Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@NeroTFP1 Gortata nie lubię za bardzo, bo wydaje się bucowaty, ale to co tu zrobił mi się podoba. Najman żywi się gównoburzą i tylko dzięki niej istnieje w przestrzeni publicznej, został odkurzony przez freaki, a Gortatowi to niepotrzebne i leję na niego ciepłym moczem, bo rozmowa z nim nie ma sensu.
7
@Danny Gaucho i statystyki
https://streamable.com/pajpqm
4
@blakkudium Miłość jest jak rower, czasem znika, ale pamięć o nim zostaje w sercu i może się znowu odnaleźć jak to mawia Kessie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
@gumaz
L.poj.: M: złodziej, D: złodzieja, C: złodziejowi, B: złodzieja, N: złodziejem, Ms: złodzieju, W: złodzieju
1
@PatrychoO Trochę się zawiodłem na dodatkach, takie tam misje bez głębi. Nie wnoszą zbyt wiele do historii, a szkoda, bo można to było jakoś ładnie zakończyć, biorąc pod uwagę, że historia Henryka ma być już zamknięta. Dodatki do Wiedźmina to były dodatki...
8
My dzisiaj z @Bocheno1 wigilia zakładowa w dzekson, polecam serdecznie pizzerie
https://zapodaj.net/images/aa6772df835bb.jpg
7
@blakkudium Przecież on by wylewu dostał jakby miał taką długą treść na kartce napisać
4
@mrboom To weź współżyj pierw, minuta, masz z głowy i można pograć kilka godzin
22
Odznaki LR
https://zapodaj.net/images/721b1a57d9708.jpg
35
@NeroTFP1 piwo Żubr
3
@Fog_W_1899 A na imię mu Lucek, zatrudniał 10 latków z Zimbabwe, żeby żyło się im lepiej. I tak nam dorósł @Kessie
4
@clyde On napisał kto powinien wygrać, a że padł przekręt, to druga sprawa
0
@BorzyKrzys Jak w Realu, to puszczane
10
Jakby Legia mnie chciała adoptować, to wolałbym zostać sierotą
21
@Kessie niech @July_6_BcN wie co straciła:
https://streamable.com/mvcvmd
20
@tomek8756 Wyjście do restauracji
6
@Arden Oni są w szoku, że sędziowie się trochę obudzili i w końcu dostają kartki za te szczekanie do sędziego.
Przecież oni jak przegrywają to zachowują się jak małpy w zoo, strasznie się na to patrzy
1
@mkord LR jest do zabawy, a nie do tworzenia wielkich ważnych postów, chcesz se poczytać coś, to w artykuły wejdź
8
Ter Stegen, Araujo, De Jong, kapitanowie Barcelony, dramat, rozpacz, łzy, niedowierzanie
15
@Laminedependencia Nie no City akurat wczoraj też gówno grało wielkie, przekombinowana i nudna jest drużyna Guardioli
1
@JimMorrisonFCB Masz rację, chociaż i tak śmiesznie to brzmi patrząc na to jak ciężkie pieniądze oni wykładają co okienko, wydają, wydają, wydają, a problemy nie znikają.
Daleko im do tego co grali te 2,3 lata temu, dla mnie ta formuła z Guardiolą się wyczerpała. Zwłaszcza w LM są strasznie bezjajeczni.
7
@July_6_BcN Spoko, nie ma za co
7
Lucek Junior I, król typerów, @wpwelement szykuj jakąś ikonkę na nowy rok związaną z bukmacherką aby upamiętnić moje dokonania
https://zapodaj.net/images/1853f5622a19a.jpg
3
Jak zastanawiacie się, dlaczego kibice bronią Rudigera, to zastanówcie się dwa razy, zanim głupio skomentujecie.
Nie poszlibyście w ogień za swoje dziecko, które mimo upośledzenie umysłowego każdego dnia stara się dostosować do norm społecznych?
1
@Frimpong Barcelona przegrała z Realem grając końcówkę z Araujo na ataku, to był najgorszy moment sezonu z tymi kontuzjami
6
Mam czutkę, że Real tutaj się przełamie z City dzisiaj i wygra
15
Ogólnie patrzę jak te patałachy się przewracają w polu karnym i przypomniały mi się wczorajsze słowa komentatora przy sytuacji Ferrana, które brzmiały:
- No był tam naciskany Torres, nie wiem czy nie był faulowany, ale nie wykorzystał tego Hiszpan.
I zajebiście, że tego nie wykorzystał, tylko walczył do końca, bo ja jak widzę takie przewracanie się jak piz.. od delikatnego dotknięcia, to mnie krew zalewa. Yamalowi się to czasami zdarza i to mnie irytuje, dobrze, że w Barcelonie to nie jest na porządku dziennym
1
Szkółka Barcelony to jest klasa, nie ma na transfery, to se wyciągamy jakiś młodzików, albo sprzedajemy do Portugalii tych co się nie przebiją, a potem City se bierze takiego Nico za 60 baniek.
A nam to nie przeszkadza, bo za rok se weźmiemy następnych od tak
9
Co czuję, że wypije dzisiaj piwo