16

Rozmowa @Frimpong z córką:

Tatusiu jakie to uczucie słuchać na treningu zajebistej męskiej muzyki?
- Nie wiem kochanie, słucham Taylor Swift w drodze na gimnastykę artystyczną.

9

@tadzik447 Znajdź Boga w swoim życiu

7

Chcecie mi powiedzieć, że Eto'o odszedł z Barcelony z powodu konfliktu z Guardiolą, po czym przyszedł Ibrahimović, który odszedł po roku z powodu konfliktu z Guardiolą?

10

Jakby ktoś nie widział Real vs Rayo skrót meczu:
https://streamable.com/srukfm

7

@LukaszFan A ta liga jest tak głupia, że i tak dużej straty do bezpiecznej strefy nie mają

4

@Kapitan9 Młody chłopak ma czas, Khusanov to był wzięty cieciu za gruby hajs, bo City się osrało w kryzysie, a tu Barca nic nie ryzykuje, bierze młodzika i to wypożyczonego z opcjonalnym wykupem.

1

@Criss18Barca Klopp był jedynym człowiekiem, który umiał sprawić, że piłkarze Borussii mieli jaja.

5

Mbappe zdąży przylecieć do Włoch na karnego, żeby wykonać go dla Como?

27

Na 20 prób w końcu wyżebrają, ale z taką grą i tak nic nie wygrają, także luz. Ten sezon nie ma racji bytu dla nich.
https://zapodaj.net/images/7db6e447cd4c5.png

19

Jak Barcelona dostaje bramkę na 1:1 to jest ofensywny szturm i rozp.. rywala. Jak Real traci na 1:1 to te patałachy się kładą jak pipki w polu karnym i machają łapami, detale

0

@DonAndresFCB Jaką ligę mogą wygrać, jak Barcelona wchodzi jak po swoje w lidze w każdym meczu

2

1.Aston Villa
2. Liverpool
3. Fulham
4. Everton

Tak bym chciał, bo nie lubię tej reszty topowej Premier League, bo oni mnie denerwują.

5

64

I tak to się kręci odkąd przyszedł Flick
https://zapodaj.net/images/5148da64a1c10.png

29

Jest podniesiona ręka w górę Araujo!!! Mamy to, jest sygnalizacja spalonego przez naszego sędziego.

2

Mój stary by tu miał 10 goli już

22

Jeszcze ten co sepleni będzie gadał, że Yamal jest przewidywalny, co ten pacan ma we łbie. Go to chyba stary głaskał przy kąpieli deską do krojenia w koszulce Realu przy piosenkach Taylor Swift, że on ma takie siano w głowie.

4

Yamal setkę se pier.. w szatni nie mówcie, że nie

4

Wszyscy są osrani na sam widok Peni i wywalają w trybuny sety

14

Co wy pier... o tym Lewandowskim, według was to on by miał już 5 goli, prawda jest taka, że on też jest pod formą, dlatego gra Ferran. Ale wy macie pamięć złotej rybki i jak się oni się zmienią w następnym meczu, to będzie wyzywanie Lewandowskiego

2

Co ten John Cena

17

Jeśli również chcesz w przyszłości pochwalić się wielką wiedzą piłkarską przed ludźmi, to zapraszam na mój kurs za jedyne 99,99zł/miesiąc w którym zdradzam wam jak szybko przyswajać wiedzę i łączyć fakty. Jeden z moich najlepszych uczniów już robi furorę na LR:
https://zapodaj.net/images/c33da40ca5dd0.jpg

6

@PatrychoO Został odprowadzony do aresztu przez miejscową policję za masturbacje w publicznej siłowni przy plakacie Scotta Steinera.

2

Widzew Madryt 1:3 Jagiellonia Białystok

2

@FCBparasiempre Za moich czasów się grało przy -30 i nikt nie narzekał

5

@Eklerek Za późno, a edytować nie mogę tego oznaczenia na telefonie, ciężary

4

@Kgorecki2500 Dlatego właśnie to gra roku 2025:
https://zapodaj.net/images/1e2a1e7070278.jpg

7

@clyde Oni są od mandatów i krążenia po okolicy przy kawie i jedzeniu na wynos, a nie od pomocy.

13

@Karol145 Nie boli mnie to, niech sobie grają. Ale bolą mnie głosy wielu piłkarek, które uważają, że są niesprawiedliwe traktowane, przez to, że zarabiają dużo mniej od piłkarzy, bo takie rozumowanie jest idiotyczne jeśli mówimy o piłce nożnej, a nie o zwykłej pracy przeciętnego człowieka.

37

@heniusss One jadą na popularności męskiej piłki i tylko dzięki niej coś zaczęły znaczyć. Dodane na siłę do Fify, wpychanie ich do reklam obok znanych piłkarzy itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?