Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong Komentarza w życiu żadnego nie zgłosiłem, po tym jak napisałem komentarz, to spałem na kacu do 19.
Odpal se Taylor Swift Blank Space i potańcz z Kessim przy Reddsie malinowym i daj se luz
13
Komentarz usunięty
7
Mbapi co się położył, ogólnie to jest straszne jak oni się kładą wszyscy, nie mówię o Realu tylko ogólnie. Jest nastawienie współczesnych piłkarzy, żeby się kłaść po każdym kontakcie fizycznym.
Zero jakiegoś zaparcia, żeby użyć siły fizycznej, tylko padają jak rażeni prądem
8
Faktycznie widać różnicę, jak trzeba grać z kimś z Premier League. Tutaj na stojąco, takie kopanie jak w okręgówce. Do tego dochodzi, że w tej lidze 1/3 meczu to leżenie i dyskusje.
Obejrzałem wczoraj 30 minut Bournemouth vs Chelsea, ten mecz też był nudny, nic się nie działo, ale to jak oni zabiegani byli to przepaść
4
Co to za niziołek tam na napadzie w Celcie, przecież on gra jakby miał pampersa dla dorosłych. Ja bym był trener to bym go wołał do zmiany już
5
Co ten komentator tak sepleni, seplenisz to kasztany możesz zbierać na dworze, a nie mecze komentować
2
Przecież to czerwona dla Courtouisa
3
Karny powinien być na Alonso
4
Wierzę w Celtę Vigo, mimo, że w predykcjach dałem pewny Real, to nawet ja czasami się mylę i wierzę, że to ten przypadek
3
@FcPortoFan1999 @Sulimo no 80 baniek i bym rozważył, spadek jakości, ale poprawa finansów
6
Ile Real musiałby dopłacić, żeby wymienić Mbappe na Ferrana i czy rozważalibyście to?
2
@Roobo mało o mnie wiesz
https://zapodaj.net/images/5e75144be2a7a.jpg
6
Brakuje jaj w tym Lechu, nie mogą zrobić jakiejś serii zwycięstw, tylko męczą te remisy, Frederiksen to jest średni trener. Skorża to był trener, kiedyś było lepiej
1
Weź tą koronę Ishak strzelców króla, bo to aż wstyd, tyle grasz a nie masz
14
@clyde zapraszam do mnie
https://zapodaj.net/images/b13569e70818b.jpg
1
@Frimpong Ty się uja znasz na F1 się nie wypowiadaj
2
Czysto tsonda go wziął to w przepisach się mieści
1
Dobrze idzie Verstappen ale Tusondy bym nie skreślał, bo go goni dobrze, przy wymianie opon następnej będzie groźny
2
Idzie ku lepszemu przyjacielu @Frimpong
https://zapodaj.net/images/90ca859821aa9.jpg
2
@Martwy zatrudnię cię
6
Jakbym miał kibicować Realowi to bym w ogóle wolał nie kibicować, ja nie wiem jak można im kibicować, przecież to jest chore
1
jestem jaki jestem ale chociaż jestem
1
@FcPortoFan1999 Jak każdy postawi to będą gigantyczne kwoty z mojego pewniaka, nie ukrywajmy tego
5
@davidek1997 @Kessie wpłać co ukradłeś wczoraj i okej
1
Ważny komunikat!
Lech Poznań wygra mecz kurs 2,55
Real Madryt wygra mecz + Mbappe 2,5 celnego strzału, kurs 2,40
Jest to zakład typu pewniak, wszystkie oszczędności na pokład można spokojnie wykładać
4
Najgorsze jak zdaje sobie sprawę, że tylu ludzi czeka na mój kupon i ja wstaje ledwo przytomny i muszę go złożyć, bo wszyscy na mnie liczą
9
@AlvaroHanso Wiesz Panie Hanso, nie do do końca się zgadzam, bo uważam, że w realnym życiu zdobywam wystarczającą atencję. Ale po prostu lubię te popisy z @Kessie i innymi zjawiskami paranormalnymi.
Jest to coś innego niż to z czym mam doczynienia na codzień i lubię wejść tu i napisać swoje głupoty, które dla niektórych wydają się idiotyczne, ale dla innych są zabawne i mnie to cieszy, że ktoś uśmiechnął się, bo Lucek napisał swojego głupiego posta. Teraz znowu wchodzę i pisze swoje głupoty.
Możemy się nie zgadzać, możesz powiedzieć, że jestem frajerem, który istnieję tylko na LR, ale ja tu wchodzę dla czystej rozrywki i użytkowników, których po prostu lubię. A teraz wracam z fajnego melanżu i przed spaniem chciałem sie z wami pożegnać i to jest piękne, życie jest piękne
14
Ogólnie wam powiem, że LR to jest taka społeczność, że lubi sobie dogryźć, gorące dyskusje są codziennie, nawet nie wiadomo o co chodzi, bo ten ma sapy o to, a tamten o tamto. Ale ja was lubię ogólnie, bo wy jesteście dobre chłopaki i tam parę dziewczyn też dobre są
8
Wypiłem tyle alkoholu, że ledwo siedzę, ale wiem jedno, @Kessie nie dostaniesz premii i okej
6
Legia przegrała z Piastem 2:0 i okej