Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TR3YWAY @Bocheno1 jak rodzina 35 dzieci (20 chłopców, 15 dziewczynek) z siedmiu różnych krajów.
Kontaktu nie utrzymuje z żadnym dzieckiem, alimenty niepłacone. Ale przyczynił się do wzrostu populacji Polski, bo 25 dzieci jest z naszego kraju
2
@xvcWinterSoldier U nas taka aura, że lepiej żeby tego śniegu w ogóle nie było, bo tak jak mówisz, zara się zrobi błoto i po uj to potrzebne
10
Gdyby ktoś 10 lat temu mi powiedział, że to bym mu nie uwierzył
9
Pytałem @Frimpong czy dzisiaj wyjdzie ze mną na miasto, ale powiedział, że do 11 musi być w domu, więc mówię, bez sensu i odpuszczamy sobie
0
@Leooo Nie oglądaj tego gówna i upadku człowieczeństwa haha
1
@krefi10 Właśnie on się sprawdza wszędzie, tylko nie na swojej nominalnej pozycji xd, taki paradoks
13
Trochę lat ciężkiej pracy mi to zajęło, ale się człowiek dorobił nie ukrywam
https://zapodaj.net/images/5f596dace6c3e.jpg
5
@Derean Akurat trzeba powiedzieć sobie, że w Hiszpanii to niemożliwe, przy bardzo słabej formie i tak będziemy przynajmniej na tym 3 miejscu. W Anglii każdy ma kasę, a beniaminek przyjeżdża do Hiszpanii i bierze kogo chce z wyjątkiem zawodników Barcy,Realu, Atletico
0
@Peciak Wnioski są takie, że jest zajebiście, wszystko dobrze grane, dobry przekaz leci
7
@TR3YWAY On na zmiennika przyszedł i poszerzenie kadry, robi liczby i jest groźny i od tego on tu jest
2
Dobra Hansu wprowadzaj Raphinhe, bo jak nie to będzie rozmowa wychowawcza po meczu z moim starym
0
@clyde Ale mi się podlizujesz tera dziewczyno, odkryłaś karty
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Dziwnie piszesz Pedri i Raphinha
0
@KrwawiaceoczyVEB Jakis Lejonel Pessi chyba był czy coś takiego, coś mi się kojarzy, że taki mały chłopak był bodajże z Boliwi i go też dużo piłkarzy kryło
0
@Peciak Za szybko Peciu na wnioski, poczekajmy do końca
4
Pierwsza bramka na Camp Nou Yamal, pewniak, możecie stawiać śmiało
16
@Comentateiro Klątwa stary zdradziecki dziadu z pampersem zamiast majtek
https://zapodaj.net/images/3c922487d99f5.jpg
1
@LeoMessiiBarcaPepa Ma rację, takiego składu nikt by nie wymyślił xd, Ferran, Lewy razem, Olmo i Fermin wychodzą też razem, Garcia gdzieś na pomoc, Martin SO, tak randomowego składu jeszcze nie widziałem, a było ich wiele
8
@wpwelement Weź ty chłopie ogarnij tego Darka jak artykuł robi, znamy składy, to niech to układa, a nie ja wchodzę i znowu rozwalony screen z tej naszej Barcelony i skład w upośledzonej kolejności, nie za to wam nie płacę
Edit - Dobra widzę, że Darek zobaczył, że Lucek wszedł w link i od razu ręcznie wpisał skład w dobrej kolejnosci, macie szczęście
2
Dzień dobry Polsko
11
Dzisiaj Laporta po meczu wygłasza przemówienie i ogłasza, że w ramach uczczenia odnowionego Camp Nou przeprowadza hitowy transfer, który będzie mógł zadebiutować w styczniu. I tam wtedy wychodzi do niego mój stary z koszulką Lucjan Senior na plecach z numerem 10
1
@Criss18Barca Co ty oglądasz, skoki narciarskie kobiet to jakiś inny wymiar
0
Zobaczyłem, że w jednym z trzech przewidywanych składów Garcia na pomocy i właśnie sobie uświadomiłem, że ten facet najlepiej gra jak jest rzucany po pomocy albo prawej obronie. Na swojej nominalnej pozycji nie wygląda już tak dobrze
24
Mieliście już tak, że pisaliście komentarz, ale wam stronę odświeżyło i już dupa, od nowa się nie chce pisać? Ja tak teraz miałem i już nigdy nie dowiecie się co chciałem napisać, a to wszystko przez elementa
4
@marcin62 Kiedyś to były gangi, były kłótnie Ambasady vs reszta świata, były kłótnie o powrót Neymara, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów
5
@Comentateiro Do grudnia zapomnisz o tej rozmowie
32
@Comentateiro Zdradziecki stary dziad
3
@karci0 Problem jest taki, że Ronaldo już od wielu lat nie jest w czołówce piłkarskiej, ale ma tak potężną pozycję na świecie, że ludzie dalej zakłamują rzeczywistość i bredzą o jego wielkości w Arabii.
Kadra napakowana jak @Kessie po kradzieży 3 skrzynek piwa, a na ostatnich ME wszystkie reflektory na Ronaldo, wszystko grane pod niego, jak coś zayebal, to cały świat solidaryzuje z CR7, że nic się nie stało. Jak miał mecz, gdzie wszystko robił źle, to też ani go zmienić, no bo jak to tak, no jak już Cristiano dalej gra, to trzeba w to dalej brnąć dalej wszystko grane na niego. Dla mnie to wyglądało karykaturalnie w pewnym momencie
6
@lajcior Za 3 flaszki to sam ci coś dam na mnie
1
@clyde @Transu96
@FCB_dimiC Transu jest masowy atak na ciebie broń się