Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://zapodaj.net/plik-PATlaQjgU1
Jest wiara w czarka ze wybierze trenera dobrego :)
0
@FcPortoFan1999 nie chce LKE!! Lech ma 3 drużyny do ligi mistrzów. Czemu miałoby sie nie udać? Polskie kluby paradoksalnie lepiej grają z silniejszymi drużynami czy to Lech z City, Villarreal czy Juve czy Legia z Anglią. Lech zawsze daje dupy ze slabiakami typu Sparta Trnava. Nie wiem czy Raków bedzie z Papszunem czy pójdzie do repki a Jaga wyprzedana. Myślę że 2 kluby zagrają w Europie
0
Dziś ruszają losowania odnosnie polskich druzyn w Europie. Lech Poznań musi przejść 3 przeszkody przed wymarzoną ligą mistrzów. Dziś losowanie dla ekipy z Warszawy. Co przyniesie los? Jakie szanse mają polskie kluby w Europie?
2
@BorzyKrzys no i taki ruch to ja rozumiem. Chłopak zna szatnie jest jednym z najlepszych obrońców w lidze i z doświadczeniem w Europie. Przy okazji to co zapłacimy później odzyskamy
0
@Herato to kolega niedowaga a Ty jestes gruby :)
0
@gumaz czyli niedowaga a nie ideolo :)
1
@kuz a po 3 meczach sprzedać bo słaby
3
https://zapodaj.net/plik-Z6G9JNqZjm
To w końcu sie zgodził czy nie chce słyszeć???
0
Jan Urban jprd co za kabaret :D
0
Pamiętajcie też że wczorajsza porażka z finladnią była po finlandii. I przedewszystkim była dla dobra polskiej piłki i jej kibiców
0
@Bobo25 hahaha jprd co za typ :D najpierw zaczyna obrażać a później odwraca kota ogonem :D :D
0
Komentarz usunięty
0
@bartekvisca a to widziałem. Myślałem że rozwinął swój skrot myślowy i chciałem sie pośmiać bo inteligencja to nigdy nie była jego mocna strona
0
@TR3YWAY helly hansen WorkWear nie ma lepszych czy to na lato czy na zimę. Cenowo tylko drogie bardzo
0
@bartekvisca a co napisał?
0
@Katalończyk 99 a jaki jest rozwój wydarzeń bo parę godzin mnie nie bylo.
0
@Bobo25 inteligencję juz nie pasuje Ci sie odnieść do reszty o które sie prules bo nie pasuje ci do narracji?
0
@Katalończyk 99 dzięki
0
@budel17 byly pilkarz to wiem ale teraz nie wiem kim jest :)
0
@Katalończyk 99 a co powiedział?
0
@PatrykBarca @budel17 dlatego dałem cydzyslow ;) nie wiem kim on jest. Ani to ,,dziennikarz" ani ,,ekspert" w zasadzie ja nie wiem kim on jest pozatym że większość jego wypowiedzi to pijacki bełkot
2
@Kgorecki2500 o Ci pewnie nie chleją
1
@Bolton a juz na bank nie ma na to dowodów
0
@1LY0 ciężko znaleźć głupszego ,,dziennikarza" niz kowal ale tutaj ma rację
1
@heniusss z biegiem czasu ten Boniek nie byl taki zły :)
1
@heniusss ja wiem o tym. Sarkastycznie napisalem przecież. Te szambo nie ma dna
2
@Bobo25 geniuszem to jestes Ty :D ubliżanie w internecie komuś podbuduje twoje ego? Ja ciebie oznaczam jak cos o tobie pisze a ty z ukrycia wrzucasz jakies rzeczy. To tak na marginesie.
Pozatym o wszystkich co napisalem bylo pisane w mediach jak zostali przyłapani na piciu na imprezach. Kamińskiego i Puchacza widziałem na własne oczy w klubie ,,seven heaven" w Poznaniu jak sie zataczali i w Lechy tez były z nimi 2 afery jak przyłapali ich na piciu w hotelach. Piłkarze to są ludzie i ci mniej ambitni czy Ci sie podoba czy nie to piją. Nie są alkoholikami tylko sie bawią bo są młodzi. Lewy jest ambitny i tego nie robi moze przez to zaszedł dalej.
Taką dyskusje możemy prowadzić ale ty wolisz napisać ,,czy udajesz głupiego"
Wiec odpisze ci na twoim poziomie konwersacji ze ty udawać glupiego nie musisz skoro potrzebujesz dowodów w mediach i filmów z tik toka że ktoś jest pijany i rzyga w hotelu zeby wiedzieć że chłopaki pija i sie bawią
Patrz @Bobo25 masz namacalne dowody od @heniusss wow niesamowite
0
@Katalończyk 99 troszkę jest. Dobrze że szambo sie wylało. Czekam na wiecej wylewania żali w mediach przez jeden i drugi obóz. Kabaret
1
@don'T.R.I.P.e no co niektórzy muszą mieć ,,dowody" lub najlepiej sie napić z czarkiem żeby uwierzyć
1
@Katalończyk 99 jakby na to nie patrzeć w tej sprawie też jest wiele polityki