Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Chłopie ja ci mówię, że Martin jedyny znak zapytania, to czy SO czy LO, to jest chłopak z niską pensją, on zostaje z nami. Ter Stegena, Araujo chcesz, to możemy rozmawiać
6
Lucek dyrektor sportowy, co robi?
W zimie bada możliwość podpisania kontraktu od lata Guehiego,jeśli to się nie uda, to idziemy po Senesiego. Tylko ja ich mówię od razu Guehi pensje widzisz jaką masz i ci więcej nie dam, ja się z tobą nie będę pierdzielił, chcesz to idź gdzie indziej i dzwonię po tego Argentyńczyka.
Araujo zostaje do lata, będzie do rotowania w lidze i Pucharze Króla, ale nie gra w najważniejszych meczach, w lato chcemy go sprzedać/wymienić.
Marc Andre? Ja ci mówię jasno gościu robisz wypad albo jesteś 3 bramkarz i nie grasz nic, ja ci pensje płace, bo muszę, ale u mnie chłopie nie pograsz, ja się nie będę z tobą szarpał, wypad na wypożyczenie, żeby chociaż trochę odciążyć budżet.
No i w zime ten Mika Marmol można cię wziąć gościu za grosze, stoperów nie ma, masz pół roku i zobaczymy, najwyżej cię dalej sprzedamy, ale szansę dostaniesz.
Ruben Neves szczerze można się nad tobą zastanowić, kontrakt ci wygasa, u nas gra ten cieciu De Jong i go za wszelką cenę będę chciał sprzedać w lato. Zostałbyś w rotacji z Pedrim,Casado, Gavi mój chłopak wraca, no Eric wiadomo, on ci wszędzie zagra, to on ten SP to od biedy taki.
No i co Gerard Martin zobaczymy chłopie jak ty będziesz na tym stoperze, bo musimy podjąć decyzję czy na środku zostajesz czy na lewą wracasz, jak zostajesz, to musimy ogarnąć LO jakiegoś.
5
@jakub1906 Myślę, że to bzdura, wczoraj na jakiejś stronie czytałem, że jest już dogadany z Milanem, dzisiaj już Barcelona.
W Juventusie się nie sprawdził, ma kosmiczną pensję, chyba najlepszą w lidze, a gra jak przeciętniak ligowy. Nie wiem czy zasługuje na połowę tego co teraz zarabia, Rekin przy nim to Villa prime
4
@LAMC_10 Jowita to moja miłość z dzieciństwa, spotykaliśmy się od nastoletnich lat, a ja pomino kilku pobocznych incydentów zawsze do niej wracałem, ponieważ ma własne mieszkanie i opłaca rachunki, kupuje jedzenie. Dzięki temu mogę skupić się finansowo na rozwoju mojej firmy.
Nie wypowiada się w przestrzeni publicznej, ale często przekazuje wam to, co ma do powiedzenia w formie screenów, a czasem znajdzie się na nich również jej piękna twarz wraz z sylwetką. Jej popularność wynika z tego, że mężczyźni z tej strony bardzo chcieliby być na moim miejscu i próbują nieudolnie ją zaczepiać, takie końskie zaloty
30
@Roobo Pamiętaj, że zawsze jest haczyk. Czyli July to tak naprawdę Mirek lat 42 z większą fujarą od twojej
9
Nagroda dla najlepszego emerytowanego piłkarza, który grał w Sosnowcu, ale doznał kontuzji, która zniszczyła mu karierę i posiada syna, który też skończył karierę przez kontuzje wędruje do @lucjan , brawo tata
9
@kuz Trzeba robić hajs i nabijać oglądalność, nie oszukujmy się, że chodzi o coś innego Stanowskiemu. Jaś Kapela, Maja Staśko, Marianna Schreiber, te wszystkie chore stworzenia powinny być odseparowane od przestrzeni publicznej. Wszyscy dostali to czego chcieli, zaproszenie do niego i nabicie rozpoznawalności.
