2

Dzień dobry Polsko

11

Dzisiaj Laporta po meczu wygłasza przemówienie i ogłasza, że w ramach uczczenia odnowionego Camp Nou przeprowadza hitowy transfer, który będzie mógł zadebiutować w styczniu. I tam wtedy wychodzi do niego mój stary z koszulką Lucjan Senior na plecach z numerem 10

1

@Criss18Barca Co ty oglądasz, skoki narciarskie kobiet to jakiś inny wymiar

0

Zobaczyłem, że w jednym z trzech przewidywanych składów Garcia na pomocy i właśnie sobie uświadomiłem, że ten facet najlepiej gra jak jest rzucany po pomocy albo prawej obronie. Na swojej nominalnej pozycji nie wygląda już tak dobrze

24

Mieliście już tak, że pisaliście komentarz, ale wam stronę odświeżyło i już dupa, od nowa się nie chce pisać? Ja tak teraz miałem i już nigdy nie dowiecie się co chciałem napisać, a to wszystko przez elementa

4

@marcin62 Kiedyś to były gangi, były kłótnie Ambasady vs reszta świata, były kłótnie o powrót Neymara, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów

5

@Comentateiro Do grudnia zapomnisz o tej rozmowie

32

@Comentateiro Zdradziecki stary dziad

3

@karci0 Problem jest taki, że Ronaldo już od wielu lat nie jest w czołówce piłkarskiej, ale ma tak potężną pozycję na świecie, że ludzie dalej zakłamują rzeczywistość i bredzą o jego wielkości w Arabii.

Kadra napakowana jak @Kessie po kradzieży 3 skrzynek piwa, a na ostatnich ME wszystkie reflektory na Ronaldo, wszystko grane pod niego, jak coś zayebal, to cały świat solidaryzuje z CR7, że nic się nie stało. Jak miał mecz, gdzie wszystko robił źle, to też ani go zmienić, no bo jak to tak, no jak już Cristiano dalej gra, to trzeba w to dalej brnąć dalej wszystko grane na niego. Dla mnie to wyglądało karykaturalnie w pewnym momencie

6

@lajcior Za 3 flaszki to sam ci coś dam na mnie

1

@clyde @Transu96
@FCB_dimiC Transu jest masowy atak na ciebie broń się

6

@gaucho104 @Sysia11 Zatrudnię cię u siebie, nie przejmuj się kochana

7

@Bolton W dupę se wsadź ten śnieg i to zimno
Nie pozdrawiam

3

@fart Liczebność Sił Zbrojnych Ukrainy zostanie ograniczona do 600 tys. żołnierzy.

Ten podpunkt mówi wszystko, gdzie taki podpunkt dla drugiej strony?

3

@Kgorecki2500 Z drugiej strony widać, że cała Europa jest już wymęczona tą wojną, a USA ma nas w dupie. To trochę tak jakby stanął przed tobą 2 metrowy facet, tępy ale zajebiście silny i naćpany i mówi:
Jak dasz portfel i zrobisz loda to lekko ci obije mordę ale zachowasz zęby i cię puszczę

Niby możesz odmówić, ale ciężko będzie w bezpośrednim starciu

18

@Kgorecki2500 Czyli wykastrowanie Ukrainy, a ruskie chuj.. będą się zbroić ile się da, żeby w przyszłości wziąć całą Ukrainę

1

@sebasarna W sumie można sobie dyskutować, ale jeśli twój organizm odmawia posłuszeństwa, to ciężko coś doradzić. Myślę, że krótka drzemka 30 min może zresetować trochę organizm i usunąć "muła". Albo tak jak napisałeś próbować te 3 dni w tygodniu

0

@sebasarna Najlepiej se ogarnąć trening w dwa dni robocze i weekend, nie wiem ile trenujesz, ale zakładam, że 4 dni w tygodniu.

Chociaż też nie wiem czy w sobotę nie pracujesz, albo czy masz dostęp do siłowni w weekendy, dużo pytań

1

@sebasarna 10h w robocie to jak wakacje, jak ci ciężko to połączyć z siłownią, to słabiutko u ciebie z kondycją

2

@Czyhrynski Rzym, Dexter, Chłopaki z Sosnowca

4

@Frimpong Zgłoszony za prowokacje

11

@marcin62 Ten łeb tego nie odłożył, dostał po jakieś rodzinie i przesrał swoje zabezpieczenie na przyszłość jak na debila przystało na streamerów

26

Ogólnie mam nadzieję, że razem z Ukrainą awansujemy do finału baraży. I wtedy w ramach solidarności moglibyśmy oddać Ukraińcom zwycięstwo, żeby miało to wydźwięk jedności.

Nie jesteśmy Francją, Hiszpanią, dla nas i tak maksem będzie wyjście z grupy, a tak można dać jakiś wydźwięk tego co te ruskie onuce robią Ukrainie. Byłby to jasny sygnał dla świata, że razem jesteśmy najsilniejsi

11

16

@clyde Czyli podsumowując musisz dostać w ryj, żeby poczuć krew w ustach, wtedy jesteś bardziej odpalona, szczęśliwa i to najpiękniejsze, co może cię w życiu spotkać

11

@Frimpong Wczoraj zabrał ten worek paznokci, co mu zostawiłeś przed piwnicą

9

Jeśli człowiek nie rozumie swojego generowania słów, które są sprzeczne z jego przemyśleniami, to nie ma sensu dalej brnąć z nim w dywagacje rozmowne. Trzeba po prostu pozwolić na toczące się życie i zaakceptować to, że piwo jest smaczne

1

@marcin62 To jest patologia mediów i tego, że ci idioci zrobili sobie z Barcelony pudelka

9

@BORO_12 Jak chłop ma jakieś ambicje sportowe, to trzeba skończyć z obrażaniem się i musi brać co jest. Patrząc na jego pensje, to finansowo chyba tylko Turcy i Araby mu ją pokryją w całości. Bo nikt z topu tyle mu nie da, bo nie jest dzisiaj już tyle wart.

Albo gorsza liga i kasa na podobnym poziomie, albo mocna liga z obniżką wynagrodzenia. No i ostatnia opcja, czyli siedzenie sobie w Barcelonie na wyj.. do końca kontraktu

5

@Tasde Jakby miało być inaczej, to Pan Bóg by inaczej świat stworzył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?