Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Barcelona wygra z Betisem tylko dzięki karnemu przy stykowym 1:4, gdy Betis rozpędzał maszynę, to Negreira wyciągnął swoje macki i przyznał Blaugranie karnego z tyłka
Pozdrawiam
1
Ferran Torres to najlepszy piłkarz w historii futbolu
9
Bardghji > Cristiano Ronaldo
1
Ferran Torres > Leo Messi
2
Szczerze wam powiem, że mam dużą satysfakcję jak widzę w 1 składzie brak Araujo i De Jonga
10
La Rambla starter pack:
1.Ferran placek, on się nie nadaje do Barcelony, sprzedać w lato.
2. Yamal sodówa odbiła, tylko dupy mu w głowie, sprzedać do PSG za 250 baniek póki jest coś warty.
3. Rashford jest tragiczny, w ogóle nie biega, ratują go tylko liczby, całe szczęście, że jest tylko wypożyczony.
4. Kounde zjazd totalny, powinien siedzieć na ławce, jedzie na oparach poprzedniego sezonu.
5.Cubarsi kryminał, od półtora roku nic nie gra, bierzmy tego 13 latka ze szkółki, gorszy nie będzie
6. Komentarz ogólny dotyczący drużyny:
Gówno gramy, Flick nie ma pomysłu na ten zespół, zero intensywności, LM sobie odpuśćmy, bo w fazie pucharowej będzie kompromitacja i dostaniemy z Bayernem albo PSG jakieś 6:1 czy 7:2
1
@ViscaelBarca2007 Sam sobie to zafundował odmawiając treningów, bo on chce do Liverpoolu i ma w dupie wszystko
6
@BojanKriKicz Bojan ciężki człowiek jesteś
4
@Safrani Jak Sosnowiec jest za oceanem to pewnie mój ojciec, ale tak dobry z Biologii nie byłem, żeby stwierdzić czy jesteśmy za oceanem
13
Znalazłem 3 Pikachu, czyli 36 piw i okej
https://zapodaj.net/images/cebf5686a5f02.jpg
2
@La Pulgaa Geniusz, chociaż ta końcówka w Barcelonie trochę przyćmiła jego legendę, myślę, że powinien odejść z dwa lata wcześniej
4
Bóg dał mi dwa dary, pierwszym jest możliwość wypicia niezliczonej ilości alkoholu.
Drugi dar to przewidywanie wyników, tylko takie przewidywanie, że na odwrót
https://zapodaj.net/images/1315becddcd1d.jpg
5
Mam czutkę, że Arsenal to weźmie jednak niestety
5
@Sulimo Kieleckim to se @Kessie może siurka posmarować, tylko do tego się nadaje
0
@TR3YWAY A może straciłeś pamięć kilka lat temu i masz tylko szczątkowe wspomnienia z twojej byłej i nie pamiętasz, że twoja była to tak naprawdę żona brata?
I to wtedy nie jest tak, że żona brata używa tych samych perfum co twoja była, tylko po prostu to jest twoja była
6
@Frimpong @Kessie typowy madryl, miałeś nosa co do niego
19
Po mistrzostwach w Katarze nadchodzą kolejne, łysy dziad z FIFA daje Trumpowi nagrodę, którą pomarańczowy sam sobie wymyślił po czym losują grupy na mundialu, gdzie zagra chora liczba 48 drużyn. Boję się myśleć co będzie następne.
Jak teraz wyjdą 3 drużyny z 4, to na następnej proponuje 64 ekipy, z czego każda wychodzi z grupy, po czym gramy fazę pucharową z 64 drużynami, a przy losowaniu pokojową nagrodę odbierze Putin
11
@NeroTFP1 Ale on z pamięci mówi, a ty se w internecie sprawdziłeś i kozak
4
@Czyhrynski Wszystko zależy od tego czy Arsenal wygra ligę lub LM, wtedy prawdopodobnie nastąpi koniec świata
22
Kessie ma swoje nowe powiedzenie i okej
3
@misterio No nie, bo jak dostajesz odpowiedź od AI na pytanie i wtedy wypowiadasz się w przestrzeni publicznej, to wyciągasz:
- Zapytaj AI, u mnie działa
Więc wciąż "u mnie działa" jest najpotężniejsze
0
@Criss18Barca Pedri to klasyczna ósemka, nie będzie grał na dziesiątce
2
@Eklerek Takie zasady wprowadzili, to niech se grają chłopaki. Ale trzeba ponarzekać, bo poziom drastycznie spadnie, prawdziwe granie zacznie się po grupach, sam fakt, że 3 z 4 drużyn wychodzą z grupy jest idiotyczny.
Wcześniej każdy mecz miał swoją wagę na mistrzostwach, teraz to się szykują trzy mecze pikniku i nabijania sobie bramek na Uzbekach przez potężnego CR7
23
Mundial 2030 grupa A:
1. Dom spokojnej starości w Radomiu
2. Pracownicy Dino z Kazimierza Dolnego
3.UPS ( Urząd pracy Sandomierz)
4.Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Św.Piotra Klawera Dom Zakonny Świdnica
4
48 drużyn to za dużo, taki mundial to se w dupę wsadźcie, jakieś Panamy, Uzbekistany. Brakuje jeszcze reprezentacji domu starców z Radomia z @Comentateiro na kapitanie
3
Napiszcie mi potem w jakiej grupie Sosnowiec
3
@Azazel_Pazuzu fajna godzina 16:15 mecza obejrzysz a potem idziesz chlać
14
@jowita już pierniczki pichci
https://zapodaj.net/images/c2ff6e165689b.jpg
2
@gumaz Polska gurom
14
@clyde Ja tak mam z alkoholem