Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ ile dałeś szacunku tyle dostałeś w zamian. Atakowałeś mnie, wywyzszales sie, prowokowałeś. Wiec nie szanuje cie i nie mam ochoty z toba rozmawiac. Wiec nie pisz do mnie i nie zaczepiaj bo juz ci to mowilem wiele razy że cie nie lubię i nie chce bądź też nie mam ochoty wchodzić z kimś takim w jakiekolwiek dyskusje. Czego nie rozumiesz tutaj?
0
@Stinger_ ty mnie śmieszysz a nie sie gotuje. Szukasz zaczepki i udajesz inteligenta a w rzeczywistości jestes tylko bucowatym internetowym napinaczem. Zaczepiasz mnie i szukasz kontaktu. Ty a m nie ja i jest to smieszne niesamowicie dla mnie. Absolutnie żadne twoje żałosne zaczepki nie zdenerwowały mnie nawet minimalnie.
0
@FcPortoFan1999 tak oczywiscie nie mają nic w gablocie. Jednak jak prezes chce zbudować drużynę i bedzie na to przeznaczał kapitał. To mając dobrego dyrektora sportowego moze zbudować cos fajnego jak na polskie warunki. Czas pokaże
0
@Stinger_ ty i ,,myślałem" w jednym zdaniu sie gryzie niesamowicie. To tak jak Anna grodzka szuka pisuaru w damskim
2
@Frimpong najwspanialszy magik jaki był. Strasznie brakuje takich graczy
1
@FcPortoFan1999 niby tak ale widać że prezes chce zbudować cos dużego. Mógł wybrac Lecha bo mamy zaplecze i godne miejsce na budowę czegos. A nie musimy sie męczyć z tymi 3 inteligentami u sterow.
Chociaż w tym okienku musze przyznać że wyglada to fajnie ale znowu jak najmniejszym nakładem finansowym niestety.
0
@Stinger_ a ty psa nie masz że kumpla szukasz? Nie lubie Cię. Nie lubie z Tobą dyskutowac. Jestes arogancki i bucowaty. Wiec moze znajdź sobie innych rozmówców którzy lubią rozmowy z kimś z twoim iq? Bardzo prosze
0
Komentarz usunięty
2
@blakkudium widać że masz łeb na karku :D brawo Ty
2
@FcPortoFan1999 rozumiem ale jak nie Lech to prędzej Raków. I pogoń widze w roli czarnego konia. Ten nowy prezes jest imponujący
0
@Stinger_ bo pisałem o dzisiajeszym meczu. Rozumiem że Twoje iq nie ogarnia takiej animacji
0
Komentarz usunięty
1
@dzrpn dzięki zawartości garbników, które mają właściwości ściągające i przeciwzapalne borówki są dobre na zaparcie
0
@Pawci023x az nie złapiesz adidasa :)
1
@FcPortoFan1999 pff widze juz dzis wleciało kilka żubrów
1. LECH
2. RAKOW
3. POGON
4. LEGIA
1
@JanZagloba nic mnie nie boli. Nie jestem ograniczony umysłowo jak ty zeby bolał mnie awans i punkty do rankingu polskiego zespołu. Dzięki temu bedzie Lechowi lub jadze czy Raków jak zdobędą mistrzostwo bo legia moze pomarzyć :)
Naucz sie od @fart że mozna dyskutowac na poziomie i byc inteligentnym a nie pustakiem ktory musi ublizac w internecie bo ktos kibicuje Lechowi a inny Legii. W Europie wszyscy jesteśmy polakami.
0
@Stinger_ ja pisze o europie a ty mieszasz tutaj Lecha wiec to chyba ty za bardzo nie rozumiesz. To żadna nowość bo inteligencja nie grzeszysz nie od dzis :)
0
@FcPortoFan1999 nawet z czerwem robi kolosalne wrażenie
0
@JanZagloba awans oczywiście na plus i punkty do rankingu bezcenne. Jednak styl z kazachami to wstyd. A co ma boleć? Ze polski zespół awansował? :D to chyba ty musisz włączyć myślenie:D
0
@Stinger_ a co ma piernik do wiatraka? Próżno było szukać kibica Legii po 5:2 dla Lecha :) z fiabemą na skrzydle to byśmy przegrali z Wigrami Suwałki. Jak dostal zmianę to Lech byl dużo lepszy
0
@JanZagloba weź się nie kompromituj i Idź świętować ,,pewny awans"
Jak jest za co chwalić to sie chwali np. Wygrana na Stamford ale tutaj tragedia była.
0
@JanZagloba pewny awans :D u siebie i na wyjeździe drżeli o wynik a ten pisze pewny awans :D :D
0
@FcPortoFan1999 oni byli grozni i tydziem temu na stadionie legi. Dla mnie to kompromitacja
1
@Sulimo te wypożyczenia są słabe moim zdaniem. Chyba że sensowna forma wykupu jest. Ten z celticu ma taki wykup że juz za rok napewno adios. Ten hiszpan za to na poziomie 1-1,2 miliona to mistrzostwo swiata. Jak sie sprawdzi to kupować a jak nie to nie żałować
0
@FcPortoFan1999 ostatnio graliśmy gdzies na sztucznej 2 razy. I oba wygrane. Nie pamiętam jednak gdzie. Starość nie radość
2
@FcPortoFan1999 @Sulimo szpital jest ale jednak te transfery dzisiejsze zrobiły na mnie wrażenie. To są całkiem spore wzmocnienia. A wliczając skrzypczaka i gumę to mamy perfekcyjne okienko. Nie spodziewałem sie. Ten gość co byl w realu czy ten z Celticu mogą tutaj zrobic mega robotę
0
@FcPortoFan1999 kim? A gdzie grały polskie kluby ostatnio w europie? Lech, Jaga, Legia. Szanujmy sie
7
Pablo Rodríguez ma zostać zawodnikiem LechPozna To profilowa 10, Lechowi zależało na tym piłkarzu, bo 23-latek ma zabezpieczyć pozycję Afonso Sousy. Ostatni sezon spędził w realracingclub Transfer definitywny, Lech zapłaci 1,2-1,3 mln euro. Na stole umowa na 4 lata.
@Comentateiro @FcPortoFan1999 @Luciano99 @Sulimo @Kinginiesta @blakkudium
Dzisiaj 3 duże transfery. Ciekawy dzien. Oby wypaliły
0
@FcPortoFan1999 no problem
0
@FcPortoFan1999 z kazachami? Ja Cie prosze. Takie zespoły powinny dostawać 3 do przerwy