1

@Pedri16Future Absolutnie bezsensowne porównanie. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno właśnie Borki i inne czereśniaki mieli pretensje, że Lewy gra mniej w reprezentacji, właśnie po to, żeby się oszczędzać.h

Druga sprawa to Hiszpania ma multum opcji w ofensywie, wybitne pokolenie, w Polsce bieda, nie ma kim grać. Hiszpania leje każdego i wali rywalom kilka bramek na mecz i wtedy można rotować. My to się musimy siłować do końca praktycznie z każdym xd

2

Mam czutkę, że wciśniemy trzecią i wygramy przyjaciele

6

@macio_944 Ależ to będzie gierka do ogrania, już nie mogę się doczekać tej premiery w 2045 roku

2

@Zoker Nie każdy miał tyle szczęścia co ja, ale to dobra dziewczyna

14

Znów rozmawiam z @clyde , narazie na kamerce, kontakt odnowiony, idzie ku lepszemu
https://zapodaj.net/images/c03ab7de0c108.jpg

24

Ja luźną bajere puszczam, a ta już napalona
https://zapodaj.net/images/b1fcff24eafe2.jpg

4

@agaFCB Możesz wysłać na mój adres toster i go też stestuje. Wyślij też chleb i inne produkty do grzanek i ja to stestuje wszystko
Pozdrawiam

5

Ogłoszenie

Jako, że zostałem testerem, to możecie wysyłać na mój adres jedzenie, alkohol, a ja go będę testował i wam go ocenie czy dobre czy niedobre, bo się znam na tym

4

#Tester Lucek

Lody ekipy od Koral, bardzo dobre orzeźwiające lody, niesamowite przeżycie przy początku loda, bo strzela on nam w buzi dodając nutkę przygody do codziennej rutyny. Bardzo dobry w smaku, dobrze wyważony, nie jest za słodki ani za kwaśny.

Ocena 9/10
Ocena ceny 8,5/10 nie pamiętam ile kosztował, czyli cena jest niezła, bo nie zapada w pamięci
https://zapodaj.net/images/5290b17a9eb68.jpg

3

Test kiełbasa polska surowa C.
Bardzo dobra kiełbasa, soczysta, nasiąknięta dobrem, wysoka jakość, dostępna cena. Jedyną jej wadą jest to, że już ją zjadłem.

Ocena 10/10 to pierwszy produkt, który dostaje najwyższą możliwą notę i zostaje wpisana do księgi Lucjana, absolutny majstersztyk, powinna być w lodówce każdego polskiego domu

https://zapodaj.net/images/359815a87376f.jpg

7

Przepraszam za moje zachowanie, wracam do poważnego prowadzenia mojego konta. Jestem doprowadzony do porządku.

Jako użytkownicy bierzemy odpowiedzialność za to jaki jestem poziom dyskusji. Tworzymy wspaniałą społeczność, która musi zdawać sobie sprawę z tego co robi

20

@clyde zawsze jesteś taka piękna jak jesteś piękna w dzisiejszej scenerii czy córką jesteś marynarza, bo syrena w sensie, że morze, bo cię bolało jak spadłaś z dachu?

2

@Frimpong Tik-tak Tik-tak przyszedł na ciebie czas
https://zapodaj.net/images/ff29b563eac5c.jpg

5

@Frimpong Cwany do czasu będziesz, namierzam twój adres

12

@Frimpong Nie chciałem tego poruszać publicznie, ale widzę, że sytuacja się powtarza i muszę zareagować. Zacznij wypowiadać się z szacunkiem do mojego pracownika @Kessie , bo inaczej skończy się to dla ciebie źle. Koniec z tymi docinkami i wulgaryzmami w jego stronę

18

Tutaj mamy klasycznego rożka o smaku truskawkowym od firmy Koral. Bardzo dobry lód, który zapada w pamięci. Minusem może być rożek, bo jak ktoś nie ma zębów to ciężko będzie mu go gryźć, co jasno pokazuje, że nie jest to model dla każdego co jest dużym minusem.

