Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@FCB24 Dlatego, że twój kapitan z obrony ma problemy mentalne i nie radzi sobie z presją, twój doświadczony kolega Duńczyk ciągle ma jakieś urazy, a żeby załatać obronę musisz przebranżowić nominalnego lewego obrońcę na stopera, żeby jakkolwiek funkcjonować.
Dlatego masz zapewniony 1 skład będąc Cubarsim. Flick lubi grać Garcią w środku w razie kłopotów, a tak się składa, że Pan drugi kapitan De Jong też ma jakieś problemy xd, więc no z gówna bata nie ukręcisz
15
@Krzyniu Czyli progres, po Chelsea sezon był stracony, zobaczymy za dwa tygodnie
3
@JanuszKorwinMikke Douglas na zawsze w naszej pamięci
9
@Lanosss Pomylili zamówienia i teraz @Comentateiro siedzi z 42 calowym tv i nie wie co ma z nim zrobić
7
@tbas No właśnie, wejdzie młody na atak straci piłkę 4 razy, ale za piątym zrobi drybling z asystą i kozak. Na obronie nie masz takiego pola do błędów, zawalisz bramkę i jest kaplica.
Pograłby chłop jako 3 wybór z Salibą i Gabrielem rok, dwa i by była inna rozmowa
11
@Sysia11 Przecież ten człowiek jest upośledzony umysłowo, poczytaj inne jego wątki
8
@July_6_BcN chodź na seks
18
Prawie
https://zapodaj.net/images/e56fdf566c638.jpg
5
I teraz wszyscy razem kółeczko i Barcelona i Atletico:
Braterska miłość nasza przetrwa każdy mecz, przyjaźń od kołyski Simone mówi cześć.
Mimo różnic wielu łączy nas jedno, razem jeb.. Real i to piękne jest
Na rynku transferowym sprzedamy wam Ville, dołożymy też Luisa, w zamian zlejecie Real i przyjaźń żywa jest
Griezmann za 120? To problem żaden jest, lecz później gracie z Realem i tam trawa gryzonia jest
Gdy na boisku spotkamy się, wówczas 3 punkty oddacie, w zamian Lengleta gratis macie
48
@esem91 Viniemu i Rudigerowi głowa pękała od przypływu informacji, trzeba było skorygować do ich poziomu intelektualnego
10
@gaucho104 Nie ma takiej osoby, wszyscy użytkownicy są bardzo wartościowymi i dobrymi ludźmi, których szczerze lubię. Tworzymy tu fantastyczną społeczność, która się kocha i wspiera w trudnych momentach.
Wszystkich szanuję, liczę się z ich zdaniem i liczę na ich głosy w głosowaniu ZP 2025, pozostańcie w zdrowiu
Pozdrawiam Lucjan
8
@Katalonik97 A dla mnie trochę za dużo jest wieszanych psów na Ferranie pod wpływem jego setki z Chelsea i jest etap jak najbardziej umniejszania mu. A to jest dobry zawodnik, tylko po prostu na ławkę jako joker, a nie pierwszy napastnik.
Nie zdziwię się jak Ferran dzisiaj wyjdzie i zagra dobry mecz z jakąś bramką i asystą, jego problemem jest to, że jest nieregularny i nie ma skuteczności klasowej dziewiątki
5
@Faro Ale to też nie jest tak łatwo, Vini z Rodrygo wywalą się 10 razy, żeby wywalczyć z tego 2,3 karne, to jest wiele walki o to
5
Czutka pod Atletico niestety, grajcie czyste przykro mi
3
@Kgorecki2500 Dzień dobry Polsko, dzisiaj jesteśmy w Dolnym Śląsku, gdzie rozmawiać będziemy z 29 letnim upośledzonym Mirkiem, który skończył 2 klasy podstawówki.
Przeprowadzimy z nim rozmowę po której zostanie odwieziony na komendę, którą opuści po maksymalnie 24 godzinach
8
Jeszcze 10 minut temu spałem, a teraz nie śpię, życie jest niewiarygodne
0
@clyde O jakich ty pierdołach myślisz
36
Dzięki wczorajszej wygranej Liverpoolu nad West Hamem ekipa Slota notuje imponującą serie 1 zwycięstwa z rzędu @Frimpong
[Lucek24Info tier 0,7l]
6
Witam was w dniu tym
0
@Criss18Barca Pocałuj mnie w trąbkę Kris, ja mam charakter ze stali
23
Jak to jest, że my w tej Barcelonie od lat mamy na kapitanów jakiś miękkich cieciów bez grama charakteru?
8
@blakkudium Ale się cyrk z tego robi xd, nawet nie wiadomo o co chodzi
17
Klasyk
https://zapodaj.net/images/514a385655f45.jpg
4
@ShawnC Brakuje mu lidera obok siebie, widać jaki miał dobry kontakt z Inigo, który był dla niego mentorem. Teraz ma w obwodzie ciągle połamanego Christensena albo Araujo bez głowy i mentalności
3
@HarveySpecter Może, tak czy siak oni wyciągają jakiś wioskowych głupków po 3 klasach podstawowych, a oni i tak są wypuszczani, bo nic im nie zrobią. Te wabiki działają tylko na takich przygłupów.
Przypomina mi to bardziej program rozrywkowy niż realną walkę z pedofilami. Przesłuchania ludzi, którzy nie potrafią złożyć logicznie 3 zdań i wędrują potem jako viral na tik-toku, bo są tak irracjonalnie głupi i nieprzystosowani do dorosłego życia
12
@BorzyKrzys Czy to słynne ECPU, które szczyci się tym, że łapią upośledzonych umysłowo ludzi, którzy i tak są wypuszczani po kilku godzinach na komendzie?
4
@tbas Który kur.. jest synem kogo
0
@Fog_W_1899 On ma poniżej 1,77
2
Gdybyście mogli wybrać piłkarza jednego co ma od 1,77 do maks 1,81cm i waży od 75 do 83 kg. I tego co prywatnie ma psa w domu, żonę i dziecko od 1 do maks dwóch. I ma od lat 18 do maks 27,5 i grał kiedykolwiek w lidze Hiszpańskiej i urodził się w marzec/kwiecień, to kogo byście wybrali do Barcelony jako transfer?
2
@Zoker Przeżył?