1

@barteq Pokręci kółeczka i fajrant

18

A ten skład Chelsea taki bez duszy, nasprowadzali jakiś czereśniaków po 60 milionów albo więcej za sztukę i myślą, że błyszczą.

Kiedyś to była ekipa Drogba, Lampard, Terry, Cech same ikony, tera jakieś chłopaczki przepłacone, top 4 ci zrobią i nic więcej, no ale jak mi dasz 2 miliardy na transfery, to też ci zrobię top 4

6

Wygrana Chelsea i 1X pod Bodo, pewniak, przepraszam, ale czutka jest czutką

2

Niestety, ale dzisiaj mam czutkę pod Chelsea, przykro mi

15

@Huck @Lionel_Messi10 Orlen 00:20, formuła MMA, małe rękawice, 3 rundy po 5 minut, oktagon koło śmietnika. Sędzia @Kessie , sędziowie techniczni ja i Lucek Senior

25

@wojopancer Wczoraj @clyde napisała, że nie życzy sobie, żebym wysyłał jej nagie zdjęcia, a jestem taki dobry, że spełniłem jej prośbę wbrew sobie

53

@wojopancer Jestem uzależniony od bycia dobrym człowiekiem, za bardzo chcę pomagać innym i ludzie to wykorzystują

18

@blakkudium Odwołujemy walkę z @Comentateiro , zostaje on też u mnie na firmie. Rozwiązałem nasz konflikt, jesteśmy pogodzeni
https://zapodaj.net/images/5f2389d7ad89b.png

4

@Comentateiro Co ty dziadu bazgrasz na mnie, że mój ziomo Element aż ci komentarze usuwa xd?

7

@blakkudium Wszystko zremisowane i każdy szczęśliwy

35

Też was irytuje ten stary dziad, co ciągle tutaj wrzuca jakieś farmazony o potężnym Bayernie?

9

Kiedy masz czerwo Evertonu na kuponie, ale nie chce ci się czekać aż podejdzie ktoś od rywali, więc nap.. pierwszego lepszego

6

@MessiForeverTheBest Jest piłka, jest Mbappe, jest Bellingham i będą grali chłopaki

15

@blakkudium Raphinha Goat, Vinicius Mop

29

Legia Warszawa oraz Liverpool łączą siły i biorą udział w specjalnej kampanii społecznej o nazwie "Filmy dla dorosłych od 18 roku życia!

Oba zespoły chcą zwrócić uwagę społeczeństwa na poważny problem w świecie nastolatków, w którym bardzo wielu nieletnich sięga po filmy przeznaczone dla dorosłych. Aby to wybrzmiało obie drużyny zapowiadają, że do 18 kolejki nie będą już punktować ( oba mają obecnie na koncie właśnie 18 punktów).

Punkty zaczną zdobywać dopiero w 19 kolejce, Legii zostały 3 takie spotkania, natomiast Liverpoolowi 6.
Obie drużyny solidarnie mają na koncie po 18 zdobytych bramek.
(Lucek24Info [tier 0,7l])

https://zapodaj.net/images/3ab1823bc6267.jpg

10

@gumaz weź tą raszple obrzydliwą zabierz z moich oczu

5

Jak ktoś mnie pyta o ulubionego rapera to mówię krótko:
- Tupac Shakur

8

@lajcior Czyli poza dwoma kluczowymi sytuacjami, w których padły gole, które zadecydowały o uratowaniu punktu przez Real, to sędziowanie gites

34

Oglądałem wczorajszy mecz i powiem, że Elche grało tak, że na nich patrzyłeś i widziałeś, że oni grają. Widzisz Pena i on grał, ten napastnik co szczelił te gole to ja na niego patrzę i mówię, no on gra. A patrzę na Real i on nie grał, a wynik 2:2 jakby ci i tamci grali, a grali tylko jedni

4

Idę spać, nie zostawiajcie odpowiedzi do tego posta, bo będę spał, więc i tak wam na to nie odpiszę

37

Najgorszy pierwszy rok, potem już z górki zleci
https://zapodaj.net/images/d5431536ac29f.jpg

3

@Kinginiesta Zdarza się najlepszym

19

@AmigoBlancos Gdzie wady?

23

Po co ten Real wygrywał klasyk, jak tera 1 punkta więcej mają tylko

6

Real to najbardziej obrzydliwy klub w historii futbolu, a Vinicius to najobrzydliwszy człowiek, który chodzi po tym świecie

25

Czy można już powiedzieć, że Inaki Pena to najlepszy bramkarz świata czy jeszcze za wcześnie?

3

@LukaszFan Boski Criszcziano go zmotywował do takiej gry

16

Pena, Fort a w ataku Andre Silva, przecież z tego Realu nie będzie co zbierać dzisiaj

9

@tomek8756 Odebrałbym cały majątek tym idiotom którzy dają te bliki. A ich pieniądze przekazał na cele charytatywne. Powinniśmy coś takiego wprowadzić, powód zajęcia majątku:
- Upośledzenie umysłowe

24

Dzisiejsza kolacja dosyć skromna, ale pieniądze zainwestowane w bukmacherke, także jutro po królewsku będzie jedzone
https://zapodaj.net/images/5ae9aaab698ca.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?