1

@Frimpong Komentarza w życiu żadnego nie zgłosiłem, po tym jak napisałem komentarz, to spałem na kacu do 19.

Odpal se Taylor Swift Blank Space i potańcz z Kessim przy Reddsie malinowym i daj se luz

13

Komentarz usunięty

7

Mbapi co się położył, ogólnie to jest straszne jak oni się kładą wszyscy, nie mówię o Realu tylko ogólnie. Jest nastawienie współczesnych piłkarzy, żeby się kłaść po każdym kontakcie fizycznym.

Zero jakiegoś zaparcia, żeby użyć siły fizycznej, tylko padają jak rażeni prądem

8

Faktycznie widać różnicę, jak trzeba grać z kimś z Premier League. Tutaj na stojąco, takie kopanie jak w okręgówce. Do tego dochodzi, że w tej lidze 1/3 meczu to leżenie i dyskusje.

Obejrzałem wczoraj 30 minut Bournemouth vs Chelsea, ten mecz też był nudny, nic się nie działo, ale to jak oni zabiegani byli to przepaść

4

Co to za niziołek tam na napadzie w Celcie, przecież on gra jakby miał pampersa dla dorosłych. Ja bym był trener to bym go wołał do zmiany już

5

Co ten komentator tak sepleni, seplenisz to kasztany możesz zbierać na dworze, a nie mecze komentować

2

Przecież to czerwona dla Courtouisa

3

Karny powinien być na Alonso

4

Wierzę w Celtę Vigo, mimo, że w predykcjach dałem pewny Real, to nawet ja czasami się mylę i wierzę, że to ten przypadek

3

@FcPortoFan1999 @Sulimo no 80 baniek i bym rozważył, spadek jakości, ale poprawa finansów

6

Ile Real musiałby dopłacić, żeby wymienić Mbappe na Ferrana i czy rozważalibyście to?

2

6

Brakuje jaj w tym Lechu, nie mogą zrobić jakiejś serii zwycięstw, tylko męczą te remisy, Frederiksen to jest średni trener. Skorża to był trener, kiedyś było lepiej

1

Weź tą koronę Ishak strzelców króla, bo to aż wstyd, tyle grasz a nie masz

14

1

@Frimpong Ty się uja znasz na F1 się nie wypowiadaj

2

Czysto tsonda go wziął to w przepisach się mieści

1

Dobrze idzie Verstappen ale Tusondy bym nie skreślał, bo go goni dobrze, przy wymianie opon następnej będzie groźny

2

2

@Martwy zatrudnię cię

6

Jakbym miał kibicować Realowi to bym w ogóle wolał nie kibicować, ja nie wiem jak można im kibicować, przecież to jest chore

1

jestem jaki jestem ale chociaż jestem

1

@FcPortoFan1999 Jak każdy postawi to będą gigantyczne kwoty z mojego pewniaka, nie ukrywajmy tego

5

@davidek1997 @Kessie wpłać co ukradłeś wczoraj i okej

1

Ważny komunikat!

Lech Poznań wygra mecz kurs 2,55
Real Madryt wygra mecz + Mbappe 2,5 celnego strzału, kurs 2,40

Jest to zakład typu pewniak, wszystkie oszczędności na pokład można spokojnie wykładać

4

Najgorsze jak zdaje sobie sprawę, że tylu ludzi czeka na mój kupon i ja wstaje ledwo przytomny i muszę go złożyć, bo wszyscy na mnie liczą

9

@AlvaroHanso Wiesz Panie Hanso, nie do do końca się zgadzam, bo uważam, że w realnym życiu zdobywam wystarczającą atencję. Ale po prostu lubię te popisy z @Kessie i innymi zjawiskami paranormalnymi.

Jest to coś innego niż to z czym mam doczynienia na codzień i lubię wejść tu i napisać swoje głupoty, które dla niektórych wydają się idiotyczne, ale dla innych są zabawne i mnie to cieszy, że ktoś uśmiechnął się, bo Lucek napisał swojego głupiego posta. Teraz znowu wchodzę i pisze swoje głupoty.

Możemy się nie zgadzać, możesz powiedzieć, że jestem frajerem, który istnieję tylko na LR, ale ja tu wchodzę dla czystej rozrywki i użytkowników, których po prostu lubię. A teraz wracam z fajnego melanżu i przed spaniem chciałem sie z wami pożegnać i to jest piękne, życie jest piękne

14

Ogólnie wam powiem, że LR to jest taka społeczność, że lubi sobie dogryźć, gorące dyskusje są codziennie, nawet nie wiadomo o co chodzi, bo ten ma sapy o to, a tamten o tamto. Ale ja was lubię ogólnie, bo wy jesteście dobre chłopaki i tam parę dziewczyn też dobre są

8

Wypiłem tyle alkoholu, że ledwo siedzę, ale wiem jedno, @Kessie nie dostaniesz premii i okej

6

Legia przegrała z Piastem 2:0 i okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?