3

@Alicja3500 Daj se luz

9

@Frimpong Jak się czujesz z tym, że twój ukochany Nunez nie nadaje się do bycia zarejestrowanym w lidze Arabskiej?

To był skok na głęboką wodę, trzeba teraz poważnie rozważyć ligę w Katarze lub Zjednoczone Emiraty Arabskie.

1

@Kapitan hawk Skąd ty taki mecz wytrzasnąłeś xd

1

Agnero włącza się do walki o złotego buta, Harry Kane i Mbappe w strachu

2

@Sulimo No ta, ale Lech Frederiksena charakteryzuje się tym, że zagra dwa fajne mecze, żeby potem zagrać trzy gówniane i tak w kółko.

21

I dobrze, niech Rayo spokojnie się utrzyma, bo szkoda byłoby stracić jedną z niewielu drużyn w tej lidze, która chce grać w piłkę. A jak chodzi o spadek, to myślę, że Valencii mogło by się to przydać, może ten chory Chińczyk się znudzi i zostawi ten klub w rękach kompetentnych ludzi.

Bo zabawę we właściciela powierzył teraz swojemu synkowi, a oni dalej toną w gównie i jak się utrzymają to nic się nie zmieni na dobre, dopóki oni tam rządzą.

7

Ekstraklasa solidarnie gra pod spadek Legii, Pogoń wygrywa, ale Arka ma mecz mniej, Widzew również dał radę. Teraz przyszedł czas na zwycięstwo Arki w następnym meczu z Katowicami, które mają trochę zapasu punktowanego. Jeśli wszyscy zjednoczą się w tej ważnej chwili, to wierzę, że się uda.

3

@AmigoBlancos Nieważne czy Barcelona czy Real jest najsłabsza od lat, zawsze albo prawie zawsze będą zajmować miejsca 1,2, raz na kilka lat wejdzie do tego grona Atletico.

Takie tłumaczenie jest bez sensu, bo najsłabszy Real i tak będzie zawsze mieć takich zawodników, którzy ograją 17 drużyn z ligi, pomijając Barcelonę i Atletico. Najsłabsze United od lat jest w stanie skończyć sezon nawet na 15 miejscu, bo Premier League jest napompowana kasą i mocnymi zawodnikami. Najsłabszy Real od lat nie będzie miał takiej konkurencji w naszej biedackiej lidzie.

7

Zaraz się okaże, że ta Lechia z minusowymi punktami na początku sezonu będzie grać o puchary

1

@BORO_12 Fejk na pewno

53

Najgorsze, że z tym Realem to już nie są śmieszki, że będą padać 10 razy na mecz, tylko statystyka i to jest ostro posrane, że tam wychodzi się z nastawieniem, że jak jesteś w polu karnym to będzie padolino.

I ja nie mówię, że wszystkie te karne to przekręty czy coś, ale dużo jest takich miękkich, a w powtórkach widzimy jak te kasztany przewracają się jeszcze przed dotknięciem z otwartą mordą z wyrazem niewyobrażalnego bólu. To nie jest cwaniactwo boiskowe, to jest chora i obrzydliwa taktyka na każdy mecz, żeby za wszelką cenę znaleźć kontakt z obrońcą w polu karnym. A w przypadku nieudanej próby żadnych konsekwencji nie będzie, więc można to robić ile się da.

4

@severius Jak kawa to tylko czarna kosa bez cukru

9

Przypominam, że zostałem prorokiem roku 2025
https://zapodaj.net/images/14909cca6bf09.jpg

7

No to teraz czekamy na błysk Viniego i 10 wywrotek w polu karnym rywala

19

I po co kupować canal + czy Eleven jak @blakkudium ci wrzuci najważniejsze akcje tutaj

6

2

@pax Gavi-Pedri-Olmo/Fermin tego sobie i Państwu życzę, bo Gavi to jest piękny walczak i strasznie jest to przykre, jak kontuzje zastopowały jego karierę.

1

@Faro Kiedyś to się 0,7 l piło przed meczem i strzelało trzy bramki, ale teraz już trener ma do mnie sapy, że jestem 27 letnim alkoholikiem i mam wyp.. z drużyny, bo nie mogę już grać w naszej drużynie w Sosnowcu w kategorii do lat 12

3

@AmigoBlancos Za granie tych karnych Mbappe cię karma dopadnie

7

Jakbyście mieli do wyboru Barcelona wygrywa Ligę i LM albo dostajecie sześciopak Żubra, ale Barcelona nic nie wygrywa w tym sezonie, to podzielilibyście się z kimś piwem czy sami byście wypili?

39

Wprowadziłbym Var na LR, jak element usuwa komentarz albo daje bany, to przy kontrowersjach wchodzi Var składający się z 5 użytkowników i weryfikuje jego decyzję.

1

@tbas Tu chodzi o te ciągłe umniejszanie Yamalowi i zestawianie go właśnie z takimi zawodnikami jak Doue, Estevao, którzy są lata świetlne za Hiszpanem

1

@robsesh Niech Pan z tymi przypuszczeniami opuści tą stronę, bo w innym przypadku spotkamy się w mniej korzystnych okolicznościach.

2

@Lanosss No dokładnie tak będzie, na innych pozycjach można liczyć, że jakiś zawodnik przebije się do składu, ale pozycja Yamala i Garcii jest nie do podważenia. Rash przy kontuzjach Raphy i swojej uniwersalności sobie jeszcze pogra i to nawet sporo, ale ze Szwedem są ciężary.

4

@Faro No i właśnie dlatego dostaniemy za niego jakieś niezłe pieniądze, fajny grajek ale nie ma się co oszukiwać, on tu na dłuższą metę grał nie będzie. Znaleźliśmy okazję rynkową spowodowaną jego poważną kontuzją i ją wykorzystaliśmy.

9

@Faro Roony to jest typowy transfer pod zarobek jak dla mnie, wzięty za grosze, żeby go wypromować i sprzedać za niezłe pieniądze. On i tak tu nie ma wielkiej przyszłości, bo Yamal mu zabetonuje drogę do składu.

1

@Luccas RC Strasbourg oczywiście, właściciel Chelsea kupił ten klub i wypożyczają tam młodych zawodników, którzy narazie nie łapią się do Chelsea.

21

@Filipem Mnie boli, bo później widzimy takie mecze jak Valencia vs Real, w którym Valencia jest impotentem i nie jest w stanie zrobić nic w ofensywie, bo jest po prostu beznadziejnie gówniana i ma skład do dupy. A czołowi gracze klubów z naszej ligi odchodzą za jakieś ochłapy do beniaminków Premier League, bo muszą się spiąć z limitami płac i rejestracją piłkarzy na nowy sezon.

53

Boli serce jak widzisz, że La Liga tonie w gównie, drużyna polegająca tylko na piłkarzach z kraju Basków dostaje zakaz transferowy, a Chelsea ma swój własny klub B w Ligue 1 i robi co chce, tak samo jak takie kluby jak City, które po słabszym okresie przepala beztrosko następne setki milionów.

Finansowe Fair Play jest dla biedaków, bogaci robią co chcą i dostają jakieś śmieszne kary finansowe albo idzie straszak do mediów, że dostaną potężne zakazy, a potem i tak gówno z tego jest, bo zaraz idzie odwołanie i zakaz jest zmieniony na jakąś mini karę.

4

Nie oglądam meczu ale Katowice przekręcone, tam był spalony albo faul, no nie wiem, tak czy siak domagam się Varu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?