0

Komentarz usunięty

1

@Arcybiskup miejsce w składzie tak ale czy zagra czy bedzie siedział na trybunie to juz inna sprawa.

Jednak dla niego najważniejszy w tym wieku to jest raczej przelew na konto wiec koniec końców wygrywa

0

@MichalZZZ no tak myślałem michałek że jak na wislaka przystało wyzywac od farmazonów umiesz a później bunkier :D

0

@Konradowskyy nie no ty najlepiej wiesz przeciez :D bo nadawałeś na milicji kto popełniał ,,przestępstwa" i dal se po gębie :D

0

@MichalZZZ ty masz michałku pojęcie :D cała wisla to jeden wielki farmazon który jedyne co potrafi to pisać w internecie i składać zeznania na komendzie ;) cała Polska to wie


A jak chcesz sie sprawdzić jaki jestes charakterny to zawsze mozesz podjechać to ci wytłumaczę. Bo za takie tekstu które pisałeś wyżej to z chęcią ci pokaże co znaczy wisla na mapie. Jak cos pisz PV wielki hooliganie z Krakowa :D

0

@xvcWinterSoldier myślę że musiałoby to byc cos wiecej

0

@Konradowskyy mi to nie imponuje :) nie mam juz 20 lat i napisalem wyżej ze jak ktos ma rodzinę i dzieci to czysta głupota sie w to bawic. Błędy młodości. Jednak nie bede mówił nikomu czy może komuś dac po pysku. Jest to za obopólną zgodą i jeśli chcą sie sprawdzać to co ty możesz? Napinac sie w internecie bo w oczy jak bys stanął twarzą w twarz to twoja narracja by brzmiała że ja? Ovzywiscie nie mam nic przeciwko:)

0

@Konradowskyy dobrze Maciuś ;) a ty bedziesz siedział dalej zaminiety w 4 ścianach introwertyk a jak przyjdzie bronić ojczyzny to wyślesz żonę ;)

0

@MichalZZZ konkretny chlop mi piszę na forum internetowym jak bylo :D no to ma sens ,,przyjacielu" nikt normalny o takich rzeczach nie wspomina. Każdy kto byl to wie ile razy wisla dostala lanie od Lecha. Juz nie wspominając ile od Arki

Także jesli szukasz i jak widać masz informacje tylko z internetu to o czym ja mam z toba dyskutowac :)

Jeszcze tylko brakuje żebyś wymieniać ksywki tych charakternych z wisly :) a zapomniałem oni juz dawno wszystko ujawnili sami kolegą milicjantą :) jak widać po tobie w wisle to normalne bo przecież to policyjny klub :)

0

@Konradowskyy przezabawny to jest gość który nie ma pojęcia o czym mówi ale bedzie zabraniać wszystkim czegos bo jemu to sie nie podoba :D

0

@Karol145 wiadomo :) kazdy slucha co innego. Nie moje klimaty. Jeśli juz z takich to Nirvana albo GNR

1

@xvcWinterSoldier a ten oszołom. Ciekawi jednak fakt za co zabił córkę.

1

@jacobFCB a co na grillu?

Wszystko fajnie ino muzykę bym zmienił :)

0

@xvcWinterSoldier a o co chodzi?

6

@th@les ale co piszesz za bzdury. Jeśli trener zdecyduje ze nią ma dla niego miejsca w kadrze to bedzie siedział na trybunach wiec to nie jest tak ze jesli chce zostac to bedzie mial miejsce w składzie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Konradowskyy ale kim ty jesteś zeby komuś mowic co ma robic :) masz pewnie mp3 na kompie to tez nie przetrzegasz prawa :) albo lałeś w miejscu publicznym :) weź sobie daruj umoralnianie społeczeństwa i niech kazdy robi to na co ma ochotę. Jeśli łamie prawo to od tego jest sąd i policja zeby ich ścigać a nie twoje żałosne komentarze nic nie wnoszące do zycia nikogo. Jakbyś stał naprzeciwko takiego ,,chlopa" o którym tutaj wylewasz żale to byś gęby nie otwierał

