0

@FcPortoFan1999 ja juz Ci mówiłem o co chodzi ale nie słuchasz :) stary dziad Ci leci z pomocą. Obóz przygotowawczy był cieższy niż w Bundeslidze. Wspomnisz moje słowa że forma mutant nadchodzi. Nie wiem tylko czy zdążą na zvezde bo w belgradzie musiałaby byc na 120% a i kupe szczęścia miec przy okazji. Jestem pewny że to że dodatki po dupach zaprocentuje w tym sezonie

1

@fart Zvezda na swoim stadionie jest mocarna. Przegrywały juz tam duzo lepsze ekipy od Lecha. Od 2017 roku bodajże żadnej porażki u siebie

0

@VegetaPolska wulkanu to juz są dojechane ;D

0

@PatrykBarca to chyba nie widziałeś tego podania ;) na polskich boiskach takie sie nie zdążają

0

Komentarz usunięty

1

Nic o Lechu Poznań? Żenujące...

0

@FcPortoFan1999 juz przychodzi co widziałeś lub nie wczoraj. Trochę dołożyli do Twojego 2:1

0

@Sulimo pewny awnas i szybko sie zgrywać na Zvezde bo tam bedzie trzeba zagrać wybitny mecz zeby awansować. Ouma fajny pilkarz do przodu ale w obronie dramat. Dużo strat i bym mu nie dał juz szansy na zvezde po takich błędach

6

@Luciano99 tylko Lech moze powstrzymać Barcelonę i na odwrót

1

@lajcior za to duzo dubletów wali

1

@Sulimo i to z karnych :D

0

@Commando Ty jestes błyskotliwy:) nie ogladam ale sie wypowiem że Polska liga to gówno:)

3

Mikael Ishak hat-trick :) pewny awans Lecha i mamy europe juz zaklepaną

2

@fart on sie nie nadaje nawet do fabryki zeby puchary produkować

1

Jprd ten Fiabema to ma jakies taśmy na trenera? Nie rozumiem zupelnie jak on moze sie pojawić znowu na boisku.

0

@Commando no ale jak widzisz jak nie oglądasz? ;) cos kręcisz

1

@July_6_BcN wydało sie komu kibicujesz :D algorytm nie kłamie

2

Piekne uderznie z dystansu Filipa

1

@Patrykl145 trochę podania ma takie nonszalanckie ale widać od razu że inaczej sie porusza i ma chłodną głowę. Też właśnie ogladam jak sobie radzi i robi wrażenie ale biorę poprawkę z kim gramy

2

Dokładać tych goli ze 2/3 jeszcze!!!

0

@Commando a czyli nie widziałeś meczu przez 10 lat ale wiesz że to nieciekawe :) czyli nie wiem ale sie wypowiem

0

@rk nie. Piekne prostopadle podanie jakby zagrywał Leo. No Look pass. Minął 6 zawodników 1 podaniem. Imponujące

0

Piękne podanie Oumy. Ciekawie sie pokazal nowy nabytek

1

@kubix05 najlepsze bylo jak odgryzł glowe nietoperza :) dobry wariat

0

@supraomnes1 wszystko zależy od tego jak sie go używa. Powinny byc jakies kary dla sędziów którzy na VAR nie widzą błędów zeby zlikwidować korupcje

0

@DonCarletto ciężki obóz zafundował trening. Ci co grali w Bundeslidze mówili że nawet tam takich ciężkich nie było. Forma przyjdzie. Spokojnie. Jeszcze bedziesz musial to odszczekać :)

1

@michal26 zaraz Ci napisze jeden ,,bystrzak" że to nie liga mistrzow :)

3

Pięknie 5:1 i pewny awans.

1

@KRISU77 Kolejorza :/

0

@Azi weź już mordo czasem nie włączaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?