6

@Herato Bóg cię opuścił?

3

@macio_944 Bede pisał ale to muszę powoli bo jak za dużo tak se myślę życiowo to mnie głowa boli i se wtedy pije wiencej i wiencej i se idę spac wtedy i już nie moge se pisać bo spie

6

Też wam powiem, że życie to jest takie proste ono wcale nie jest ale czasami nie jest złe, bo chwilę są różne w tym życiu.

Też jeden ma lepsiej drugi ma gorzej ale to też w głowie se czeba poukładać. Bo jak se poukladasz to tam głowa lekka bardziej i to będzie lepsiej się tobie żyło i dobrze będzie. To się nie przejmuj jak tera masz gorzej bo se ułożysz tam i bedziesz miał lepisiej

2

Jakbyście mogli wybrać, to co byście wybrali?

8

@Bolton To jest syn @Kessie i @Comentateiro

29

Nie wiem czy też tak macie, ale jak widzę morde De La Fuente w artykule to od razu mnie wkurw.. bierze

8

@gumaz idioto, imbecylu, przygłupie a do tego drugiego dziadu albo próchno

4

@Faro Nie jesteśmy aż tak tolerancyjni

18

Fani innych drużyn na fcbara.com, LR=Jedność
https://zapodaj.net/images/282dc0526b660.png

36

@BORO_12 Duży silny murzyn to jest podstawa, ja to zawsze powtarzam

13

No baby se tam kopią tą piłkę ja wiem o co chodzi, ale żeby artykuł o tym robić to bez sensu

38

Plany Barcelony na lato:
- Lewonożny środkowy obrońca, boczny obrońca, topowy napastnik

Budżet Barcelony na lato:
- 50 euro, nagie zdjęcia Deco, Spotify premium

8

@marcin62 To trollik zwykły, wystarczy wejść w jego komentarze i zobaczyć, co on tam smaruje

6

Przyjaciół poznaje się w biedzie @macio_944 pożyczy 100 złotych na kupon

11

Córka El Jarka, następczyni tronu na RealMadryt.pl https://streamable.com/otiwpq

8

W końcu powiew starej LR i w gorących wojna Ambasada Argentyny vs ZPA (Zjednoczeni przeciwko Ambasadzie)

1

@Danny Gaucho Where is mój stary?

12

@Kgorecki2500 Tenis jest przereklamowany

7

@blakkudium Pierwszy rok najgorszy, następne 33 lata szybko zlecą

20

Gdzie info o zwolnieniu Flicka?

9

Nie będę kłamał, nie jestem trzeźwy

3

@mekston Płacisz chłopie z góry tak jak było ustalone za dwa dni robocze, albo auta nie zobaczysz więcej. To nie jest przedszkole, żebym jak się z tobą przekrzykiwał teraz

19

Mieliście chamy złoty róg...
@Vurt jak się w ogóle mieszka teraz w drugim domu?
https://zapodaj.net/images/8aee9c4260cc7.jpg

7

Czy można już powiedzieć, że Manchester United to najlepsza drużyna roku 2025, czy jeszcze za wcześnie?

0

Pierwsze Fut champions już za mną i moją drużyną Choroszcz Town. 7 wygranych, 8 porażek, czyli średnio, czyli zajebiście.

Przynajmniej te strzały osłabili, bramkarze już coś bronią, ale dalej ta gra jest obrzydliwa, tylko teraz trochę mniej. Mecze polegają na tym, że ty się kręcisz jak gówno jednym zawodnikiem aż wyjdziesz sam na sam albo drugi wariant klepiesz trzy dni tą piłkę aż wyjdziesz sam na sam, aż obrona się wyleje.

Robert Lewandowski w tym świecie jest 5x razy gorszy od jakiś śmiesznych piłkarek, bo one są szybkie i się dobrze kręcą, a Lewandowski nie jest szybki i się słabo kręci. Można oczywiście czasami fajnie pograć piłką, zrobić kombinacyjną akcje i strzelić gola. Tylko licz się z tym, że 3 minuty później Claudia Pina minie sama twoją całą drużynę i strzeli gola, nie wiesz kto to kur.. jest Claudia Pina? Nie przejmuj się, ja też nie wiem, tak wygląda EA FC 26

1

@Filipem No ale do tego dochodziła sportowa sylwetka i wypracowana siła, taki Neymar to był patyczak, Messi 1,70 wzrostu, ale fizycznie był dosyć silny

1

@Filipem Akurat Messi był dosyć silny fizycznie, nie dawał się w prime nigdy łatwo przewrócić, nawet jak był kopany, twardo stał na nogach

1

@mally2009 Nie, za dziwne i trudne ma nazwisko, żeby być gwiazdą

26

Nowy komiks od studia "Lucianos Studio" o nazwie "Wulkanizacja", to dzieło zachowane w uniwersum serialu "Chłopaki z Sosnowca".

Część 2 "Niespodziewana wizyta"
Była kobieta @Bocheno1 odwiedza go w warsztacie z niespodzianką. Przeszkadza ona wulkanizatorom w wymianie opon u @mekston

https://zapodaj.net/images/eadf8ae48dc4a.png

7

@RosjaninBut Na tym etapie porażka bez konsekwencji, wystarczy sobie przypomnieć, że PSG w poprzednim sezonie miało problem, żeby wejść do top 24, a Enrique był wtedy wuefistą, co mu się trafiło złote trio MSN a tak to był cieciem ogólnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?