9

Złota Piłka fcbarca.com za rok 2025 w kategorii "moderator roku" wygrywa @wpwelement , gratuluję

6

Najgorzej jak zaburzyłeś swój zegar biologiczny siedząc do 5 i teraz nie jesteś w stanie zasnąć o normalnej godzinie.

Z tej okazji posłuchamy Backstreet Boys


11

@norbi77 Ja już przy każdym golu się zastanawiam czy wszystko jest okej xd. Ale coś za coś, wolę to niż duże wałki, które miały miejsce bez tej technologii

5

@michaleu Luciano Anderson Luís de Sosnouza, zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie top 5 dyrektorów sportowych na świecie.

Nie będę was okłamywać i mydlić oczu, nie będę pacynką Laporty, jestem konkretny i skuteczny. Nie będę tracił czasu na bezsensowne rozmowy i nie podpisze się pod bzdurami Laporty o jakimś gadaniu, że Araujo jest topowym obrońcą na świecie. Nie będę jeździł na bezsensowne spotkania, na Guehiego mnie nie stać, więc kończę temat i idę dalej

12

W zimę będę starał się o zakontraktowanie Senesiego, odbędę też poważną rozmowę z Araujo, zostanie do lata, ale powiem, że potem będziemy szukać dla niego nowego klubu.

A dlaczego Senesi? Z Guehim odbyłem dwie rozmowy, ale on idzie po gwiazdorski kontrakt. Ma dużo ofert na stole i to nie ma sensu, podziękowaliśmy sobie, ale nie ma co się głaskać po jajkach, tu mówię jasno, że jego oczekiwania są zbyt wygórowane

1

@michal26 Mnie przeraża coś takiego, że mogłoby tak być, że po prostu znikasz i cię nie ma,nic nie czujesz, wolę być synem @Kessie

34

@clyde Może być reinkarnacja i się urodzisz jako dziecko @Kessie i będziesz mały czarny chłopiec, będziesz z tatą mieszkać w piwnicy i nauczy cię kraść rowery

6

Manchester United zdobywa cenny punkt na trudnym terenie

5

@Frimpong Już masz po rowerze

25

Witam nie wieśniaków, bo tu takich nie ma, tylko świetnych, ciekawych ludzi, którzy założyli tutaj konto i udzielają się pisząc mądre komentarze. Pozdrawiam oczywiście też wspaniałego Elementa, mojego przyjaciela i całą jego rodzinę

7

@Laminedependencia Zabieram Ronaldo, dzwonię do jego rodziny i żądam okupu. A Popitowi mówię, żeby sobie poszedł, bo za niego nikt nie da złamanego grosza

12

@Messibestplayerintheworld Jakoś ten Espanyol zawsze mi jest obojętny, pewnie przez ich dużo niższy poziom sportowy, przez co nie ma mowy o realnej rywalizacji.

Atletico ładnie urosło i jest godnym rywalem dla Realu, ale ten Espanyol to taki biedny sąsiad, który niby coś tam szczeka, coś tam warczy, ale masz to w sumie w dupie

0

@clyde W biznesie nie ma sentymentów, jeśli ta wódka zapewni większą wydajność moim pracownikom, to im ją wyniosę

24

@Bocheno1 @Frimpong @Comentateiro @Kessie Jutro przynieście piwo, bo u mnie w lodówce tylko Somersby
https://zapodaj.net/images/655fab7378e08.jpg

7

@clyde A piwo mi wzięłaś?

4

@Matheu12 Najgorsze są te pety co będą strzelać jeszcze tydzień po sylwestrze tymi gównianymi dymnymi, co nic nie dają, oprócz wkur.. ludzi i hałasu.

To, że se wyjdzie chłop z dziećmi o tej północy i postrzela to jest luz, ale te farmazony, co chodzą tydzień przed i tydzień po i strzelają, to jest patola

5

@chavez No prime Suarez ale całokształt Lewy, gruby szybko zszedł z ścisłego topu, do tego te 27 bramek w LM fatalnie wygląda

6

@paweldunajecfcb Piwo w klubie 15 złotych, piwo w Biedronce 2,50zł, zamykam temat

9

@FcPortoFan1999 Dziękuję za te walkę, remis

18

@Frimpong ratujący @mekston przed odwodnieniem
https://streamable.com/qeobh5

2

@JimMorrisonFCB Wejdź na jego profil, przejrzyj jego komentarze, on tu wchodzi tylko po to, żeby coś komuś wytknąć. Jeden z najbardziej zgorzkniałych ludzi jakich tutaj widziałem, straszne

2

@FcPortoFan1999 Były udane, ale te komrpmitacje w LM to jest taka plama na wizerunku całej Barcelony i Valverde. Przykre jest to, że Messi w ostatnich latach gry nie był otoczony mocną drużyną, tylko musiał to sam ciągnąć, zwłaszcza w LM po odejściu Neymara

5

@FcPortoFan1999 Za Flicka to jest sukces teraz i to duży, ale wtedy miałeś w składzie Messiego i wyłożyliśmy na Dembele, Coutinho ponad 100 milionów za sztukę, a w LM kompromitację.

Zresztą bardziej okoliczności były druzgocące od samego odpadnięcia, Barcelona dwa razy odpadała mając wielkie zaliczki przed rewanżem, żeby się na końcu zesrać. Alba płaczący w szatni w połowie rewanżu... To była abstrakcja, takie rzeczy nie mają prawa dziać się w tak wielkim klubie.

No i na koniec styl, Barcelona jako bankrut gra 10x ładniej niż wtedy, gdzie kasy było mnóstwo, Valverde to wybitny rzemieślnik, Flick to piękny artysta

5

@FcPortoFan1999 Czemu kiedyś Porto miało taką pakę Hulk, Falcao,Guarin, Meireles, Bruno Alves i to wszystko w jednym sezonie, a teraz jest taka bieda?

3

@FcPortoFan1999 @Kessie Sędziujesz dzisiaj Kessie, ja mu ryj obije, bo mnie uruchomił

7

@FcPortoFan1999 Mocny człowiek, mocne słowa, Lucjan Junior I

22

@PatrychoO Zadawaj pytania temu cieciowi @FcPortoFan1999 , on ci zrobi spam

6

@Frimpong Mam teraz taką siłę w rękach, że nawet cię nie wołam na Orlen, bo boję się, że na wózku skończysz

3

@Frimpong No taki Yildiz będzie jak znalazł do walki o 4 miejsce z Chelsea

0

@FcPortoFan1999 Chłopie ja ci mówię, że Martin jedyny znak zapytania, to czy SO czy LO, to jest chłopak z niską pensją, on zostaje z nami. Ter Stegena, Araujo chcesz, to możemy rozmawiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?