3

@Herato Nie, sztuczny twór żeby się federacja mogła nachapać pieniędzy, zero emocji. Kluby zarobią, ale zawodnicy w nowym sezonie będą wyczerpani i się pewnie posypią kontuzje, dlatego ja się cieszę, że nie bierzemy w tym udziału

18

@Comentateiro Dzięki za płytkę, kozak film, miałeś rację, dużo lepsze od tych filmów bez duszy na internecie
https://zapodaj.net/images/ffa323e5349f3.jpg

8

@VegetaPolska Ale Soutghate to dokładnie jest Santos 2.0 xd, grał takie gówno z jedną z najlepszych reprezentacji na świecie, że oczy krwawiły. Jak on z takim potencjałem ludzkim tak się kopał po czole, to boję się myśleć, co by było z Polską

0

@VegetaPolska Jak ci chodzi o ten artykuł sprzed dwóch godzin od "Weszło", to przecież on tam nic takiego nie powiedział xd

16

@July_6_BcN Twojego pradziadka i Comentateiro połączyło kiedyś piękne uczucie, możesz przeżyć teraz sama coś takiego, musisz tylko wybrać pomiędzy analfabetom, złodziejem, nielegalnym imigrantem a 40 letnim alimenciarzem z kilkoma chorobami wenerycznymi

54

@Bocheno1 @Kessie @Comentateiro

Co mogę powiedzieć, jak trwoga to Lucka, Comentateiro dostanie pełną sumę 20 zł, bo są to artykuły pierwszej potrzeby. A ty Bochenek i Kessie macie po 10zł na łebka i rywalizujcie dalej
https://zapodaj.net/plik-LJZ63ACSrA

4

@Transu96 Zajebiście wymyśliłeś, ja 5 minut stoję i czytam w zapętleniu ten post z wrażenia

2

@Frimpong Specjalnie urlop brał w pracy, żeby to ogarnąć

2

@BezglutenowyPedri Przy dzisiejszych cenach to 60 mln za Nico to jest promocja, Mudryk co dwa razy piłkę kopnął prosto kosztował 70 milionów z ligi Ukraińskiej, Za Nico koło 90 milionów mogło się zakręcić spokojnie gdyby nie klauzula

3

W sumie Williams robi to czego można się było spodziewać rok temu, czyli zgodził się zostać jeszcze sezon, pograć w europejskich pucharach i teraz chce wejść poziom wyżej.

A Bilbao się nie dziwię, że robią co się da, żeby go zatrzymać, oni są tak naprawdę niewolnikami swojej filozofii grania Baskami i przez to nigdy nie wejdą na poziom choćby Atletico, które może sobie wziąć takiego Alvareza i gra gitara. A Athletic gra jakimiś Andrzejkami, co grają tylko dlatego, że są Baskami...

3

@Pedri16Future Jak zabraknie to dołożymy, nie bój się

6

@Criss18Barca Kto ma wiedzieć ten wie xd

7

@Faro Nie wiem czemu tak źle mu życzysz, niech pojedzie potrenować, podawać piłki Wojtkowi oraz Garcii

1

@gumaz Zabieraj tą szmatę z mojej LR

1

@jedrek7000 Bez jaj xd

1

@WiernyKatalonii Pewnie nie twoja

4

@macio_944 @Kessie też tak mówił jak zaczął tańczyć po Reddsie Malinowym na środku zakładu

5

@JBgomeS W mordę daj mu

1

@Zbyszard Ile Lisek ma Złotych Piłek? No właśnie

4

@Zbyszard Valdes

21

@Comentateiro Miał wykupić leki na alzheimera, które dostał na receptę, ale dokonał logistycznego ruchu kupując tańszy zamiennik i dzięki tej operacji odblokował fundusze na inne niezbędne produkty
https://zapodaj.net/images/bc05686448855.jpg

13

@Lionel_Messi10 Jak ktoś da 60 za tego Araujo to go sam tam zawiozę

27

Zawsze mnie wkur.. te podawanie pensji, że raz jest brutto raz jest netto i się w głowie pierdzieli kto ile tak naprawdę zarabia. Mogliby podawać pajace jeden z drugim tylko netto, u mnie w zakładzie nie ma żadnego brutto

3

@Sysia11 Oby Garcia zrównał się poziomem gry z twoją urodą

44

@Lionel_Messi10 No to zajebiście jak sam zapłaci, 60 mln zaoszczędzimy, dobrze, że se chłopak odłożył

1

@Kozinho. Te dresy wyszły na cipki konkretne, siedzą i boją się wyjść do niego, sami zaczęli go wyzywać a potem kupa w gaciach i siedzą nogami próbują kopać xd

12

@Kessie Kto z Kessim zadziera ten roweru rano nie ma

14

@FabianekMrozek Ty Fabian jak coś napiszesz to ja nie wiem czy ty jesteś pijany czy taki na trzeźwo jesteś dziwny

7

@dariooo Patrzysz na wydatki City i już wiesz, że Everton dostanie -10 punktów za łamanie finansowego fair play

9

@ViscaelBarca2007 No ale on ci zawali mecz i nawet tego nie przyzna tylko będzie palił głupa, do tego jego idiotyczna maniera, że teraz przy każdej akcji podnosi rękę w górę sygnalizując spalonego, przecież to farsa jakaś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?