7

@NeroTFP1 Gortata nie lubię za bardzo, bo wydaje się bucowaty, ale to co tu zrobił mi się podoba. Najman żywi się gównoburzą i tylko dzięki niej istnieje w przestrzeni publicznej, został odkurzony przez freaki, a Gortatowi to niepotrzebne i leję na niego ciepłym moczem, bo rozmowa z nim nie ma sensu.

7

4

@blakkudium Miłość jest jak rower, czasem znika, ale pamięć o nim zostaje w sercu i może się znowu odnaleźć jak to mawia Kessie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@gumaz
L.poj.: M: złodziej, D: złodzieja, C: złodziejowi, B: złodzieja, N: złodziejem, Ms: złodzieju, W: złodzieju

1

@PatrychoO Trochę się zawiodłem na dodatkach, takie tam misje bez głębi. Nie wnoszą zbyt wiele do historii, a szkoda, bo można to było jakoś ładnie zakończyć, biorąc pod uwagę, że historia Henryka ma być już zamknięta. Dodatki do Wiedźmina to były dodatki...

8

My dzisiaj z @Bocheno1 wigilia zakładowa w dzekson, polecam serdecznie pizzerie
https://zapodaj.net/images/aa6772df835bb.jpg

7

@blakkudium Przecież on by wylewu dostał jakby miał taką długą treść na kartce napisać

4

@mrboom To weź współżyj pierw, minuta, masz z głowy i można pograć kilka godzin

22

35

@NeroTFP1 piwo Żubr

3

@Fog_W_1899 A na imię mu Lucek, zatrudniał 10 latków z Zimbabwe, żeby żyło się im lepiej. I tak nam dorósł @Kessie

4

@clyde On napisał kto powinien wygrać, a że padł przekręt, to druga sprawa

0

@BorzyKrzys Jak w Realu, to puszczane

10

Jakby Legia mnie chciała adoptować, to wolałbym zostać sierotą

21

20

@tomek8756 Wyjście do restauracji

6

@Arden Oni są w szoku, że sędziowie się trochę obudzili i w końcu dostają kartki za te szczekanie do sędziego.

Przecież oni jak przegrywają to zachowują się jak małpy w zoo, strasznie się na to patrzy

1

@mkord LR jest do zabawy, a nie do tworzenia wielkich ważnych postów, chcesz se poczytać coś, to w artykuły wejdź

8

Ter Stegen, Araujo, De Jong, kapitanowie Barcelony, dramat, rozpacz, łzy, niedowierzanie

15

@Laminedependencia Nie no City akurat wczoraj też gówno grało wielkie, przekombinowana i nudna jest drużyna Guardioli

1

@JimMorrisonFCB Masz rację, chociaż i tak śmiesznie to brzmi patrząc na to jak ciężkie pieniądze oni wykładają co okienko, wydają, wydają, wydają, a problemy nie znikają.

Daleko im do tego co grali te 2,3 lata temu, dla mnie ta formuła z Guardiolą się wyczerpała. Zwłaszcza w LM są strasznie bezjajeczni.

7

@July_6_BcN Spoko, nie ma za co

7

Lucek Junior I, król typerów, @wpwelement szykuj jakąś ikonkę na nowy rok związaną z bukmacherką aby upamiętnić moje dokonania
https://zapodaj.net/images/1853f5622a19a.jpg

3

Jak zastanawiacie się, dlaczego kibice bronią Rudigera, to zastanówcie się dwa razy, zanim głupio skomentujecie.

Nie poszlibyście w ogień za swoje dziecko, które mimo upośledzenie umysłowego każdego dnia stara się dostosować do norm społecznych?

1

@Frimpong Barcelona przegrała z Realem grając końcówkę z Araujo na ataku, to był najgorszy moment sezonu z tymi kontuzjami

6

Mam czutkę, że Real tutaj się przełamie z City dzisiaj i wygra

15

Ogólnie patrzę jak te patałachy się przewracają w polu karnym i przypomniały mi się wczorajsze słowa komentatora przy sytuacji Ferrana, które brzmiały:

- No był tam naciskany Torres, nie wiem czy nie był faulowany, ale nie wykorzystał tego Hiszpan.

I zajebiście, że tego nie wykorzystał, tylko walczył do końca, bo ja jak widzę takie przewracanie się jak piz.. od delikatnego dotknięcia, to mnie krew zalewa. Yamalowi się to czasami zdarza i to mnie irytuje, dobrze, że w Barcelonie to nie jest na porządku dziennym

1

Szkółka Barcelony to jest klasa, nie ma na transfery, to se wyciągamy jakiś młodzików, albo sprzedajemy do Portugalii tych co się nie przebiją, a potem City se bierze takiego Nico za 60 baniek.

A nam to nie przeszkadza, bo za rok se weźmiemy następnych od tak

9

Co czuję, że wypije dzisiaj piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?