0

Dobra jest Fiabema. Jesteśmy uratowani.

0

@adi7adi8 na dwie żółte to ten sam pilkarz faulował na 2 pomarańczowe a nie dostał nawet żółtej

1

@fart lepiej grali 11 na 11 niestety

0

@Hosh no to on wywalczył czerwo :)

0

Od tego portugkaczyka na obronie to ja bym gral lepiej. W defensywie to jest placek niemożliwy

0

@michal26 teraz bedą leżeć po 10 minut...

1

@LeszekFCB szybko trzeba strzelić gola to narobią w gacie

0

@michal26 no już w 1 polowie powinna byc wiec by grali w 9

0

Jprd sędzia daje tlen. Dojechać ich :D

0

@Piotrek1993 ten paralita to hatricka swojaków prędzej zrobi

1

Thordarson fajnie grał i trzymał poziom to wpuścił Oume na 2 połowę. Zupełnie nie rozumiem takiego posunięcia. Teraz gramy w 10

2

@Bocheno1 mam nadzieje że jestescie przynajmniej w separacji. Ja już bym był po rozwodzie

1

@Bocheno1 nie. Gra. Jest tym w niebieskim

2

@Comentateiro spokojnie teraz sie zgrają z Palmą i bedzie liderem a po sezonie odejdzie z wypożyczenia bo nie będą tyle kasy wykladac i wezmą nastepnych 2 na wypozycznie. Plus sprzedamy Joela, Kozubala i Mrozka i wtedy to juz na bank sie uda awansować

1

@Frimpong niech tylko wejdzie Fiabema i Ouma i robimy ich na miękko

0

@adamek20151 pewnie tak ale byly chociaż emocje a tak to juz mozna sie rozejść. Jednak w przekroju całego 2 meczu to nie wygląda to aż tak żle jak wynik

0

@KacperVEB przeciez w Lechu skrzydła lewe i prawe to kontuzje. Ali, Walemark, Hakans tam jest jakość. Bengston jest nowy i dzisiaj gra fatalnie. Dziwne bo ostanie 3 mecze grał bardzo dobrze

2

Szkoda tego karnego z du...

0

@FcPortoFan1999 mateusz by go szybko skończył i L4

0

Ależ ten Palma to jest świetny grajek. Szkoda że gra ostatni sezon :)

1

@michal26 boją sie potężnego Lecha

0

@FcPortoFan1999 najlepiej Gamrot

1

Ten jelen z gwizdkiem ma kartki jakies? Przecież to jest jakis żart

0

@Azi dobre 20 minut na ciężkim terenie.

1

@JohnKennedy kość łonowa naturalnie

1

Brawo Bartek. Kapitalne obrony

0

@Luciano99 Joel to najlepszy boczny obrońca w lidze. Gumny to szklanka. Zaraz pewnie caly sezon na trybunach. Szkoda

0

@Hosh jaka to jest szklanka to nie mam pytań

1

Jprd Gumny juz połamany...

0

W drugi róg wal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?