1

@JohnKennedy nie mozna stwierdzić jednoznacznie bo był to proces. Chyba że chodzi Ci o to kiedy ktos tak go nazwał

0

@gumaz pierogi i pierogi :)

1

@Comentateiro no ciezko sie nie zgodzić z Tobą. Mam nadzieję że cud sie wydarzy jednak

0

@Pnog37 a to ja widziałem że trafili na Partizan. Larnaka tez nie jest łatwa. Lech ma jednak gorzej

0

@Kinginiesta tylko LM mnie zadowoli

0

@Pnog37 Legia wylosowala Partizana :) to nie jest łatwy rywal

0

@Pnog37 dokladnie. Ja z ligi konferencji bede bardzo niezadowolony. Zniesmaczony wręcz. Tylko LM!! I mecz z Barceloną mnie interesuje :)

1

@fart no sie kurde trafiły przeszkody :) nie mogli wylosować jakiś łaków? Również powodzenia ale beda ciężary

0

@michal26 obawiam sie że dla takiego osobnika to by nie bylą depresja tylko że dziecial był po prostu słaby

1

@fart a to dzieki jednak za poprawkę bo tam niżej widze juz ktos usunal błędny wpis. Partizan znaczy sie. Ciężki rywal. Niżej byli łatwi :D :D

1

@michal26 to są ludzie nieokrzesani i niewykrztałceni. Powinni na własnej skórze poczuć czym jest depresja to by otrzeźwieli

0

@LionelKessie Aston Martin najlepiej wyglada w garażu :)

1

@fart a Legia i Rakow? Na razie zatrzymałem sie nad Lechem :D


Edit: A dobra juz widze 2 posty niżej :)

0

@Pnog37 Zvezda oczywiscie silna bardzo dlatego mówię że w następnej ewentualnej przeszkodzie juz bedzie łatwiej

1

@DonCarletto 40/60 czy mniej dajesz? Moze nas zlekceważą :) albo przydałaby sie czerwona kartka jak w ich poprzednim pojedynku :D mecz w Poznaniu bedzie kluczowy. Trzeba by to wygrac

1

@FiscaelBarca no raczej szanse są małe ale jak kiedys udalo sie z Juve czy City to czemu nie z Serbami :) boisko zweryfikuje

0

@Azi no takich śmieszków to ja szanuje :)

3

Fajny gol Gaviego na 0:3. W stylu Leo podcinka :)

2

Jak oceniacie losowanie Lecha? Paradoksalnie trafiło sie chyba najłatwiejsza przeszkoda. Gdyby tylko udalo sie przejść Zvezde. Są szanse na awans?

@FcPortoFan1999 @Comentateiro @Sulimo @Kinginiesta @blakkudium i reszta zainteresowanych

1

@Who_you_mam uwielbiam Rycha :) jestem z Poznania

3

@Comentateiro nie bo nikt go nie lubi i mu nie podają.


Pozatym gruby zawsze stoi na bramce. Złota zasada

2

@clyde bo Ryszard to jest Pan hip hop. Mam czarny wrzesień nawet z autografem ale nie sprzedam nawet za 2 koła ;) kolekcjonuje vinyle i płyty i już mam piekne 1,5 ściany w salonie

2

@Who_you_mam ja tez chce zeby odpowiedział :D bedzie to jakiś gniot ale warto czekac na odpowiedź Eripe.

Co do Tomba to jego juz zjadl Enson i to srogo

A beef poznaniaków sie nie wydarzy bo to dla Palucha nieopłacalne. Pozatym lirycznie i na czyste skille z Rychem to nie ma po prostu żadnych szans

0

@Hshdhrhdh Lech! Areczka! Cracovia! ;)

0

@Who_you_mam bo dojadał po gustawie. Ten beef nie ma sensu. Eripe go zjada a bedoes jest kiepskim śpiewakiem bo na pewno nie raperem. Tomb to raczej prześmiewczo napisał że moze napisac wersy bo wie że on ich sam nie pisze tylko pisal je białas. A jesli wezmie w tym udział to sam na siebie kreci bata. Jednak fajnie ze cos sie dzieje. Eripe zje łakow :)

1

@Who_you_mam hehe no dobry punch. Ten też jest wyśmienity:

Nie lubisz być gruby? Mam dla Ciebie git radę
Taki jesteś fighter? To weź może zbij wagę :D :D

1

@Hshdhrhdh Arka Gdynia!!!

0

@Who_you_mam jak ktos pisze wersy do beefu to co to jedt blef a nie beef i z całym szacunkiem do Tomba to Eripe by go zjadl, przeżuł i wypluł. Myślę że tylko PiH ma równie blyskotilwe wersy i metafory. No i wersy napisane nawet przez Tomba to trzeba umieć nawinąć.


Mnie śmieszy bardzo ten bansujacy grubas na ,,teledysku" do dissa Eripe :D

2

@Who_you_mam nie no to jest gra do jednej bramki. Szczerze to lepiej dla Bedoesa milczeć bo Erpie specjalnie wypuścił ,,lekki" kawałek i czeka na odpowiedź z już stworzoną bombą atomową.


Co do beefu Rycha z tede to moim zdaniem Ryszard pozamiatał. Co do Pariasów to bardziej smucił bo nie powinien sie wydarzyc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?