8

@Unbe Ty nigdy nie pytasz serio

16

Ciekawe, że z perspektywy czasu z piątki Araujo, Christensen, Cubarsi, Garcia, Inigo najlepszy okazał się Martinez, za którym tęsknimy przy każdym kolejnym wylewie w obronie, a drugie miejsce zajmuje Eric, nasz jedyny dobry stoper na dzień dzisiejszy.

W życiu bym nie powiedział, że Garcia się tak rozwinie, po latach przeciętności i byciu piątym środkowym obrońcą w hierarchii w pewnym momencie.

2

@lucca87 Fajnie chłopaki się uzupełniają, każdy swoje minuty dostanie, jedna z niewielu pozycji gdzie mamy spokój, bo jak Olmo się łamie na miesiąc, to jest Ferminator.

6

@Azi Na logikę jaki interes miałoby PSG, żeby zgodzić się na jakąś klauzulę odkupu? Przecież to jest abstrakcja, takie rzeczy można robić jak sprzedajesz młodzika z kilkuletnim kontraktem, a nie jak gość ma klauzulę 6 milionów i sam jest nastawiony 100% na odejście.

To tak jak ja bym ci powiedział, że nie biorę pod uwagę związku z Arianą Grande, zwykłe shit info.

5

@Patinka353 Nie ma opcji, że Garcia pomoc, to jedyny dobry stoper w kadrze

4

Arsenal kiedy przychodzą kluczowe mecze sezonu:
https://streamable.com/06t91a

0

@Lukiss No ale patrz na saldo ile mają na minusie, bo to jest ważniejsze, źle się wyraziłem

1

@yoli Chodzi o to, że wydali najwięcej w ostatnich latach, grają gównianą piłkę dla oka, a i tak nie umieją wygrać ani ligi ani LM. I to jest piękne i o to w tym wszystkim chodzi, bo śmiech to zdrowie, a Arsenal nam go dostarcza.

32

Jeden powie tak, drugi powie inaczej, różnie jest
https://zapodaj.net/images/d7f359935ea35.png

6

@gumaz To moja prywatna sprawa

46

Araujo znów ławka, czyli jest szykowany na półfinał LM

16

Bernardo Silva czyli najmniej potrzebny, wypalony zawodnik, ale myślę, że to zwykła plotka pismaków. Bo ten transfer byłby irracjonalny

5

@FCB24 Wróci, czeka aż mu Laporta znowu powie, że jest jednym z najlepszych na świecie, a on nigdy nie popełnił błędów żadnych i wygrywają jako drużyna, przegrywają jako drużyna. I wtedy mu tej aury wystarczy dopóki znowu czegoś nie odpiepszy przez swój brak inteligencji boiskowej.

12

Tak szczerze to oprócz Barcelony nie da się oglądać tej ligi. Obejrzałem sobie Bournemouth vs Liverpool, fajne tempo Liv na 2:2 ciśnie, dwie sytuacje Wirtza na 3:2, w końcówce Bournemouth piłka na zwycięstwo i ładują na 3:2, akcja za akcje.

A tutaj gierka na chodzonego, tempo jak w lidze oldbojów, uj a nie mecz. To, że ten cienki Villareal jest tak wysoko mówi wszystko o tej lidze i to do jakiego koszmarnego stanu doprowadził ją ten cieciu Tebas.

3

@blakkudium Ferminator to killer, tą sytuację co miał Florianek i bał się uderzyć, to Ferminator już myśli jaką cieszynke zrobi

15

Powiem wam, że jak ta miękka kluseczka Wirtz jest wart 150 milionów, to za Fermina trzeba dać z 250 baniek.

2

W ogóle co jest z Ekitike? Początek miał fajny, a teraz widzę, że ławkę grzeje

4

@LAMC_10 Daj spokój z tym syfem, już mam tak algorytmy ustawione, że bardzo rzadko mi się to wyświetla na FB/tik-toku z czego jestem bardzo zadowolony.

5

@ViscaelBarca2007 Dokładnie, chłop mi przypomina ulepszoną wersję Araujo

5

@Kgorecki2500 to dawaj pieniądze na WOWK (Wielką Orkiestrę wspierania Kessiego).
https://zapodaj.net/images/07eec652bd592.png

6

@gumaz Tak się składa, że @Kessie mimo, że nie ma umowy, to będzie miał przeze mnie zagwarantowaną emeryturę w wysokości 20 złotych miesięcznie, jeśli będzie pracować do 67 roku życia. Więc jest on zabezpieczony finansowo.

1

@Gibbon_FCB Nie pamiętam tak szczerze, gdzie wtedy byłem

12

Sport: Barça podjęła ostateczną decyzję co do Nico Schlotterbecka:
- Uznano, że brakuje mu jednego bardzo ważnego atrybutu, żeby grać w systemie Hansiego Flicka i dlatego Blaugrana nie ma zamiaru kupować tego konkretnego obrońcy.

Otóż okazało się, że Niemiec będzie kosztować dużo pieniądzy, a w kontrakcie chce mieć zapis, że za grę otrzyma dużo gotówki, co przekreśla jego transfer na Camp Nou.

Tak powinien brzmieć artykułu ze strony głównej w przypadku każdego obrońcy, za którego będzie trzeba zapłacić ponad 50 baniek.

2

@Kgorecki2500 Czekamy na The blood of dawnwalker i Crimson Desert

37

Do czego jest ten wifi calling nad zwykłym wifi w ogóle? Gdzieś tam mi się przewija, ale nie wiem do końca jak to działa
https://zapodaj.net/images/5eeaeef5441f2.jpg

2

@esem91 To dobrze, że z Bodo się nie spięli i oddali mecz. City jest tak miękkie od pewnego czasu, że naprawdę żal patrzeć.

7

@Seledynowy Jaki on jest zajeżdżany? Już bez przesady, Pedri ma rozegrane 1820 minut, to trochę mniej niż De Jong, delikatnie więcej niż Rashford. Po prostu jest zajebiście podatny na kontuzje, ale nie ma co gadać, że jest zajeżdżany.

46

Szedłem sobie po piwo do lodówki i coś znalazłem na podłodze, ciekawa sprawa:

https://zapodaj.net/images/bb826707e5652.png

6

De Jong? A komu to potrzebne

31

Wszyscy matematycy LR zebrali się w tym momencie i liczą wszystkie możliwe scenariusze, przy wszystkich możliwych wynikach Barcelony w LM.

A ja wam powiem tak:
- Ile szczelimy, tyle szczelone będzie i to trzeba oglądać mecza, Rapha bica nabija, Pedri czary mary, Lewy stary dziad a gra i szczela, to o to chodzi w piłce. Oglądasz mecza patrzysz Vini będę rzygał, tu Yamal ale drybler, a nie, że matematyka i tam tu wylicze tam odlicze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?