Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mój ulubiony zawodnik. Najwieksze serce do walki od czasów Puyola. Prawdziwy kapitan
1
@SeWo77 naturalnie. Nie lakcewarzyc ale znać swoją wartosc
0
@Jonyx Rafał tam zabiega ich obrone sam
0
@Messibestplayerintheworld i tylko to mnie martwi bo w formie od powrotu Rafała. Uwielbiam tego zawodnika
2
Z tak słabym realem chyba nie przegramy co?
0
@Arden @Jakchcesz ma za sobą armie bezmyślnych psychopataów wiec jest grozniejszy niż my tutaj wszyscy.
Najlepszym rozwiązaniem jest żeby ojciec wysłał go na taką misje bo jest duza szansa że nie wróci :)
0
@escarabajo albo jak Legia wali trójke swojaków :)
0
@escarabajo no to juz chyba tylko lepszy debiut to strzelić gola Legi w debiucie w Lechu Poznań :D
#Marchwiński
0
@tbas jesli nie widzisz ego to masz jakąś zakłamaną rzeczywistość. Uwielbiam Yamala za to jak gra ale cała otoczka moze wzbudzac wątpluwosci czy bedzie potrafił przez dlugie lata skupiac sie na druzynie i piłce. Smiem wątpić. Raczej bedzie sie bawić jak Neymar
1
@tbas gra dobrze ale wole zawodnikow jak Busi ktory przemawia na boisku. Yamal to typ z ego jak Ronaldo wiec ma prawo mi sie to nie podobac?
2
@tbas niby przez to nie przegralismy ale Yamal zamiast ǰęczec jak męczennik w internecie niech sie zajmie grą. Pilkarz genialny ale mnie takie kozaczenie w social mediach strasznie irytuje. I wydaje mi sie że rozum z wiekiem tutaj nie wyrosnie
0
U buka Barca zdecydowanym faworytem
1
@Unbe wiedziałem że ter stegen musi gdzies dorabiac na boku skoro ma ttle kontuzji. Okazalo sie że też chleje. Pewnie przez.fale hejtu na la Rambli
0
@FCB24 a nie wiem nie sluchem jego wywodów ,,eksperta".
Ale to co robi Garcia w bramce jest imponujące. Nie spodziewałem sie takiej ekspolzji talentu w Bramce Barcelony. Zawsze mielismy problem z pozycją bramkarza
1
,,L’Esportiu wylicza, że zespół Hansiego Flicka notuje serię pięciu zwycięstw bez straty gola, czego Barcelona nie osiągnęła od 2020 roku"
Tak sie zdarza jak w bramce znajduje sie bramkarz przez duże B
Najlepszy transfer ostatniej dekady
0
@Pustelnik warto mieć go w składzie jako zmiennika dla Rafała. Kwota nie jest duza jak na obecne realia
1
@Who_you_mam wyżera resztki z pod stołu
1
@novy1899 przedewszystkim to nie mają sensu takie zestawienia ,,swierzaków" z legendami ktore graly na najwzyszym poziomie przez dekade lub wiecej
0
@Messibestplayerintheworld tak wiem ale nie zmienia faktu ze byla by najlepsza :)
0
@novy1899 on chyba mówił o fryzurach :)
1
Najlepsza to by byla dogrywka :)
0
@Seneka raz na wozie raz pod wozem ale emocje nieporownywalne
1
@esem91 jutro moze być skuteczny :) byle w finale nie byli
0
@Seneka klasyk to zawsze najlepsza opcja.
1
@RanDiFCB prawie w sam srodek bramki. Bramka na konto oblaka ale trzeba przyznac że przypier... jak Roberto Carlos
1
@MagdJanko no jest ale porownanie że Atletico gra jak wczoraj Atlethic jest nietrafne
0
@Katalończyk 99 nikt raczej nie bedzie zdziwiony chyba że sozonowcy :)
0
@reloaded ładna bramka aż sie przypomniał Roberto Carlos. Też takie bomby walił. Druga strona medalu że Oblak to powinien wyciagnąc bo precyzji to tu nie było
0
@DAM1ANOo oblak zawsze z realem jakies babole wpuszcza. Pewnie przelew jakis dostaje od pereza
1
@RanDiFCB w jakie q... okno :D :D
Chyba w Twoje oko