1

@Bolton o kurde faktycznie. Gdzieś mi spie... sobota to dlatego że urlop ;) dzięki za czujność

1

Jeśli te wszystkie zachowania Marka są prawdą to z całym szacunkiem może wyp... w podskokach a nie psuć atmosferę

0

@Tridente2015 tak działa świat że opinią publiczną mozesz osiągać korzyści. To jest mechanizm oglupiajacy ludzi. Jednak działa co świadczy o tym jaki ciemnogród jest na planecie

1

Jutro jest dzien w którym Yamal ostatecznie zakonczy karierę Ronaldo. Taką mam nadzieję na demolkę Hiszpanii na Portugali i moze ze 2 gole małolata i asyste :)

3

@Pustelnik zeby podskakiwac Messiemu to musi grac 15 lat na najwyższym poziomie więc trochę Twoja teza jest jak na dzień dzisiejszy wielką niewiadomą

0

@clyde welcome to me world

0

@dge21 mam 120 kilo więc nie jest dla mnie taki duży. Chodziło mi o funkcjonalność właśnie. Funkcje życiowe i kontrola ekg. Top

0

@FCB_dimiC ze sklepu :D

0

Wziąłem sobie Garmina fenix8 i przyznam że jest zacny

0

@Esteban_ to jest wytłumaczalne. Marciniak

0

@wojopancer ten mecz byl mi zupełnie obojętny. Fajnie że Enrique wygrał i to tyle

0

@A4ron Perdi, Yamal i Raphinia?

0

@bartekvisca o to tego nie wiedziałem. Fajna ciekawostka. Mega szacun dla niego

0

@Esteban_ aha a z tego że wygrali z Barceloną to co bedzie? :)

0

@marcin62 kibicuje Barcelonie

2

Człowiek sie budzi rano i cieszy że odpuścił finał ligi mistrzów. Cieszę się że tego nie widziałem

0

@Kapitan hawk mimo wszystko Inter

13

Bardzo jestem ciekawy tego chlopaka. Juz chyba od 10 lat słyszę o tym Żuku. Ciakwe czy zadebiutuje w 1 drużynie

0

@D10SLEO nie, tego nie oglądałem

2

Capitan Tsubasa na canal+ online. To jedyna bajka którą w zyciu oglądałem :) mistrzostwo świata

11

@Deviler Niemcy tez nie lubią Polaków a biorą sobie polki za żony bo Niemki są brzydkie. Taka sama zasada

0

@tristan87 pożyjemy, zobaczymy i wtedy będziemy mądrzejsi. Ja nie wierzę w ten transfer aż nie zobacze że leci samolotem

0

@vangoor FC Barcelona czeka na ostateczną decyzję Wojciecha Szczęsnego w kwestii przedłużenia współpracy. Jednocześnie zabezpiecza się na ewentualne fiasko w tej sprawie, co pokazują nazwiska trzech kandydatów wytypowanych na jego miejsce w osobach Joana Garcíi z Espanyolu, Barta Verbruggena z Brighton i Lucasa Chevaliera z Lille. [Sport]

0

@vangoor Chevalier na transfermarket ma wpisane zainteresowanie ze strony Barcy i Aston Villa

0

@tristan87 ja tez jestem za tym że to jest idealny moment zeby sie pożegnać. Jednak nie wierzę w to że tak się stanie. Taka oferta od arabów za jakieś pieniążki to by było marzenie. Jednak wątpię w to że odejdzie

0

@lucca87 mam mase problemów jak każdy czlowiek ale nie jesteś jednym z nich z pewnością :)

0

@tristan87 dla mnie to zależy od formy. Jak Marek wroci do dobrej dyspozycji to bedzie bronił. Tylko kiedy on byl ostatnio w tej dobrej dyspozycji. Barcelona zawsze ma przeciętnych bramkarzy. Courtua białym wyciągał LM sam praktycznie.

0

@ranger3120 niestety tak bedzie. Jednak to Flick ustala skład i wątpię żeby nie dał mu 1

1

@Odcinkowy po tych odejściach wszystkich to moze byc ciezko nawet z rozstawieniem

1

@lucca87 i wtedy sie obudziłeś zlany potem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?