5

@Kgorecki2500 Daj se spokój z tym pudełkiem

14

@baczekk13 Zostawcie tego Kounde w spokoju, Porro może mu włosy czyścić najwyżej.

5

Szło dobrze, jeszcze cztery i by wygrali

5

@macio_944 Zimny browar na podwórku wchodzi jak złoto w lipcu, otrząśnij się trochę Maciej, bo bredzisz tutaj.

19

@Litman Jóźwiak to klasyczny polski skrzydłowy, nie robi goli, nie robi asyst, nie robi zagrożenia, ale kiedyś był młodym talentem i babcia mówi, że kawaler.

6

@Batys Pożycz młody 20 złotych do piwa wujkowi

18

Mamy środek lutego, nie wiadomo kiedy wrócimy do zasady 1:1, ale pojawiają się jakieś super newsy o tym, że Alvarez za którego trzeba będzie zapłacić ponad 100 milionów będzie grał dla Barcelony. Tak dokładnie ten Julian Alvarez, który ma kontrakt do 2030 roku.

Jak miałem 10/11 lat, to newsy transferowe obserwowałem w gazecie "Bravo Sport", dziś w 2026 roku czytając takie rzeczy dochodzę do wniosku, że rzetelność tamtych informacji była dokładnie taka sama jak ta w obecnych czasach. Różnica jest taka, że tam płaciłem kilka złotych za gazetkę i miałem jeszcze plakaty i karty, a teraz po prostu opłacam internet.

10

@Arden LGBT i rasizm, największy rak obecnej piłki nożnej

11

@Kgorecki2500 Aż dziwne, że grubas Laporta paczki ciastek nie ruszył, jak to z Barcelony.

39

Łapcie, bo to wam się przyda jak będziecie chcieli założyć konto:
https://zapodaj.net/images/dbb9b36d4a27d.png

7

Ale to Serie A dostaje w ryj w europejskich pucharach, tu chyba Sosnowiec United by z nimi zamieszał

0

@esem91 Ja też, ale nie wierzę w takie duże kwoty, które są sobie rzucane od buta w tych newsach

4

@Encore Jak widzę takie rzeczy w lutym, to widzę w nich tylko gówno news na zapchanie tablicy na Twitterze, to samo jest z Martinem i rzekomych 30 milionach od Milanu.

1

Wolves? Wierzę, że dzisiaj coś urwą

18

Wczoraj kupon za 20 złotych na superbet postawiony, kwota ta została przegrana ale w zamian otrzymałem zwrot w bonusie 20 złotych.
Wnioski? Zarobiłem 20 złotych, które mogę zainwestować w dzisiejszy kupon, w którym jak przegram znowu dostanę zwrot 20 złotych, bo jest promocja na LM.

Wnioski? Zarobię w sumie 40 złotych.

25

Ja chcę tylko grać w piłkę, wyzywać innych, faulować ich, prowokować, symulować, wymuszać karne, ale żeby oni tego nie odwzajemnili, bo mi będzie przykro wtedy i będę płakał

32

2/3 składu Realu jest ciemnej karnacji, ale rasizm dotyka tylko jednego człowieka, kurtyna

2

@Pedri16Future xdddddddddddd

15

Luz dzisiaj @wpwelement trochę mnie poniosło, ale to są emocje, nie czytaj moich komentarzy, odpuść innym dobrym chłopakom z LR, każdy tu ma rodzinę, pracę, to był trudny wieczór.

Trzymaj się mordo, z fartem, dobry przekaz dla ciebie i żony, gala Złotej Piłki była pięknie wyglądała, ty też pewnie jesteś piękny, jest dobrze, banów nie ma
https://zapodaj.net/images/ac5d89225c362.png

3

@macio_944 Lucek Cup 2026 na majówkę, Sosnowiec zapłonie, zapraszam serdecznie

25

Wiadomo, że prowokacje są częścią gry, ale jak ci wchodzi Otamendi to wiesz, że to taki trochę psychol, pójdzie ci do końca i będzie się tego trzymał, najwyżej dostanie czerwo i ochłonie.

A Vincius będzie prowokować rywala jak tylko się da, ale na końcu popłaczę się jak pipka na konferencji albo w trakcie meczu i zrobi z siebie największą ofiarę świata. Tak obrzydliwego wytworu ludzkiego nie zobaczymy już nigdy w historii, nikt nie może się z nim równać w skali obrzydliwości. Jeśli mamy skalę od 1 do 10 to Vinicius w tej skali punktów będzie mieć 11.

Jeśli idziesz ścieżką prowokatora, to nie oczekuj później szacunku od rywala, nie oczekuj, że kibice rywali nie będą na ciebie gwizdać, bo o to w tym wszystkim chodzi. To tak jakbyś oblał chatę benzyną, odpalił ogień i byłbyś w szoku, że dom ci się pali.

1

Cukier, słodkości i różne śliczności
to były składniki, których użył Profesor Perezous aby stworzyć idealnego małego piłkarza.

Lecz przez przypadek dodał jeszcze jeden składnik do mikstury:
Związek zjeb!
I tak narodził się Vinicius JR

13

@Arden Alonso to trener, który musi mieć piłkarzy do swojej wizji, w Realu na niego srali, w Bayerze poszliby za nim w ogień. Arbeloa żadnym taktykiem nie jest, ma zadanie zrobić dobrze Mbappe i Viniciusowi i to robi.

Nie bez powodu Ancelotti cieciował w Napoli, Evertonie, a potem powrót do Realu i bom seryjne zdobywanie pucharów. Oni nie potrzebują wielkiego taktyka, oni potrzebują kogoś, kto ogarnie gwiazdozbiór.

8

@Rupert_Haubica No tak, ale dziadkowi też już piłki na dobieg nie dasz, bo on się z nią 3 dni zabiera

20

Wiem, że Osimhen się wam podoba, mi też się podoba, ale żeby ostudzić wasze zapędy podam wam kilka faktów:

Osimhen ma umowę do 2029 roku, zarabia netto 15 milionów, jest to podstawowa pensja, do tego dochodzą milionowe bonusy. Kosztował Galate 75 milionów euro, Panowie Areczki widzimy się w niedzielę o 16:15, dla nas jest emeryt Lewandowski i niestabilny Ferran, Nigeryjczyk jest dla zarządu.

5

Kompromitacja Juventusu

3

@AmigoBlancos Ale karne są w polu karnym

7

Co tam z naszym Gundoganem, taka lipa, że się do pierwszego składu Galaty nie łapie nawet?

5

@barcanawieki Takie odpady społeczne idą na wolne na kilka meczów i jak sprawa ucichnie to przygłupy wracają, takie kary nie mają żadnego znaczenia. To jest ochronka dla tych kasztanów, to jest zamiatanie sprawy pod dywan i przeczekanie kontrowersji, to nie jest kara.

21

My nie mamy pieniędzy, a on nie jest warty ponad 100 milionów, trzeba szukać gdzie indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?