Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton o kurde faktycznie. Gdzieś mi spie... sobota to dlatego że urlop ;) dzięki za czujność
1
Jeśli te wszystkie zachowania Marka są prawdą to z całym szacunkiem może wyp... w podskokach a nie psuć atmosferę
0
@Tridente2015 tak działa świat że opinią publiczną mozesz osiągać korzyści. To jest mechanizm oglupiajacy ludzi. Jednak działa co świadczy o tym jaki ciemnogród jest na planecie
1
Jutro jest dzien w którym Yamal ostatecznie zakonczy karierę Ronaldo. Taką mam nadzieję na demolkę Hiszpanii na Portugali i moze ze 2 gole małolata i asyste :)
3
@Pustelnik zeby podskakiwac Messiemu to musi grac 15 lat na najwyższym poziomie więc trochę Twoja teza jest jak na dzień dzisiejszy wielką niewiadomą
0
@clyde welcome to me world
0
@dge21 mam 120 kilo więc nie jest dla mnie taki duży. Chodziło mi o funkcjonalność właśnie. Funkcje życiowe i kontrola ekg. Top
0
@FCB_dimiC ze sklepu :D
0
Wziąłem sobie Garmina fenix8 i przyznam że jest zacny
0
@Esteban_ to jest wytłumaczalne. Marciniak
0
@wojopancer ten mecz byl mi zupełnie obojętny. Fajnie że Enrique wygrał i to tyle
0
@A4ron Perdi, Yamal i Raphinia?
0
@bartekvisca o to tego nie wiedziałem. Fajna ciekawostka. Mega szacun dla niego
0
@Esteban_ aha a z tego że wygrali z Barceloną to co bedzie? :)
0
@marcin62 kibicuje Barcelonie
2
Człowiek sie budzi rano i cieszy że odpuścił finał ligi mistrzów. Cieszę się że tego nie widziałem
0
@Kapitan hawk mimo wszystko Inter
13
Bardzo jestem ciekawy tego chlopaka. Juz chyba od 10 lat słyszę o tym Żuku. Ciakwe czy zadebiutuje w 1 drużynie
0
@D10SLEO nie, tego nie oglądałem
2
Capitan Tsubasa na canal+ online. To jedyna bajka którą w zyciu oglądałem :) mistrzostwo świata
11
@Deviler Niemcy tez nie lubią Polaków a biorą sobie polki za żony bo Niemki są brzydkie. Taka sama zasada
0
@tristan87 pożyjemy, zobaczymy i wtedy będziemy mądrzejsi. Ja nie wierzę w ten transfer aż nie zobacze że leci samolotem
0
@vangoor FC Barcelona czeka na ostateczną decyzję Wojciecha Szczęsnego w kwestii przedłużenia współpracy. Jednocześnie zabezpiecza się na ewentualne fiasko w tej sprawie, co pokazują nazwiska trzech kandydatów wytypowanych na jego miejsce w osobach Joana Garcíi z Espanyolu, Barta Verbruggena z Brighton i Lucasa Chevaliera z Lille. [Sport]
0
@vangoor Chevalier na transfermarket ma wpisane zainteresowanie ze strony Barcy i Aston Villa
0
@tristan87 ja tez jestem za tym że to jest idealny moment zeby sie pożegnać. Jednak nie wierzę w to że tak się stanie. Taka oferta od arabów za jakieś pieniążki to by było marzenie. Jednak wątpię w to że odejdzie
0
@lucca87 mam mase problemów jak każdy czlowiek ale nie jesteś jednym z nich z pewnością :)
0
@tristan87 dla mnie to zależy od formy. Jak Marek wroci do dobrej dyspozycji to bedzie bronił. Tylko kiedy on byl ostatnio w tej dobrej dyspozycji. Barcelona zawsze ma przeciętnych bramkarzy. Courtua białym wyciągał LM sam praktycznie.
0
@ranger3120 niestety tak bedzie. Jednak to Flick ustala skład i wątpię żeby nie dał mu 1
1
@Odcinkowy po tych odejściach wszystkich to moze byc ciezko nawet z rozstawieniem
1
@lucca87 i wtedy sie obudziłeś zlany potem