38

Ta już nagrzana na moją parówkę,klasyk, wyrwana luźno laska
https://zapodaj.net/images/b5f98d6ea2cf1.jpg

8

@macio_944 Prawdą jest, że typ Monaco i Bournemouth 1X nie wszedł, ale byłbyś ignorantem gdybyś po pierwszej wpadce w tym roku zrezygnował z inwestowania we mnie.

To nie jest kwestia przyjaźni, koleżeństwa, to po prostu byłaby czysta głupota od strony biznesowej rezygnowanie z moich czutek. Otrząśnij się Maciej i jak ochłoniesz, to wyślij blika, numer znasz

5

Przepraszam wszystkich, którzy czekali dzisiaj z niecierpliwością na moje typy. Wiem, że was zawiodłem i nie mogliście wygrać przez to pieniędzy, ale byłem niedysponowany w godzinach meczowych

28

Flickowi oddałbym ostatnie piwo, to jest najlepsze co się Barcelonie przydarzyło w ostatnich latach i jak ktoś na niego narzeka, to jest niespełna rozumu, wam się oczy otworzą jak mi się zamkną

11

@Frimpong Cenny remis na trudnym terenie Liverpoolu, gratuluję kolego

3

@FcPortoFan1999 Dlaczego uzależniasz swoją karierę na LR od kobiety? Oskar to jest bardzo niedojrzałe podejście do sprawy. Zastanów się nad sobą, bo to co napisałeś nie jest dobre

18

5

Też wam powiem szczerze, że grałem w juniorach jako lewy obrońca i mógłbym zagrać na środku obrony, bo moim atutem zawsze była obrona. Kontrakt? Zgodzę się na symboliczne 0,5 mln rocznie.

Kwestia do dogadania, to alkohol, wiem, że Hansi jest przeciwny, ale jeśli zobaczy mnie na boisku po paru piwach, to jestem pewny, że zmieni zdanie. To jedyne, co może nas różnić

21

Naprawdę już piszę drugi raz to, bo macie zapamiętać moje słowa, z Mbappe Real wygra najwyżej puchar Króla, Barcelona ma drużynę, Real ma zespół tylko jak Mbappe nie ma, a on będzie grać, bo to ich numer 1, ale on im niszczy drużynę.

Nagle grają fajnie, bo go nie ma, zaraz wróci i będą męczyć bułę z jakimś spadkowiczem, bo z nim schemat będzie jeden- piłka na Mbappe, ten człowiek zaprzepaści każdy zespół, jego bramek będzie multum, ale drużyny 0. On jest największym impostorem Realu. To on jest zniszczy od środka ten klub swoim brakiem roli, bo to skrzydłowy, który udaje napastnika, on zabiera tlen innym zawodnikom,

To od jego przyjścia Bellingham i Vinicius nie istnieją, on wysysa energie klubu, on dobije ten zespół. Perez jest zbyt głupi i dumny, żeby to dostrzec, Alonso ma związane ręce, bo nie może go odstawić. Real dzisiaj jest niewolnikiem Kyliana, jego odejście z PSG było dla Paryżan najważniejszym momentem w historii, dzięki temu wygrali swoją LM

Wam się oczy otworzą jak mi się zamkną

7

Nie ma Mbappe i nagle Real ma drużynę, to samo było w PSG, gdzie było mówione, że on ich ciągnie, a po jego odejściu okazało się, że jednak można grać zespołowo.

Teraz zapamiętajcie moje słowa, Mbappe będzie strzelał bardzo dużo goli, będzie bił rekordy, ale Real z nim nie będzie miał nigdy drużyny i wygra bardzo niewiele z nim w składzie i to jest piękne. Jak on gra, to Vinicius jest wykastrowany ze swoich atutów, grają wtedy bez klasycznej dziewiątki, wszystko pod niego.

