Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq Pokręci kółeczka i fajrant
18
A ten skład Chelsea taki bez duszy, nasprowadzali jakiś czereśniaków po 60 milionów albo więcej za sztukę i myślą, że błyszczą.
Kiedyś to była ekipa Drogba, Lampard, Terry, Cech same ikony, tera jakieś chłopaczki przepłacone, top 4 ci zrobią i nic więcej, no ale jak mi dasz 2 miliardy na transfery, to też ci zrobię top 4
6
Wygrana Chelsea i 1X pod Bodo, pewniak, przepraszam, ale czutka jest czutką
2
Niestety, ale dzisiaj mam czutkę pod Chelsea, przykro mi
15
@Huck @Lionel_Messi10 Orlen 00:20, formuła MMA, małe rękawice, 3 rundy po 5 minut, oktagon koło śmietnika. Sędzia @Kessie , sędziowie techniczni ja i Lucek Senior
25
@wojopancer Wczoraj @clyde napisała, że nie życzy sobie, żebym wysyłał jej nagie zdjęcia, a jestem taki dobry, że spełniłem jej prośbę wbrew sobie
53
@wojopancer Jestem uzależniony od bycia dobrym człowiekiem, za bardzo chcę pomagać innym i ludzie to wykorzystują
18
@blakkudium Odwołujemy walkę z @Comentateiro , zostaje on też u mnie na firmie. Rozwiązałem nasz konflikt, jesteśmy pogodzeni
https://zapodaj.net/images/5f2389d7ad89b.png
4
@Comentateiro Co ty dziadu bazgrasz na mnie, że mój ziomo Element aż ci komentarze usuwa xd?
7
@blakkudium Wszystko zremisowane i każdy szczęśliwy
35
Też was irytuje ten stary dziad, co ciągle tutaj wrzuca jakieś farmazony o potężnym Bayernie?
9
Kiedy masz czerwo Evertonu na kuponie, ale nie chce ci się czekać aż podejdzie ktoś od rywali, więc nap.. pierwszego lepszego
6
@MessiForeverTheBest Jest piłka, jest Mbappe, jest Bellingham i będą grali chłopaki
15
@blakkudium Raphinha Goat, Vinicius Mop
29
Legia Warszawa oraz Liverpool łączą siły i biorą udział w specjalnej kampanii społecznej o nazwie "Filmy dla dorosłych od 18 roku życia!
Oba zespoły chcą zwrócić uwagę społeczeństwa na poważny problem w świecie nastolatków, w którym bardzo wielu nieletnich sięga po filmy przeznaczone dla dorosłych. Aby to wybrzmiało obie drużyny zapowiadają, że do 18 kolejki nie będą już punktować ( oba mają obecnie na koncie właśnie 18 punktów).
Punkty zaczną zdobywać dopiero w 19 kolejce, Legii zostały 3 takie spotkania, natomiast Liverpoolowi 6.
Obie drużyny solidarnie mają na koncie po 18 zdobytych bramek.
(Lucek24Info [tier 0,7l])
https://zapodaj.net/images/3ab1823bc6267.jpg
10
@gumaz weź tą raszple obrzydliwą zabierz z moich oczu
5
Jak ktoś mnie pyta o ulubionego rapera to mówię krótko:
- Tupac Shakur
8
@lajcior Czyli poza dwoma kluczowymi sytuacjami, w których padły gole, które zadecydowały o uratowaniu punktu przez Real, to sędziowanie gites
34
Oglądałem wczorajszy mecz i powiem, że Elche grało tak, że na nich patrzyłeś i widziałeś, że oni grają. Widzisz Pena i on grał, ten napastnik co szczelił te gole to ja na niego patrzę i mówię, no on gra. A patrzę na Real i on nie grał, a wynik 2:2 jakby ci i tamci grali, a grali tylko jedni
4
Idę spać, nie zostawiajcie odpowiedzi do tego posta, bo będę spał, więc i tak wam na to nie odpiszę
37
Najgorszy pierwszy rok, potem już z górki zleci
https://zapodaj.net/images/d5431536ac29f.jpg
3
@Kinginiesta Zdarza się najlepszym
19
@AmigoBlancos Gdzie wady?
23
Po co ten Real wygrywał klasyk, jak tera 1 punkta więcej mają tylko
6
Real to najbardziej obrzydliwy klub w historii futbolu, a Vinicius to najobrzydliwszy człowiek, który chodzi po tym świecie
25
Czy można już powiedzieć, że Inaki Pena to najlepszy bramkarz świata czy jeszcze za wcześnie?
3
@LukaszFan Boski Criszcziano go zmotywował do takiej gry
16
Pena, Fort a w ataku Andre Silva, przecież z tego Realu nie będzie co zbierać dzisiaj
9
@tomek8756 Odebrałbym cały majątek tym idiotom którzy dają te bliki. A ich pieniądze przekazał na cele charytatywne. Powinniśmy coś takiego wprowadzić, powód zajęcia majątku:
- Upośledzenie umysłowe
24
Dzisiejsza kolacja dosyć skromna, ale pieniądze zainwestowane w bukmacherke, także jutro po królewsku będzie jedzone
https://zapodaj.net/images/5ae9aaab698ca.jpg