Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnKennedy nie mozna stwierdzić jednoznacznie bo był to proces. Chyba że chodzi Ci o to kiedy ktos tak go nazwał
0
@gumaz pierogi i pierogi :)
1
@Comentateiro no ciezko sie nie zgodzić z Tobą. Mam nadzieję że cud sie wydarzy jednak
0
@Pnog37 a to ja widziałem że trafili na Partizan. Larnaka tez nie jest łatwa. Lech ma jednak gorzej
0
@Kinginiesta tylko LM mnie zadowoli
0
@Pnog37 Legia wylosowala Partizana :) to nie jest łatwy rywal
0
@Pnog37 dokladnie. Ja z ligi konferencji bede bardzo niezadowolony. Zniesmaczony wręcz. Tylko LM!! I mecz z Barceloną mnie interesuje :)
1
@fart no sie kurde trafiły przeszkody :) nie mogli wylosować jakiś łaków? Również powodzenia ale beda ciężary
0
@michal26 obawiam sie że dla takiego osobnika to by nie bylą depresja tylko że dziecial był po prostu słaby
1
@fart a to dzieki jednak za poprawkę bo tam niżej widze juz ktos usunal błędny wpis. Partizan znaczy sie. Ciężki rywal. Niżej byli łatwi :D :D
1
@michal26 to są ludzie nieokrzesani i niewykrztałceni. Powinni na własnej skórze poczuć czym jest depresja to by otrzeźwieli
0
@LionelKessie Aston Martin najlepiej wyglada w garażu :)
1
@fart a Legia i Rakow? Na razie zatrzymałem sie nad Lechem :D
Edit: A dobra juz widze 2 posty niżej :)
0
@Pnog37 Zvezda oczywiscie silna bardzo dlatego mówię że w następnej ewentualnej przeszkodzie juz bedzie łatwiej
1
@DonCarletto 40/60 czy mniej dajesz? Moze nas zlekceważą :) albo przydałaby sie czerwona kartka jak w ich poprzednim pojedynku :D mecz w Poznaniu bedzie kluczowy. Trzeba by to wygrac
1
@FiscaelBarca no raczej szanse są małe ale jak kiedys udalo sie z Juve czy City to czemu nie z Serbami :) boisko zweryfikuje
0
@Azi no takich śmieszków to ja szanuje :)
3
Fajny gol Gaviego na 0:3. W stylu Leo podcinka :)
2
Jak oceniacie losowanie Lecha? Paradoksalnie trafiło sie chyba najłatwiejsza przeszkoda. Gdyby tylko udalo sie przejść Zvezde. Są szanse na awans?
@FcPortoFan1999 @Comentateiro @Sulimo @Kinginiesta @blakkudium i reszta zainteresowanych
1
@Who_you_mam uwielbiam Rycha :) jestem z Poznania
3
@Comentateiro nie bo nikt go nie lubi i mu nie podają.
Pozatym gruby zawsze stoi na bramce. Złota zasada
2
@clyde bo Ryszard to jest Pan hip hop. Mam czarny wrzesień nawet z autografem ale nie sprzedam nawet za 2 koła ;) kolekcjonuje vinyle i płyty i już mam piekne 1,5 ściany w salonie
2
@Who_you_mam ja tez chce zeby odpowiedział :D bedzie to jakiś gniot ale warto czekac na odpowiedź Eripe.
Co do Tomba to jego juz zjadl Enson i to srogo
A beef poznaniaków sie nie wydarzy bo to dla Palucha nieopłacalne. Pozatym lirycznie i na czyste skille z Rychem to nie ma po prostu żadnych szans
0
@Hshdhrhdh Lech! Areczka! Cracovia! ;)
0
@Who_you_mam bo dojadał po gustawie. Ten beef nie ma sensu. Eripe go zjada a bedoes jest kiepskim śpiewakiem bo na pewno nie raperem. Tomb to raczej prześmiewczo napisał że moze napisac wersy bo wie że on ich sam nie pisze tylko pisal je białas. A jesli wezmie w tym udział to sam na siebie kreci bata. Jednak fajnie ze cos sie dzieje. Eripe zje łakow :)
1
@Who_you_mam hehe no dobry punch. Ten też jest wyśmienity:
Nie lubisz być gruby? Mam dla Ciebie git radę
Taki jesteś fighter? To weź może zbij wagę :D :D
1
@Hshdhrhdh Arka Gdynia!!!
0
@Who_you_mam jak ktos pisze wersy do beefu to co to jedt blef a nie beef i z całym szacunkiem do Tomba to Eripe by go zjadl, przeżuł i wypluł. Myślę że tylko PiH ma równie blyskotilwe wersy i metafory. No i wersy napisane nawet przez Tomba to trzeba umieć nawinąć.
Mnie śmieszy bardzo ten bansujacy grubas na ,,teledysku" do dissa Eripe :D
2
@fcbarcafan19 u mnie tez :)
https://zapodaj.net/plik-Gy88uxzyG1
https://zapodaj.net/plik-B9w8PQmPkA
2
@Who_you_mam nie no to jest gra do jednej bramki. Szczerze to lepiej dla Bedoesa milczeć bo Erpie specjalnie wypuścił ,,lekki" kawałek i czeka na odpowiedź z już stworzoną bombą atomową.
Co do beefu Rycha z tede to moim zdaniem Ryszard pozamiatał. Co do Pariasów to bardziej smucił bo nie powinien sie wydarzyc :)