2

"Po doświadczeniu, które zdobyłem na Zachodzie, czuję, że zmieniłem się jako piłkarz i jako człowiek. Cieszę się, że jestem w Warszawie. Wybrałem Legię, ponieważ jest to największy klub w Polsce. Wracając do kraju, chciałem wybrać miejsce, w którym będę mógł dalej się rozwijać. Razem z Legią chcę zdobywać trofea"

Zbyt inteligenty to ten reca nie jest :D znając okoliczności takie słowa mowic to jakiś żart. Przecież kibicie Legii go zjedzą:D

0

@FcPortoFan1999 tak oby nie Kopenhaga i Zvezda dla Lecha ;)

0

@FcPortoFan1999 czyli tak samo myślimy.

1

@mordini123 tak dokladnie. Jednak jak nie przejdą to bedzie mega kompromitacja. Nowi na razie nie mają zgrania a pol składu kontuzje. Może byc różnie

0

@FcPortoFan1999 no tak o Jagieloni, Rakowie, Legi


0

@FcPortoFan1999 hehe no ba. Same tuzy mocne w europie.

Jak oceniasz te transfery Lecha? I losowanie pucharów?

2

@mordini123 Czesi mają mocny zespół. Oczywiście jak Legia zagra na swoim wysokim poziomie to ma szansę przejść dalej. Zadanie jednak mają najtrudniejsze. Zobaczymy jak tam Lech wylosuje. Byle nie Kopenhaga Zvezda a reszta zdecydowanie w zasięgu.

0

@FcPortoFan1999 Jaga łatwy mecz

1

@mordini123 Jaga przejdzie dalej. Legia ma ciężkiego przeciwnika

0

@JanZagloba ja bym poczekal z osądem. Chłopak grał we Włoszech. Myślę że na polskie warunki przekuje te doświadczenie wloskie to bedzie cos z tego

1

Gra ktoś w fantasy ekstraklase?

0

@JanZagloba ja tez lubie jak zwycięża lepszy :) czyli Lech Poznań !!! Do boju Kolejorzu!! Od miasta do miasta po mistrzostwo i basta.

Również miłego dnia dla Ciebie

0

@escarabajo czy w tym roku ktos zakładał ,,la rambla" odnosnie fantasy ekstraklase? Chętnie bym dołączył a nic nie widziałem. W zeszłym roku chyba Ty organizowałeś z tego co pamiętam

0

@Beztroskii juz sie wypowiedział że zawalczy z tym kto bedzie mial pas. Jesli aspinal bedzie go miał to z nim bedzie walczyc. Juz lata po sieci wywiad

0

@MadafakinGuy oczywiscie sie zgadzam. Nie ma lepszego. Tylko rozrabia ale to juz nie wnikam

1

@JanZagloba oczywiscie że może :) dla przypomnienia to wczoraj mnie Ty zatakowales że nie myślę i mnie zdenerwowałeś. Szanuje że nosisz inne barwy ale koniec końców to Lech wygra :D powodzenia w europie lecz nie na krajowym podwórku :)

0

@Beztroskii dlaczego? Ciężki charakter ale umiejętności ma i jest bezapelacyjnie najlepszym w historii. Musi to potwierdzić w walce z Aspinalem. Młody juz nie jest a Aspinal to potwór. Jak wygra zamknie usta na temat debaty bez podziału na kategorie.

3

@Lanosss myślę że lepiej sciagac młodych za grosze i może wypali niz ,,gwiazdy" za 100 milionów które skończą jak Cou czy Dembele

2

@Safrani no a jak tu sie nie cieszyć. Nowy sezon. Nowe oczekiwania. Życzę wszystkim kibicom udanego sezonu. Oczywiście mistrzostwa dla Lecha :)

0

@zdrastfujcie z Toresem bylo podobnie. Może Flick go uratuje. Jesli szef go chce to mimo mojej niechęci do niego jestem na tak.

