8

Gdyby Joan Garcia bronił Titanica to ten by nie zatonął

7

Jakby obrońcy Barcelony bronili strony fcbarca.com przed hakerami, to już byśmy nie mieli gdzie pisać

58

@AlexDark00 Znajdź Boga w swoim życiu

1

@Kozinho. Dzisiaj niestety przegramy, przykro mi

0

@maikeru Ja mam nadzieję na Senesiego z Bournemouth, ma te 185cm i wygląda pewnie, widziałem 3 mecze z nim i mi się podoba, kończy mu się kontrakt. Konate, Guehi u nich sytuacja taka sama, ale finansowo myślę, że nie damy rady ich przekonać. W plotki o Van de Venie też nie wierzę, ze względu na te limity, które nas duszą od lat

0

@maikeru A jak chodzi o twój poprzedni post, to absolutnie się z tobą nie zgadzam, bo wymieniasz Gabbie i Pavlovicia jako przykład wielkich chłopów, którzy by gasili małych Hiszpanów. Obaj panowie są dwie klasy niżej od chociażby Inigo Martineza, który ma 181cm.

W sensie fajnie byłoby zgarnąć jakiegoś stopera, który jest wysoki i silny, ale Araujo spełnia te warunki, ale jego IQ piłkarskie jest tak żenujące, że same jego warunki fizyczne nam nic nie dają. Przede wszystkim brakuje szefa w tej obronie, kogoś od kogo będzie się uczył Cubarsi, który wygląda po odejściu Martineza jak osierocone dziecko

11

@maikeru Od tego są artykuły na tej stronie...

3

@sergio5 W sumie na logikę jak grasz w Realu tak dużo lat, twoim największym rywalem jest Barcelona, z którą zagrasz w roku minimum 2 mecze, ale najczęściej są to 3, może nawet 4 spotkania, to jak mogło być inaczej?

8

@Wojtelele17 Za szybko pompowany balon, był taki fajny chłopak, który miał dobre kilka miesięcy u nas, Arnaiz, ponoć Arsenal chciał dać 30 milionów, ponoć, bo to pewnie był fejk. Gdzie on teraz jest nie wie nikt.

Plusem takich grajków jest, że nic na nich nie tracimy, w najgorszym razie sprzedamy Szweda za jakieś 10 baniek gdzie indziej

3

@jacobFCB Super serial, chociaż zacząłeś od dupy strony oglądać

4

@AlexDark00 No ale FB to nie jest jakiś sadol czy inna strona z chorymi rzeczami, żeby takie coś wisiało po wielu zgłoszeniach

2

@ViscaelBarca2007 United szedłem tym tokiem, że to największy mem i kupują cieciów, bo Chelsea dużo lepsza nie jest, ale umie sprzedawać drogo zawodników w przeciwieństwie do nich. No ale na drugim Arsenal mnie zaskoczył

2

@ViscaelBarca2007 United, Chelsea, City, Arsenal

4

@shinthps W sensie tu największą różnicą jest to, że ja nikogo nie hejtuje i nie biorę udział w jakiś aferkach na LR.

A co do tego drugiego, to ty sam już sugerujesz, że udaje tylko wyluzowanego nie znając mnie w życiu realnym. Masz jakieś uprzedzenie do mnie i widać, że cię irytuje, może tymi wulkanizacyjnymi historiami. Ale oprócz tego dużo piszę o Barcelonie, czego nie zauważasz, bo skupiasz się na tym, że jestem dla ciebie pajacykiem warsztatowym.

10

Ogólnie nie oglądam freaków i brzydzę się tym światem, ale trafiłem na tik-toku na wypowiedź gościa, który jak dla mnie w punkt podsumowuje tego Twitterowego pajacyka Papiezapolaka, którego swoją drogą sam bym nigdy nie poznał, gdyby nie to, że jest często wrzucany tutaj na LR

https://streamable.com/nkzqk4

4

@Kuchar Książęce oczywiście

43

@clyde Piwo kochana

5

@Gibbon_FCB Oby zagrał, grajmy w najmocniejszych składach, bez wymówek

11

@Kapitan hawk Przekręciła sobie licznik, żeby zdobyć nagrodę w kategorii - Debiutant Roku, na gali fcbarca.com

16

Kolejna piękna nierealna bajka, facet ma kontrakt do 2029 roku, Tottenham nic nie musi. My właśnie wypożyczamy Cancelo, bo chłop jest tak zaangażowany, że zgodzi się na pewne ustępstwa finansowe.

To są newsy na zapełnienie strony, realnie powinniśmy rzucić się na takiego Senesiego, któremu wygasa kontrakt, ewentualnie Guehi, ale przypuszczam, że przy nim będzie zbyt duża konkurencja i go nie przekonamy

3

@Andrzej_Majonez To jest jeden z najlepszych transferów ostatnich lat, człowiek zapewnił spokój w bramce od pierwszego meczu

28

Już tak bez żartów i zaczepek, to teraz zobaczymy realny klasyk Barcelona vs Real, gdzie mamy zdrowy skład. Bez obrazków osamotnionego Yamala w ofensywie, który dostał największe zjebki po tamtym meczu, a tak naprawdę nie miał z kim grać w tym ataku przy tamtej pladze kontuzji i Araujo dryblerze

13

@Nicko No ciężko będzie ich uspokoić po bramce na 4:0, żeby zachowali kulturę i godność człowieka

2

@RivaldoVitorBorba Czyli w skrócie - jesteś sfrustrowany, bo nie masz tu kolegów

3

@MesQueUnClub_87 Brzmi jak zaproszenie na wódkę

6

Ta wstrząsająca historia wyszła na jak w 2003 roku. Uczynili z orangutana Pony niewolnicę seksualną.

Pony - samica orangutana, którą porwano niedługo po narodzinach i sprowadzono do małej wioski na Borneo. Tam trafiła do jednego z domów publicznych, gdzie przykuto ją do łóżka łańcuchami, przebierano w sukienki i zmuszano do odbywania stosunków seksualnych z klientami. Trwający 6 lat horror został przerwany przez aktywistów. Za stosunek ze zwierzęciem płacili 3 dolary, to o 2 dolary więcej niż pobiera @Kessie

6

Dzisiaj wygrywa Real i Liverpool i wszyscy zadowoleni

4

@July_6_BcN Za wybredna jesteś, brak mi słów na ciebie

9

@July_6_BcN kolega @Danny Gaucho kazał mi to wstawić i się pyta czy jeszcze działają jego teksty na dupeczki, bo boi się, że stracił formę po trzydziestce
https://streamable.com/16ra3d

4

@Huck Bernal, Casado obaj mieli swoje wahania formy, obaj nie są w idealnej dyspozycji, ale łączy ich jedno. Otóż nie są przepłaconym Holendrem, który miał prime w Amsterdamie i nie nadaje się na tak wielki klub jak Barcelona, więc zasługują na szansę.

Kto okaże się lepszy w rywalizacji tej dwójki? Tego na ten moment nie wiem, ale miejmy nadzieję, że ich walka o skład przełoży się na stałe usunięcie odpadu zwanego De Jongiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?