo będzie się uczył Cubarsi, który wygląda po odejściu Martineza jak osierocone dziecko
11
@maikeru Od tego są artykuły na tej stronie...
3
@sergio5 W sumie na logikę jak grasz w Realu tak dużo lat, twoim największym rywalem jest Barcelona, z którą zagrasz w roku minimum 2 mecze, ale najczęściej są to 3, może nawet 4 spotkania, to jak mogło być inaczej?
8
@Wojtelele17 Za szybko pompowany balon, był taki fajny chłopak, który miał dobre kilka miesięcy u nas, Arnaiz, ponoć Arsenal chciał dać 30 milionów, ponoć, bo to pewnie był fejk. Gdzie on teraz jest nie wie nikt.
Plusem takich grajków jest, że nic na nich nie tracimy, w najgorszym razie sprzedamy Szweda za jakieś 10 baniek gdzie indziej
3
@jacobFCB Super serial, chociaż zacząłeś od dupy strony oglądać
4
@AlexDark00 No ale FB to nie jest jakiś sadol czy inna strona z chorymi rzeczami, żeby takie coś wisiało po wielu zgłoszeniach
2
@ViscaelBarca2007 United szedłem tym tokiem, że to największy mem i kupują cieciów, bo Chelsea dużo lepsza nie jest, ale umie sprzedawać drogo zawodników w przeciwieństwie do nich. No ale na drugim Arsenal mnie zaskoczył