Ocena 8,5/10
Ocena ceny 9/10

Nie zwróciłem uwagi ile kosztował, co jasno pokazuje, że jest w przystępnej cenie, bo jakby był drogi to bym tą uwagę zwrócił.
https://zapodaj.net/images/f3ad340a1e7f3.jpg

3

Witam, dzisiaj zajmiemy się tematem lodów mochi od firmy soti natural.
Cena za jedno takie opakowanie to 10 złotych polskich.

Lody mango mochi dosyć orzeźwiającego, ale bez szału, po prostu niezłe. Cena za wysoka jak za tą ilość. Można kupić okazjonalnie na kaca, ale w tej cenie mamy lepsze opcje na rynku.

Jeśli chodzi o malinę tutaj sytuacja się powtarza, przyzwoita opcja, to jak smak wybierzemy zależy od indywidualnych preferencji.

Ocena smaku 6,5/10 w obu przypadkach
Ocena ceny 4/10

Podsumowując, można okazjonalnie wypróbować te opcje, jednak nie przywiąże się na pewno do ich smaku.

https://zapodaj.net/images/fd478e7b7b434.jpg

7

Gdybyście mogli chcieć że macie wybór jednego piłkarza, który w Barcelonie grał na pozycji to jaki piłkarz przychodzi wam najszybciej na myśl jak myślicie o tym, który miał takie umiejętności?

3

Spartalucek, od dzisiaj proszę się tak do mnie zwracać

0

Poskładałem @Frimpong wygrałem walkę płakał i błagał o litość. Wszyscy bili mi brawo i mnie przytulali po walce. Noszony byłem na rękach, a on leżał w kącie z płaczem, krzyczeli moje imię, Lucek, Lucek, Lucek.

To była wielka Wiktoria, byłem tam jak Spartakus, wielki gladiator, Lucjan Groźny, ta walka przejdzie do historii Orlenu, będę w podręcznikach do historii

5

@Transu96 Czekam pod Orlenem

1

Patrzę na was i chce być x wanjvi szczery,nie jestem trzeźwy

5

@Szklaner Dla mnie Kane to jest zastąpienie Lewego niemal 1 do 1, lepszego następcy nie ma na rynku. Za Alvareza to dzisiaj by trzeba było wyłożyć 120-150 milionów, to będą tak chore kwoty, że tu nie ma dla nas żadnej dyskusji. Tyle to może dać PSG albo ktoś z Premier League, bo Real go nie potrzebuje.

Mamy młodą kadrę, następce Ter Stegena już kupiliśmy, ktoś taki jak Kane to będzie idealne uzupełnienie tego składu

20

17

@JoeBlack Kane to jest gwarancja jakości na 3 lata, tak samo było z Lewym. Ta dyskusja jest tylko teoretyczna, bo Kane jest realną opcją, a na Alvareza nie ma żadnych szans

14

@Lionel_Messi10 Przecież to pod mojego starego jest robione, nie pod Messiego jakiegoś xd, otrząśnij się

3

@Kasy Jowita nic o tym nie napisała na LR, to oznacza, że jest co najmniej jeden użytkownik, który nie poruszył tego tematu. Ty napisałeś wszyscy, co oznacza, że jesteś patologicznym kłamcą.

Musisz ważyć słowa kolego, bo nie jesteś u siebie na wsi tylko na poważnej stronie i tutaj każde twoje słowo jest istotne

36

Też tak macie od paru dni, że LR się zcina i przez kilka sekund nie idzie przewijać w dół? Jeśli tak dalej będzie to spotkamy się w sądzie

36

47

A pamiętacie jak Lewandowski udawał za Xaviego, że on jest playmaker i będzie schodził do podań i rozgrywał wkur.. każdego kibica? A potem przyszedł Flick i mówi, Robert chyba cię poj.. i tera se Lewandowski znowu szczela po 3 gole w meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?