8

Kowalczyk w formie :D ciezko sie jednak nie zgodzić w 100%

,,W końcu jest sukces polskiej piłki kopanej. Wyobraźcie sobie, że prezes Kulesza zna nazwisko przyszłego selekcjonera. Dobry początek nowej kadencji - stwierdził Kowalczyk.



- Niebywałe jest to, że my czekamy na wybór selekcjonera, który powoła taką samą bandę patałachów, co jego poprzednicy i też będzie kompromitacja"

0

@Popitek12 masz wątpliwości co do istnienia dinozaurów? :) a w takim razie skąd paleontolodzy znajdują ich szczątki?

0

@rumilas a ta pewnośc skrzydłowego to ma byc Rashford? :D

2

@krzywy chyba zapomniałeś że tam gra Rafał. Wiec doswiadczonego juz mamy. Rashford jest takim samym kotem w worku jak Virgili a jest ze szkółki. Idąc Twoim tokiem rozumowania to Yamal nigdy by nie zadebiutował bo nie mial rozegranych minut :). Rashford gral dobrze na początku kariery i w Aston Villi a resztę to kopal sie po czole. Jak juz chcemy kogos ściągnąć to niech to bedzie ktos młody i perspektywiczny. Wyciągnąć takiego nowego Barcole z jakiś slabyszch zespołów. Może Fofana

3

Po co nam Diaz czy Rashford jak mamy Jana Virgili? Mlody i perspektywiczny. Dac mu szanse ogrywać sie juz przy Raphini a jak juz kogos ściągać to moze Fofana? Nie wydawać za dużo na ten transfer a najlepiej postawiać na młodego ze szkółki.

0

Wszyscy płaczą za tym Nico a my mamy Jana Virgili który pozamiata w tym roku. A nie jakies rashfordy czy diazy

0

@Pressinho Jan Virgili jest juz na miejscu :)

0

@Kessie jprd odważnie. Sam siebie na przynętę dawac

1

@KobeFR powodzenia i do gorących

0

@BorzyKrzys tzn? Bo ja tylko czytałem artykul ktory serio mną wstrząsnął. Jak mozna byc takim potworem i to jeszcze dla swojego dziecka. Niepojęte

0

@Faro oczywiście że bedzie gral Pedri i De Jong. Przecież końcówkę sezony praktycznie cały czas ich Flick razem zestawiał

0

,,Piotr Kurek niemal połowę swojego życia spędził w klatce - długiej na dwa metry, wysokiej na półtora i szerokiej na 45 centymetrów - ukrytej w stajni"

Rodzice więzili syna przez 18 lat w klatce. Jprd co za patologia. A jak policja go uwolniła to zamknęli go w szpitalu psychiatrycznym. Masakra. Jakie słabe zycie mial chłopina

3

@BezglutenowyPedri żeby Cie ten pająk nie wpierd... czasem

0

@Safrani możliwe ze tak ale ich bym chial a na siłę kupować byle kogo to bezsensu. Lepiej dac szanse moze komuś ze szkółki

0

@DonCarletto a to nie wiedziałem nawet

1

@Safrani Fofana tez fajny grajek.

1. Barcola
2. Yildiz
3. Fofana

U mnie taka lista by byla jakbym byl dyrektorem sportowym :D

5

@DragonxNF ja bym sie skupił na jakims młodym talencie. A zawodników jest dużo z takich w Twoich kryteriach.
Doku, Yildiz, Barcola ( tutaj cena spora raczej), Quenda, Rodriguez, Fofana, Schade, Semenyo ale ja tak jak pisalem bym poszukał jakiegoś młodego perspektywicznego i niech sie ogrywa przy Raphini. Najbardziej bym chciał Barcole ale to raczej niemożliwe

1

@Tomaszekkkkk moja ulubiona ;)

0

@19Macio93 juz bym wolał jego niz Rashforda

4

@FCBparasiempre Laporta dużo mówi pustych frazesów ale trzeba przyznać że kocha klub i swoją prace wykonuje genialnie. Wyciąga nas 2 raz z bagna. Tym razem juz ze skraju bankructwa wiec trzeba byc wdzięcznym. Oby mu sie udało.

1

@Romario87 pewnie podeślij co masz. Tak masz racje uważaj co komu wysyłasz bo później może skorzystać na Twoim talencie. Ja akurat nie mam talentu do pisania czy robienia bitów. Jestem jedynie słuchaczem ale juz 30 lat w tym siedzę i slucham wiec co nieco sie znam na jakosci. Twój tekst ma głębie przekazu i to jest to co kocham. Nie lubie muzyki o niczym i bardzo nielubie autotuna. Uważam że zniszczył muzykę niemiłosiernie. Są oczywiscie ludzie którzy potrafią go umiejętnie używać a nie robic na nim cały numer. Szanuje że masz zajawkę. Człowiek bez pasji jak dla mnie tylko wegetuje. Brawo Ty

1

@Croocers jeśli ktoś jest tępy nie musisz równać do jego poziomu

1

@Romario87 fajny tekst. Gratuluję

Podeślij co tam stworzyłeś to chetnie poslucham

1

@Croocers jak sie daje sprowokować i tak prymitywnie odzywać sie do starszej kobiety to tylko pokazuje jego IQ na poziomie temperatury pokojowej

2

@xvcWinterSoldier uwielbiam takie połączenia gitar, perkusji i rapu. Chłopak byl na dnie i pokazał dzieciakom że mozna sie ogarnąć i zbudować lepsze zycie. Szanuje w opór

1

@xvcWinterSoldier posłuchaj też solowych albumów hinola to jest mistrzostwo

0

@adamek20151 a co tu wymyślać? To Brazylia. Neymar moze ruchac co chce a ona ma jego kasę i wszyscy sa szczęśliwi

1

@xvcWinterSoldier nie no z disco polo na pw to nie uniesiesz :D

1

@Romario87 to Ty napisałeś?

0

@DonAndrzejos no i elegancko. Stawiać na młodych ze szkółki a nie kupować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?