Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo turaj ludzie pisali ze Ouma to bedzie najlepszy w lidze :D a gość przez 1 mecz mial juz chyba 10 strat gdzie wychodzą 1 na 1
0
@FcPortoFan1999 Mrozka? Obronił fuks to mial gurgul
1
Moutinho za Gurgula niech sie ogrywa przed Zvezdą. Gurgul odpie... kryminał ostatnio masakryczny. Szkoda zeby odpaść przez takie głupie bledy z walki o LM
0
Eh Ishak. I najlepszym sie zdarza
1
@Kinginiesta 5 minuta juz 2 straty takie miał...
A no i na marginesie to on nie ma konkurencji bo wszyscy na jego pozycji są kontuzjowani :)
0
@FcPortoFan1999 uwierz to sie nie wydarzy. On jest slaby jak sik pająka
0
@Kinginiesta ja czekam na debiut tego niby kozaka z Hondurasu. Ten ouma mial ostatnio parę głupich strat które mi sie bardzo niepodobaly. Widać że umiejętności ma większe niż nasza liga ale musi ogarnąć te podania dziwne
2
@BORO_12 ale ja go wcale nie bronie. Ostatnio stracił mój caly szacunek. Druga strona medalu że pod rządami laporty kazdy zawodnik którego chca sprzedać jest atakowany medialnie. Mi sie to nie podoba. A legend klubu tez traktowac nie potrafią z szacunkiem co juz mnie wręcz wkur...
0
@Rifek nie :D te medialne przepychanki między Markiem a klubem. Jak dzieci w piaskownicy
0
@FcPortoFan1999 ja nie wiem jak oni mogli kupić takiego nieudacznika. Przecież to sie w głowie nie mieści. Nawet Ba Loua mial parę udanych akcji a ten typ ani jednego słownie zero...
1
@Lanosss to powinien byc film promujący naszą piękną ligę:D
0
@BORO_12 żenujace to jest
3
@Hadziuk jakby Messi gral bez nogi to by był lepszy od Ronaldo ale w drugą stronę to nie zadziała
2
@V e B 96 dzisiaj Lech gra za 24 minuty a nie jutro :)
0
@FcPortoFan1999 Gurgula to ja lubie i szanuje. Młody jest czasem zrobi babola ale obok Fiabemu ktory nie mial nawet 1 dobrego zagrania bym go nie ustawiał. Teraz jeszcze wiecej liczę na Lecha bo zamykają mi 4 kupony. Co źle zwiastuje bo zazwyczaj jak tak jest to oczywiście przegrywają
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 strzeżonego Pan Bóg strzeże. Zniszczyć, zdeptać, stłamsić. Dziś ma ten nowy z Hondurasu zadebiutować. Nie znam kompletnie gościa a kreują go na największą gwiazdę. Jestem ciekaw
0
@Hshdhrhdh typowanie polskiej ligi ma tylko sens 1X2 bo wynik to trafiać to jak w totolotka. Tu moze sie absolutnie wydarzyć wszystko. Milionerem by byl kto obstawiłby wynik Lecha np w 1 kolejce
0
@FcPortoFan1999 najważniejsze żeby wynik Lecha Ci nie siadł bo będziesz przeklęty :D
0
@Hshdhrhdh brawo portowcy. Nie żebym z nimi sympatyzował ale zamykają 3 kupony :D
3
@daniel32778 Perez go zgasi jak peta haha
0
@DonCarletto ja codziennie o 4 rano biegam i ćwiczenia siłowe 4 razy w tygodniu i ten piątek to jest taki moment kulminacyjny bo staram sie to zrobic tak żeby weekend miec wolny z dzieciakami
0
@FcPortoFan1999 hehe ktoś z pewnością walczy
0
@TR3YWAY najbardziej znienawidzony dzień :D u mnie to piątek
0
Udinese vs Katar co za dziwny mecz :D
1
@FcPortoFan1999 ja tam sie ciesze bo postawiłem parę kuponów z 1 lub 2 w końcówce za miłą stawkę :D
2
@FcPortoFan1999 jednak Górnik przepchnął ten pasjonujący mecz zapowiadający sie na remis i to kuriozalnym golem :)
0
@gumaz maturę to ja robiłem z jakies 30 lat temu
0
@Goldenretriever1899 serio? Serio?
2
@gumaz eh tyle czytania i nic nie zrozumiałem o co chodzi