0

@Arden o kurde. To były świetny teansfer jak na polskie warunki

0

@BabyGang ze sprzetem dla mnie latają tylko słabi

0

Komentarz usunięty

0

@mr Barca brzeczek :D jprd ten człowiek nie powinien byc dopuszczany do gry w piłkarzyki nawet

2

@NeroTFP1 zabrać dziecko takiej patologi bo strach pomyśleć co w chorej głowie zrodzi sie następnym razem...

0

@MichalZZZ nie musze sie doinformować. Byłem tam i w roku 90 z całą pewnością rządził Hutnik. Wiele razy bylem tam goszczony. A wisla dopiero zaczynała sie tam meldowac. Nie mówię Ci że nie jest jak piszesz że w późniejszych latach 90 i 00 były przetasowania.


Same walki na ,,sprzet" sa dla mnie czystym idiotyzmem i każdego takiego delikwenta powinno sie zamykać bo z prawdziwym H z lat 80-90 nie mają nic wspólnego i są zwykłymi tchórzami. To juz nie jest normalne

2

@Konradowskyy nie mozesz tego robic bo wtedy robisz krzywdę komuś innemu niz sobie lub komuś kto sie na to zgadza. I z tym juz mam problem. Nie jesteś osobą decyzyjną która ma mówić ludziom jak mają żyć. Chcą trenować, bić się i sprawdzać to nic tobie do tego


Ty widze masz zapędy dyktatorskie :D

2

@MichalZZZ bzdury to ty piszesz :) 30 lat jeździłem na mecze a w Krakowie bylem częstym gościem. Mam samych wyjazdów ponad 500 i jestem z z pełną świadomością pewny że w roku 90 w nowej hucie rządził hutnik. Późniejsze przetasowania byly w różną stronę.

A jak piszesz że cracovi jest ,,garstka" to juz totalna abstrakcja bo czysta hooliganka jest na korzyść Cracovi od zamierzchłym czasów. Oczywiście frekwencja na stadionie ,,normalnych" kibiców to coś zupełnie innego

0

@Konradowskyy a dlaczego ja mam kogos wozic do szpitala? :) czy to ja chce zsby sie bili na moim ogrodzie?


Chcą sie bić to niech sie biją. Kim ty jestes zeby mowic komuś jak ma życ. To są dorosli ludzie. Znają konsekwencje z tym związane wiec jak sie cos wydarzy to niech sie wożą do szpitala

2

@Konradowskyy jak juz piszesz o czymś to trzeba by miec jakies pojęcie o tym. Nowa Huta w latach 90 należała do Hutnika Kraków. Tarcia na lini Cracovi i Wisły w nowej hucie były bo nie należała do nikogo z nich.


Cała Polska kibicowska wypiera sie wisly wlasnie za to że nie potrafią walczyć tylko muszą zabierać ,,sprzęt". Generalnie jesli chcą sie bić między sobą i robią to w lesie to czemu jestes przeciwko? Każdy ma prawo robic co chce. Dla mnie to tez czysta głupota jesli masz rodzinę i dzieci. Jednak jesli nie robią krzywdy osobą postronnym to mam to głęboko w d... czy sie chcą oglądać czy tez nie. Kim ja jestem zeby mowic komuś jak ma żyć.

0

Czytam gdzieś że pożegnanie Messiego ma sie odbyć na pucharze gampera. Tam bedzie pojemność 60 tys ludzi. Chyba Laporta sie tak nie skompromituje? Przecież tam bedzie chcial byc każdy. Powinno sie odbyć na pełnym stadionie

1

@Adran360 do dzis nie rozumiem jak mogliśmy sobie dać im tyle goli strzelic. Zakrzywienie rzeczywistości level hard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?