Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra jest Fiabema. Jesteśmy uratowani.
0
@adi7adi8 na dwie żółte to ten sam pilkarz faulował na 2 pomarańczowe a nie dostał nawet żółtej
1
@fart lepiej grali 11 na 11 niestety
0
@Hosh no to on wywalczył czerwo :)
0
Od tego portugkaczyka na obronie to ja bym gral lepiej. W defensywie to jest placek niemożliwy
0
@michal26 teraz bedą leżeć po 10 minut...
1
@LeszekFCB szybko trzeba strzelić gola to narobią w gacie
0
@michal26 no już w 1 polowie powinna byc wiec by grali w 9
0
Jprd sędzia daje tlen. Dojechać ich :D
0
@Piotrek1993 ten paralita to hatricka swojaków prędzej zrobi
1
Thordarson fajnie grał i trzymał poziom to wpuścił Oume na 2 połowę. Zupełnie nie rozumiem takiego posunięcia. Teraz gramy w 10
2
@Bocheno1 mam nadzieje że jestescie przynajmniej w separacji. Ja już bym był po rozwodzie
1
@Bocheno1 nie. Gra. Jest tym w niebieskim
2
@Comentateiro spokojnie teraz sie zgrają z Palmą i bedzie liderem a po sezonie odejdzie z wypożyczenia bo nie będą tyle kasy wykladac i wezmą nastepnych 2 na wypozycznie. Plus sprzedamy Joela, Kozubala i Mrozka i wtedy to juz na bank sie uda awansować
1
@Frimpong niech tylko wejdzie Fiabema i Ouma i robimy ich na miękko
0
@adamek20151 pewnie tak ale byly chociaż emocje a tak to juz mozna sie rozejść. Jednak w przekroju całego 2 meczu to nie wygląda to aż tak żle jak wynik
0
@KacperVEB przeciez w Lechu skrzydła lewe i prawe to kontuzje. Ali, Walemark, Hakans tam jest jakość. Bengston jest nowy i dzisiaj gra fatalnie. Dziwne bo ostanie 3 mecze grał bardzo dobrze
2
Szkoda tego karnego z du...
0
@FcPortoFan1999 mateusz by go szybko skończył i L4
0
Ależ ten Palma to jest świetny grajek. Szkoda że gra ostatni sezon :)
1
@michal26 boją sie potężnego Lecha
0
@FcPortoFan1999 najlepiej Gamrot
1
Ten jelen z gwizdkiem ma kartki jakies? Przecież to jest jakis żart
0
@Azi dobre 20 minut na ciężkim terenie.
1
@JohnKennedy kość łonowa naturalnie
1
Brawo Bartek. Kapitalne obrony
0
@Luciano99 Joel to najlepszy boczny obrońca w lidze. Gumny to szklanka. Zaraz pewnie caly sezon na trybunach. Szkoda
0
@Hosh jaka to jest szklanka to nie mam pytań
1
Jprd Gumny juz połamany...
0
W drugi róg wal...