0

Jon Jones wraca :) krótka ta emerytura :) tak jak myślałem. Chce zawalczyć na gali w białym domu. Z kimś kto bedzie mial aktualnie pas. Tim Aspinal dostanie lanie? @Rewolucja123 to chyba z Tobą miałem tą dyskusje na temat jego emerytury i że szybko wróci?

0

@Kinginiesta tak oczywiscie. Walemark juz wypadal na 5 miesięcy. Ali to też szklanka. Niby kupują/wypożyczają nowych ale nie wiadomo jak sie sprawdzą. Timothy Ouma ze slavi to środkowy pomocnik. Pablo Rodriquez cofnięty napastnik lub skrzydlo. 4 lata spędził w szkółce realu. Moim zdaniem ciekawy transfer jak taki Rodado czy Imaz sie sprawdzą w polsce to ten tez moze byc potężnym wzmocnieniem. Hiszpanie w Polsce sobie świetnie radzą. No i dla mnie najciekawaszy jest ten Luis Palma z Celticu. Gość robil świetne liczby. Nie wiem czemu go oddają. Może obskoczyć skrzydła i cofneity napastnik. Ciekawe wzmocnienia. Zobaczymy czy z tej mąki bedzie chleb. Niels daje popalic piłkarzykom na obozie. Tak sie wypowiadają. Wiec początek sezonu bedzie ciężki ale pozniej moze to zaowocować

0

@Stinger_ odpisuje z grzecznosci jak ktos nawet twego pokroju próbuje wchodzić w interakcje. Dobre wychowanie. Poszukaj kolegów którzy chcą rozmawiac z toba albo poczytaj jakąś książkę. Dobrze Ci zrobi. Prowokować zeby donosić i liczyc na bana to płytkie nawet jak na ciebie

0

@Pawci023x nie oceniam ;) kazdy robi co lubi. Jedn lubi rybki drugi akwarium. Tylko zrozumiałem Twoj post że jestes singlem wiec sie bawisz i polujesz na kobiety

0

@Stinger_ nie. Zaczepiasz pod każdym postem jaki napisze. Nie kompromituj sie bo moge ci zaraz wrzucić zrzuty ekranu I udowodnić. Na 5 postów ostatnich jakie dodałem w każdym zacepiasz i prowokujesz. Zresztą nie pierwszy raz bo robisz to notorycznie. Co jest zabawne bo mi wmawiasz że ja sie gotuje a to chyba sobie dałeś życiową misję ze bedziesz mi ,,zatruwał zycie" na tym forum. Albo sie zakochałeś nic nie wykluczam

0

@Stinger_ przed minutą prosiłem zebys poszukał innych rozmówców i nie zaczepiła i nie drażnił. Czego wiecej potrzebujesz żebym napisał żebyś odpuścił i dał żyć. Nie lubie cie i nie wchodzę w dyskusje wiec odbij

Chłopcy to u szewca drewniane gwoździe prostują. Uważaj na teksty synek.

0

@Stinger_ widze nie dotrze do ciebie że ktos nie chce rozmawiac z tobą :) mowie ci ze cie nie lubie i nie pisz do mnie. Czego wiecej ci trzeba zeby nie zaczepiac i nie prowokować? Znajdź prosze innych użytkowników którzy mają ochote słuchać twoich żali

1

1300 e do wygrania.

Dwa łamaki złapane fc koper i celje + hapoel musi wygrac. Jazda żydki. Zróbcie robotę

0

@blakkudium Arka sie utrzyma. Myślę że gdzies 8-10 miejsce. Spadek moze Zaglebie i Lechia Termalica

0

@Stinger_ ile dałeś szacunku
tyle dostałeś w zamian. Atakowałeś mnie, wywyzszales sie, prowokowałeś. Wiec nie szanuje cie i nie mam ochoty z toba rozmawiac. Wiec nie pisz do mnie i nie zaczepiaj bo juz ci to mowilem wiele razy że cie nie lubię i nie chce bądź też nie mam ochoty wchodzić z kimś takim w jakiekolwiek dyskusje. Czego nie rozumiesz tutaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?