5

@July_6_BcN Ty się nie zmieniasz, co tydzień inny, dzisiaj Kacperek za tydzień Błażejek

14

@LeszekFCB Tu nie pomogę, jedyny Norris jakiego znam to Chuck Norris

8

Pewnie byście chcieli pewniaczki, ale wstydzicie się napisać, co?

2

@LeszekFCB Jaki klub tacy kibice

1

@Filipem same zalety, brak wad

3

@Czyhrynski Ale bym sobie zobaczył takiego kogokolwiek w środku obok Pedriego zamiast De Jonga

27

W niejednym momencie, gdy dokonuję introspekcji nad zawiłymi przestrzeniami własnej egzystencji, dochodzę do wniosków o zadziwiającej subtelności. W stanach pełnej trzeźwości moje procesy myślowe zdawały się podlegać wyraźnym ograniczeniom, jakby percepcja świata była zredukowana do płaskiego, powierzchownego obrazu pozbawionego swojej wielowymiarowej głębi.

Natomiast w chwilach upojenia mam wrażenie, że mój umysł ulega specyficznej, niemal metaforycznej transformacji. Doświadczenie to otwiera przede mną warstwy rzeczywistości niedostępne dla przeciętnego obserwatora, jakbym na moment dostrajał się do częstotliwości, na której świat odsłania swoją ukrytą strukturę i sens.

Wraz z tą osobliwą transformacją, jaka pojawia się w stanie upojenia, zmienia się również sama architektura percepcji społecznej. Kobiety zdają się wówczas emanować pięknem o intensywności, której na co dzień nie dostrzegam, jakby drobne niedoskonałości traciły ostrość, a to, co w nich autentyczne i pociągające, wysuwało się na pierwszy plan.

9

Paz czaruje. Takiego zawodnika obok Enzo i Macy mieć. Dawno ARG nie miała takich znakomitych pomocników

5

@Filipem Złote serce @Kessie, zwruszylem się

16

@esem91 Jeden cep drugi wieśniak

14

Jeszcze co do tych narzekań po Chelsea i pisaniu, że ta Barcelona znowu jest tragiczna, to możemy sobie spojrzeć na drobne porównanie.
Barcelona w ostatnich 4 sezonach, włącznie z tym wydała na transfery 280 milionów, zarobiła 260. Chelsea wydała 1,7 miliarda, zarobiła 920 milionów.

Ten ostatni sezon to naprawdę zaślepił niektórym umysł, bo to był wynik ponad stan. Zresztą jak wrócą na pełnej Raphinha i Pedri to będzie to inaczej wyglądać, o ofensywe jestem spokojny. Najgorzej, że w obronie mamy katastrofę, ale ten klub już od wielu lat jest styrany jak tygodniowy pampers Comentateiro.

Głębi składu nie ma, bo z czego ty kur.. chcesz zrobić głębię, jak ledwo rejestrujesz wypożyczonego Rashforda i Garcie. Teraz to jedynie się modlić, żeby nas kontuzje omijały i wtedy będzie walka na wszystkich frontach

0

@Czyhrynski Mówię o przepłaconych nowych kontraktach, a nie o tym ile kosztowali

23

Pozbyliśmy się już większości balastu i byłoby pięknie, ale to by było za piękne jak na Barcelonę. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć kontrakty z twarzami największych porażek ostatnich lat De Jongiem i Araujo.

Dwóch przepłaconych chłopców, którzy w wielkich meczach nie dojeżdżają i fajnie wyglądają z Rayo albo Gironą, a jak przychodzi grać o coś większego, to wyglądają jak para kasztanów bez ambicji.

Zaraz wróci Pedri i znowu będziecie mogli pisać, że De Jong to jest super zawodnik, dopóki gra się układa i blondas ma obok Pedriego, to będzie wyglądał dobrze, w innym wypadku jest bezużyteczny

4

@4Fabregas4 On ma zadatki na lidera xd?! W jakiej rzeczywistości ty żyjesz, to ciepła klucha, której odcina prąd. Do tego przy każdej akcji na pograniczu spalonego podnosi rękę do góry jak jakiś kiep, zamiast się skupić na rywalu.

Jego braki w boiskowym IQ są widoczne jak na dłoni w tych najważniejszych meczach sezonu, tego nie nadrobi swoją motoryką, bo tutaj jest kwestia głowy, liderem defensywy był Martinez, obecnie nie posiadamy nikogo w defensywie z zadatkami na lidera

12

Niby punkty do rankingu, i takie tam pierdy, ale jakoś tak lżej na sercu po tej porażce Legii

12

Murzynek Pululu w Angoli mieszkał teraz dla Polski strzela nasz koleżka

8

@Frimpong A Liverpool w styczniu wykupi całe PSV i będą grali chłopaki

6

@TR3YWAY A koń?

15

W życiu są takie chwile, że musisz podjąć trudną decyzję, serce zaczyna szybciej bić, a po twarzy zaczynają spływać krople potu. Zatrzymaj się wtedy na chwilę, przeanalizuj sytuację i podejmij męską decyzję.
https://zapodaj.net/images/d2fc846ba5873.jpg

34

@Sysia11 Zawsze jesteś tak piękna o tej porze roku? Bo na sylwestra to nie potrzebujesz fajerwerek, bo wygląd taki że wystrzałowy w sensie, bolało jak spadłaś z mostu?

Jakbym cię spotkał w ciemną noc to by było jasno, bo byś świecąca była tak, że bym widział wszystko w sensie, że ciemno a ty świecisz, bo taki wygląd, że w sensie jak no że taka ładna, że wiesz o co chodzi

0

@Fog_W_1899 data utworzenia konta Listopad 2025, zamykam wątek

30

Język faktów, De Jong bez Pedriego jest tylko miernym pomocnikiem. Żeby Holender dobrze funkcjonował, to musi mieć obok siebie Pedriego, mecz musi się układać po myśli Barcelony, w kryzysowych chwilach ten człowiek nie daje nic

8

@blakkudium Jego czym?

26

@Frimpong Nie damy sobie wmówić, że jest inaczej
https://zapodaj.net/images/cdc6e27b41dce.jpg

0

@Kamiloza91 Dla Barcelony jest Enrique lub Fabregas, Arteta niech gra tą nudną fizyczną piłkę w Anglii

24

6

W ogóle ciekawy przypadek z tego Mbappe, jak grał w PSG to było, że on ich tylko ciągnie cały czas, odszedł i mają nagle drużynę. Teraz tylko Mbappe ciągnie Real...

1

@Gary Saka twe usta są jak sraka ssij mi ptaka

20

@Frimpong Sraka

13

Śmiesznie się widzi, że Arsenal coś tam myśli o wygrywaniu, a na końcu i tak nigdy nic nie wygrywają. A tam se myśli Arteta, może se wygramy puchara, ogramy se Real, a potem i tak przegrywają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?