0

@UriBoyka jakimi rezerwami? :)

0

Kurs 1,80 na Lecha a 4,10 na Legie w superpucharze. Dziwna rozbieżność

0

@blakkudium no to niefajnie sie stało. Czekam na jakies wyjaśnienia. Może nagle sie okazało że nie chce grać za darmo :)

0

@SinMistico ale my mamy 50% od następnego transferu. Jak Torre jest taki dobry to moze ktos go kupić za sporą kasę

0

Eksperty od tenisa tu pisały że ta sabalenka to zje tą drugą a tymczasem mi kupon psuje... eh

0

@FcPortoFan1999 trenował na obiektach Lecha. Jest plan krótko terminowej umowy. Jestem jak najbardziej za

0

@FcPortoFan1999 tez tak śpiewam przed cumshotem

0

Karol Linetty na celowniku Lecha Poznań. Oby sie udało to by było dużo wzmocnienie na ligę mistrzów. Wracaj Karol do domu

0

@Antimadridista_WR ta potężny Dunczyk zagral 12 meczów w zeszłym sezonie :) w tym zagra pewnie 6

0

@lajcior lekko :)

1

@Frimpong ale ja nigdzie nie napisalem że jest nam potrzebny :) tylko Live nie jest chyba takie głupie zeby dac 100 baniek za nich 2. Fermin wiadomo że fajnie go miec ale 100 milionów z Chrisem to bym brał od razu

0

@Foton niewiele z 50 jakie Ci dali :D

0

@messi33 tylko my możemy ich powstrzymać teraz

0

,,Barcelona tego lata może sprzedać dwie swoje gwiazdy za 100 milionów euro. Po Fermina Lopeza oraz Andreasa Christensena zgłosił się Liverpool"

No na bank :D

0

@lako1992 zycia nie znasz małolat :)

4

@Mixtape ci sami eksperci pisali jak real wygrywał kolejne mecze z Xavim na ławce że maszyna ruszyła i juz jej nikt nie zatrzyma :)

5

@OldMc84 po 1 to Ty nie jestes obiektywny a po prostu nie znasz historii że takie głupoty piszesz. Po 2 Barcelona z pewnością w mediach robiłaby szum ale nie poszła do sądu w roli oskarzyciela a za plecami chciala wspopracowac w sprawie superligi. Po 3 zgadzam sie że trzeba piętnować próby kupowania meczów i korupcję. Tutaj nie ma żadnych przesłanek do tego a dowodów przez tyle miesięcy brak. Plantnosi na rzecz raportów sędziowskich w poważnej piłce znajdziesz w każdym klubie od p$g po real czy Bayern

4

@ElGuerrero oni sie zawsze ręką podcierają

1

@Lanosss patologia niemiłosierna. Juz bardziej kompromitować polskiej piłki sie nie da. Kulesza won

13

Bezczelny real Madryt. Klub który kupił najwiecej będzie walczyc o sprawiedliwość :D obrzydliwe

1

@don'T.R.I.P.e dla mnie sukces to zabezpieczyć rodzinę do kilku pokoleń

0

@Values zachowywać sie jak kretyn to nie znaczy nim być. Osiągnął niewyobrażalny sukces w zyciu wiec głupi nie jest. Zgadzam sie natomiast że styl jego wypowiedzi czy prezencja pozostawiają wiele do życzenia i jest absolutnie haniebne że taki czlowiek sprawuje urząd prezydecki

0

@lajcior Gumny jak ominą go kontuzje to jestem o niego spokojny.

1

@Comentateiro oczywiscie transfery Polaków a szczególnie wychowanków na duzy plus. Chłopaki będą walczyć. Oby Gume omijały kontuzje. Jednak przydałoby sie też zainwestować większe pieniądze na zawodnika ktory z miejsca bedzie liderem i zastąpi Souse. Na razie konkretów brak a na tym etapie przygotowań juz powinno byc domknięte.

3

@lajcior moim zdaniem całkiem przyzwoity wynik. Nie znam go wiec musze zobaczyc jak gra zeby sie wypowiedzieć. Na razie ruchy Lecha całkiem sensowne. Skrzypczak, Gumny, Reca i teraz ten

4

Leo Bengtsson blisko Lecha Poznań!

27-letni skrzydłowy w zeszłym sezonie w barwach Arisu Limassol rozegrał 33 mecze, w których strzelił 6 goli i zanotował 4 asysty. Na swoim koncie ma mistrzostwo Szwecji i Cypru oraz występy w europejskich pucharach.

Kolejorz ma zapłacić za niego około milion euro.

źródło: Sebastian Staszewski


1

@Azazel_Pazuzu i dlatego on jest prezydentem stanow Zjednoczonych a Ty nazywasz go debile na la rambli? :) to ma sens

Pozatym Donald Trump rozwinął firmę dodając do niej luksusowe nieruchomości kasyna hotele i inne projekty szczególnie w branży hotelarskiej i rozrywkowej. Wcześniej mieli pieniądze ale pisanie bzdur że jego majątek to spadek po ojcu to czysta glupota.

2

Brawo João García za podejście. Widać że chłopakowi zależy i takich ludzi nam trzeba. Z całym szacunkiem dla Marka to idzie nowe. Zmotywowany, ambitny i chcący poświęcać sie dla dobra klubu

0

@Ryoumen jak można sie doprowadzić do takiego stanu. Niepojęte

1

@Values czlowiek ktory ma miliardy na kontach i jest ,,przywódcą" największego mocarstwa na świecie z pewnością debilem nie jest :) cwany farbowany lis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?