1

Z pewnością Marek aka asystent Flicka odejdzie z klubu :D chyba jak mu sie kontrakt skończy.

0

@krzywy zeby stracił bluze z numerem 1 to by sie musial sam na to zgodzić

0

@loswariatofano nie wiem. Tyle przeczytałem na jakimś portalu. Nie interesuje mnie w żadnym stopniu francuska liga więc nie znam sie na tym

0

Eliesse Ben Seghir ponoć Barcelona ma go na celowniku. Pomijając juz fakt czy to prawda. To ktoś oglada francuska i as Monaco i wie na co go stać? Za 30 milionów jak młody i perspektywiczny to zdecydowanie lepsza opcja niż Diaz za 80 czy słaby Rashford

1

@MesQueUnClub96 żebyś się głupio pytał

0

@bartoszek nawet za miliard bym nie oddał dzieciaka który moze naznaczyc nową erę jak Messi czy Ronaldo

1

@Metempsychosis ,,Wielka niewiadoma" XD

1

@Luciano99 osiągnięcia robią ogromne wrażenie. W parę lat zbudował z marnej Częstochowy klub który teraz co sezon bije sie o mistrza. Na krajowym podwórku jest to trener bardzo dobry. Jednak w Lechu bym go nie chciał nigdy

2

@BorzyKrzys Sousa bez dwóch zdań to powinien wygrać. Kouluris dokłada tylko nogę

0

@FcPortoFan1999 dostać sie do ligi mistrzów obojetnie jakim sposobem. Takie małe marzenie zeby zagrać z Barcą :)

0

@Luciano99 czy trener top? Ja tam nie lubię antyfubolu. Lubię takich trenerów jak Flick. Nie ważne ile stracimy ważne żeby więcej strzelić. Bajabongo i do przodu.


Z Jagielonią przegrali przez Tudora. Jednak Lech tez sie nie popisywał. Ważne że finalnie zgarnęliśmy tego mistrza ale styl był zenujący zarówno Lecha jak i Rakowa

0

@Sulimo jaki gry tej. Dawaj na stary Rynek na piwo świętować mistrzostwo :D

0

@FcPortoFan1999 byly jakieś plotki ale nie wiadomo. Trzeba wzmocnić obronę bo to jest dramat. I jakiegoś rozgrywającego kozaka. Bez tego nie ma co szukać w eliminacjach

3

Jakby ktoś nie wiedział to Wielki Lech Poznań wrócił na tron!!! Mistrz, mistrz Kolejorz!!

Teraz czas na ligę mistrzow. Na początek jakieś ogórki. Dawac real Madryt

0

@FcPortoFan1999 dzięki :) bedzie ciezko o LM szczególnie jak Sousa odejdzie i pewnie Kozubal

0

@FcPortoFan1999 on w ogóle byl motorem napędowym. Wydaje mi sie ze Walemark bedzie teraz gral na jego pozycji.

0

@FcPortoFan1999 nie ma szans zeby go zatrzymać. Przecież ta pazerna k...limczak nie buduje drużyny tylko maszynkę do pieniędzy. Szkoda bo kawał grajka. Obawiam sie ze teraz wyprzedaż i kupią jakieś Fiabemy

0

@FcPortoFan1999 ciekawe kto zagra na defensywnym. Murawski, Jagiello i Thordarson odpadli. No chyba ze Muarwski zdążył

0

Jakby ktoś chciał zarobić to superbet za 2 zeta wygrana 525 za mistrzostwo dla Lecha

0

@FcPortoFan1999 no a jak? Gramy u siebie i wjeżdżamy w nich jak Mojżesz w morze czerwone

0

Dawać tą ostatnią kolejkę. Lech Poznań musi zdobyć mistrza. Inny scenariusz nie jest brany pod uwagę

Wybiegając w przyszłość fajnie by było zagrać z Barceloną w LM :)

@FcPortoFan1999 opinie odnosnie mistrza? Przewidujesz jakieś wyniki?


Lech na luźno 4:1

0

@Messibestplayerintheworld no ma to jakiś sens. Wolałbym sprzedać Araujo do Bayernu i brać Taha :)

1



Jonathan Tah mówi tak Bayernowi i dołącza do nich jako wolny agent


Myślałem że trafi do Barcy. Szkoda bo dobry zawodnik za darmo

0

@Frimpong Busi, Xavi, Iniesta najlepszy srodek pola w historii. Teraz można wymieniać z Pedrim

1

@FCB_dimiC dokładnie stare przysłowie

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo każdy sie ubiera jak chce. Ważne że w głowie ma poukładane i jest tytanem pracy

26

Jules Kounde: "Piłkarze mogą wytrzymać sześć miesięcy, a nawet cały rok bez wynagrodzenia i nadal żyć wygodnie, bez żadnego wpływu na nich, w przeciwieństwie do ludzi, którzy wychodzą z domów o 7 rano i wracają o 8 wieczorem, tylko po to, aby zarobić trochę pieniędzy dla swoich rodzin.
Nie rozumiem, dlaczego kibice uważają piłkarzy za wzory do naśladowania. Nie polecałbym tego. Prawdziwym wzorem do naśladowania jest ojciec, który ciężko pracuje każdego dnia dla swojej rodziny!"

Mądrego to aż miło posłuchać

0

@FcPortoFan1999 u siebie juz chyba się nie zesrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?