38

Niech zwycięstwo Realu nie zwiedzie was od faktu, że to najbardziej obrzydliwa drużyna w historii futbolu

5

Nie wiem gdzie ja jestem

8

Ależ serce boli gdy widzi się De Jonga w wyjściowym składzie, oczywiście, teraz to zrozumiałe, przy odpoczynku Pedriego, ale serce boli i tak

3

@Roobo Gratuluję decyzji kolego

9

Dzisiaj mam dla ciebie @macio_944 nietypową, ale bardzo ciekawą czutkę.
Wygrana Monaco oraz 1X pod Bournemouth, dzisiaj wyczuwam niespodziankę

35

OFICJALNE OŚWIADCZENIE

Ja, Lucek, jako osoba publiczna działająca na LR, pragnę zaznaczyć, że nie zajmuję stanowiska ani nie formułuję opinii dotyczących działań Stanów Zjednoczonych wobec Wenezueli.

Ze względu na brak specjalistycznej wiedzy w obszarze polityki międzynarodowej oraz złożoność tej tematyki, świadomie powstrzymuję się od komentarzy, pozostawiając ocenę osobom i instytucjom do tego kompetentnym.
Proszę o uszanowanie tej decyzji.

13

@Fc112 Wszystko się może zdarzyć
Gdy głowa pełna marzeń
Gdy tylko czegoś pragniesz
Gdy bardzo chcesz o, o...

Wszystko się może zdarzyć
Gdy serce pełne wiary
Gdy tylko czegoś pragniesz,
Gdy bardzo chcesz o.o..
Wszystko może zdarzyć się

4

@July_6_BcN Niech pożyczy stówę na jutro, zrobię kupon i wygramy więcej, chyba logiczne. Nie znasz się na interesach, to się nie wypowiadaj proszę cię

6

@macio_944 nowy rok, nowy Lucek. Uwierz, na nowo w moje czutki, jutro ci zaimponuje

26

@Dieselzor Nawet za darmo bym tego gówna nie chciał oglądać

2

@mekston Zbierają pieniądze na rozmowę międzynarodową, to może potrwać

12

@FcPortoFan1999 Stałeś się bardzo ofensywnym człowiekiem Oskar

7

@Laminedependencia @JanZagloba wszystkich rozegrał

3

@Frimpong Nie jest, ponieważ Sentino to bardzo słaby artysta

11

@Bykunn No wina kierowcy, ale to zdrowia/życia nie zwróci, zero myślenia tej pani, nie wiem jak można sobie tak przez pasy iść na takiej wyjebce totalnej, nie ogarniając co się dzieje wokół ciebie

11

W USA kelner ma na umowie 2,13 USD/h (tipped minimum wage), a resztę zarobku musi wyrobić napiwkami klientów.

Chciałem wprowadzić taki system u mnie w zakładzie, ale zdałem sobie sprawę, że 2,13 dolara to 7,67 zł, stawka @Kessie to 8 złotych. Więc wymyśliłem inny system. W USA jest jakieś 10x więcej ludzi niż w Polsce. Logicznie jest to, że przez to konkurencja jest większa, więcej restauracji, kelnerzy muszą walczyć. Kessie w Polsce ma mniejszą konkurencję, więc będzie miał łatwiej, dlatego stawka powinna być 10x niższa niż kelnera w Usa czyli 7,67:10= 0,77zł. Ja wspaniałomyślnie zaokrąglam to do złotówki.

Da to 1zł/h a resztę odrobi na napiwkach dzięki czemu będzie bardziej zaangażowany w obsługę i poprawi się jakość kontaktu z klientem. Ja będę miał więcej oszczędności, które będę mógł zainwestować w rozwój firmy i poprawić mu warunki pracy

27

@Faro Przewiduje przyszłość ze stóp, nie ma to związku z żadnymi fetyszami

16

Pokaż mi zdjęcia swoich stóp a powiem ci kim jesteś @July_6_BcN @clyde @Sysia11

4

@FcPortoFan1999 Jak ty już goły w poczekalni czekałeś, to się nie dziwię, że zbladł

3

@FcPortoFan1999 To się zbadaj, bo te czerwone krosty nie są normalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?