Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ja juz Ci mówiłem o co chodzi ale nie słuchasz :) stary dziad Ci leci z pomocą. Obóz przygotowawczy był cieższy niż w Bundeslidze. Wspomnisz moje słowa że forma mutant nadchodzi. Nie wiem tylko czy zdążą na zvezde bo w belgradzie musiałaby byc na 120% a i kupe szczęścia miec przy okazji. Jestem pewny że to że dodatki po dupach zaprocentuje w tym sezonie
1
@fart Zvezda na swoim stadionie jest mocarna. Przegrywały juz tam duzo lepsze ekipy od Lecha. Od 2017 roku bodajże żadnej porażki u siebie
0
@VegetaPolska wulkanu to juz są dojechane ;D
0
@PatrykBarca to chyba nie widziałeś tego podania ;) na polskich boiskach takie sie nie zdążają
0
Komentarz usunięty
1
Nic o Lechu Poznań? Żenujące...
0
@FcPortoFan1999 juz przychodzi co widziałeś lub nie wczoraj. Trochę dołożyli do Twojego 2:1
0
@Sulimo pewny awnas i szybko sie zgrywać na Zvezde bo tam bedzie trzeba zagrać wybitny mecz zeby awansować. Ouma fajny pilkarz do przodu ale w obronie dramat. Dużo strat i bym mu nie dał juz szansy na zvezde po takich błędach
6
@Luciano99 tylko Lech moze powstrzymać Barcelonę i na odwrót
1
@lajcior za to duzo dubletów wali
1
@Sulimo i to z karnych :D
0
@Commando Ty jestes błyskotliwy:) nie ogladam ale sie wypowiem że Polska liga to gówno:)
3
Mikael Ishak hat-trick :) pewny awans Lecha i mamy europe juz zaklepaną
2
@fart on sie nie nadaje nawet do fabryki zeby puchary produkować
1
Jprd ten Fiabema to ma jakies taśmy na trenera? Nie rozumiem zupelnie jak on moze sie pojawić znowu na boisku.
0
@Commando no ale jak widzisz jak nie oglądasz? ;) cos kręcisz
1
@July_6_BcN wydało sie komu kibicujesz :D algorytm nie kłamie
2
Piekne uderznie z dystansu Filipa
1
@Patrykl145 trochę podania ma takie nonszalanckie ale widać od razu że inaczej sie porusza i ma chłodną głowę. Też właśnie ogladam jak sobie radzi i robi wrażenie ale biorę poprawkę z kim gramy
2
Dokładać tych goli ze 2/3 jeszcze!!!
0
@Commando a czyli nie widziałeś meczu przez 10 lat ale wiesz że to nieciekawe :) czyli nie wiem ale sie wypowiem
0
@rk nie. Piekne prostopadle podanie jakby zagrywał Leo. No Look pass. Minął 6 zawodników 1 podaniem. Imponujące
0
Piękne podanie Oumy. Ciekawie sie pokazal nowy nabytek
1
@kubix05 najlepsze bylo jak odgryzł glowe nietoperza :) dobry wariat
0
@supraomnes1 wszystko zależy od tego jak sie go używa. Powinny byc jakies kary dla sędziów którzy na VAR nie widzą błędów zeby zlikwidować korupcje
0
@DonCarletto ciężki obóz zafundował trening. Ci co grali w Bundeslidze mówili że nawet tam takich ciężkich nie było. Forma przyjdzie. Spokojnie. Jeszcze bedziesz musial to odszczekać :)
1
@michal26 zaraz Ci napisze jeden ,,bystrzak" że to nie liga mistrzow :)
3
Pięknie 5:1 i pewny awans.
1
@KRISU77 Kolejorza :/
0
@Azi weź już mordo czasem nie włączaj