Jak się nie chce w tym uczestniczyć, to po prostu trzeba ominąć tą całą śmietankę idiotyzmu i tyle. Nie ma sensu szukać tutaj głębi
1
@fejkenq Nie mam siły, zbieram energię na nowy rok
5
@TR3YWAY Tylko na takie transfery nas stać zazwyczaj xd. Patrząc na to, że na Guehiego rzuci się pół Europy, to Senesi jest chyba najlepszą opcją
13
@blakkudium To ten wuefista?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
Klasyk
https://zapodaj.net/images/e78648ef32eb3.jpg
26
La Liga:
Julian Alvarez - 18 meczów, 7 goli i 3 asysty. 1324 minuty na boisku, gol co 189 minut.
Ferran Torres - 17 meczów, 11 goli i 1 asysta. 1085 minut na boisku, gol co 99 minut
Cudze chwalicie, swego nie znacie
2
@Soetie Proszę cię, bo serce mnie boli jak to czytam. Największe wrażenie robią Pedri, Yamal, Raphinha, to jest taka nasza galowa trójka. De Jong jakoś wygląda przy Pedrim, bo Hiszpan to geniusz, bez niego jest tylko przeciętnym kopaczem
6
@chavez Tak szczerze to naprawdę musiałby być kwas w szatni, żeby jakiś piłkarz lub trener publicznie krytykował jakiegoś zawodnika. Araujo też jest chwalony pod niebiosa od zawsze. Według naszego otoczenia Ronald to czołowy obrońca na świecie
1
@APTAPT Ja jestem z @Frimpong i stawiam na Taylor, ta Sabrina postawiła na całkowitą seksualizacje swojego wizerunku i wywija jak na striptizie. Do tego jakieś plakaty jakby była ciągnięta jak pies przez faceta, dajcie spokój
7
@sergio5 Już mnie irytuje ten Staszewski, nasmarował se książkę o Lewym i będzie o tym pier.. teraz 3 lata
12
@Frimpong zadzwoń jeszcze raz, bo przerywa cię, musiałem rozłączyć
https://zapodaj.net/images/3e0e797e6698f.jpg
9
Proteinowy Lucek piwo + białko i Orlen, koniec z remisami idę po zwycięstwa
https://zapodaj.net/images/9d249ba20285a.jpg
24
@Kessie po tym jak @Roobo wrzucił na LR zdjęcia kolekcji swoich kubków mając w swoim profilu miejsce zamieszkania Kraków
https://zapodaj.net/images/0565248ee561e.png
0
@NeroTFP1 Weszliśmy na etap, gdzie nasi zawodnicy raczej nie będą walczyć o króla strzelców Ligi/LM, ale fajnie te bramki się rozkładają na cały zespół.
W Realu masz full focus Mbappe, on błyszczy, ale Vinicius wygląda jakby się tam dusił, drużyna skupiona jest na żółwiu, no nie chciałbym, żeby coś takiego było u nas
5
@tomek8756 Co to za gówno
13
@Popitek12 Schronisko dla bezdomnych to nie jest hotel
8
Kess AI jak zwykle nie zawodzi, rzućcie swoje przestarzałe AI i wykupcie u nas subskrypcję "Kess AI" najlepszego AI w Polsce
https://zapodaj.net/images/be7f9948af0e1.png
13
Komentarz usunięty
15
@draxidox Tym, że Kutas Records jest jasno przedstawiony jako muzyka pod beke. A youtubery, Fagaty udają, że tworzą poważne treści i nastolatki słuchają tego nieironicznie co jest straszne
10
Bandito Orlenito
5
Ja i @Kessie kiedy trzeba poderwać dupę (udaje niedostępną)
6
@July_6_BcN Czyli Reddsy malinowe jak @Kessie klasyk
16
@Kessie Taka napalona, że z małych liter zaczyna post, ale dalej cię zwodzi